Jump to content
west bam

ДРУЖБА

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да кажа че яко се кефя като ходя в Дружба от там имам 2 приятелки които много ги уважавам и често им ходя на гости както и да е и забелязах че има яко наточени хонди там яко 5-ти ген има видях една синя с врачанска регистрация мнгого готино направена една червена сьщо приятно нагласена абе има яко фенове на марката там евала колеги яд ме беше че една вечер минах през 3-т ачаст ако не се льжа и се бяха сабрали едни момци около 2 хнди едната ако не се льжа беше пак синя 5-та генерация и не спрях при тях аз сьм с червен хеч 4та генерация може някой да членува от тия момчета в форума и да ме е видял извинявам се че не спяр другия пьт ако пак се засечем ще спря ;):cool::dry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре Славейко, вместо да пишеш за разни момци по улиците кажи какво са му направили на голфа в Пелина?че искат да се пробват с мен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми бате сменена му е генерацията доколкото знам варви яко и нещо има мерак да се пусне с теб, ела да го нарешиш бате че нещо си милси за много бьрз :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Еми бате сменена му е генерацията доколкото знам варви яко и нещо има мерак да се пусне с теб, ела да го нарешиш бате че нещо си милси за много бьрз :cool:

освен генерациата друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани и кво сега , пишеш теми с възмущения за чат-а и оффтопика , а сега в тази сътворяваш такъв :rolleyes: Има си лични , няма смисъл да ти казвам това :P И въпреки , че е оффтопик форум , това се отнася за темите , не за какво и какви мнениея ще дава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаадоста са хондите в дружба :rolleyes:през един два блока има по една най малко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме... най-бързата 5-чка в България се помещава там :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме... най-бързата 5-чка в България се помещава там :P

Да не е една синя с врачанска регистрация яко ме кефи има перфектен жид сигурно и варви яко :rolleyes: Радвам се че колегите живнаха от Дружба аз утре ще ходя до Дружба ако видите един хеч червен които мига, светка и свирка като срьбска лафка да знаете че сьм аз ;);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Мне една сток на външен вид, никакъв оптичен тунинг освен черен мат боя. Всички от форума го знаят... тая кола като тръгне се изправя на задните колела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне една сток на външен вид, никакъв оптичен тунинг освен черен мат боя. Всички от форума го знаят... тая кола като тръгне се изправя на задните колела!

Да не е направена със задно бре ? Изправя се на тях, или ги вдига във въздуха ? :P:P

Иначе синя с врачанската регистрация...с такава комбинация се сещам само един колега, при който се возих ! ;) А именно, SURR3A1. (само дето незнам къде живее :rolleyes: )

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам дали е той ама колата е убиец :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааи матово черната хондела на darcosi съм я виждал в дружба доста често :rolleyes:има и един Legend от последната серия ... и общо взето всички хондели от всички генерации и модели :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Дружба имаме много хонди :) не ги познавам всички но повечето.Иима един много як син Prelude 4gen от скоро.Иначе Legend е на един приател те са си Хонда Фамилия имат и ,Acord, Prelude ,delsol..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей и да напьлните цяла Дружба с хонди :P:);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дружба има доста хонделки,истина си е, особено в третата част, там където живея аз.Значи "врачанката" спира под прозорците ми, пред, бред входа паркира един сив рекс, модела преди дел сол, пред денонощния на ъгъла има един син прелюд с черен капак, зад блока, който е срещу моя паркира един сивик петичка, 200-300 метра по-надолу е на даркоси черния мат и още една черна красавица, все петички....бе изобщо дружба третата част е фраш с хонди...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да спомена, че и аз съм от Дружба и имам 3-броя хонделки :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дружба има доста хонделки,истина си е, особено в третата част, там където живея аз.Значи "врачанката" спира под прозорците ми, пред, бред входа паркира един сив рекс, модела преди дел сол, пред денонощния на ъгъла има един син прелюд с черен капак, зад блока, който е срещу моя паркира един сивик петичка, 200-300 метра по-надолу е на даркоси черния мат и още една черна красавица, все петички....бе изобщо дружба третата част е фраш с хонди...

Снощи бях в 3-та част да закарам едно момиче ти бате само не ми казвай че караш един много добьр сивик 5-та ген червен с джанти BBS иначе този май е сивика с врачанската регистрация на снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от дружба и пак карам Хонда ама не съм забелязъл да има чак толкова много ама вижте селенията е пълна и има много Голфове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах че има яко голфове като миннавах покрай тях давах голата до гасител с гарнето ония гледаха оплашено иначе и голфарите са наточени !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...