Jump to content
Guest dotzula

Протече ми Хондичката. Помогнете!

Recommended Posts

Guest dotzula
;) Имам си само две врати и от двете протече отгоре. Огледах уплътненията и смятам, че са си наред. Другото, което се сещам е да регулирам механизмите на вратите. Въпросът ми е регулират ли се механизмите и има ли друга причина поради, която би протекло или дори къде или как мога да проверя годността на уплътненията? ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш люк на покрива, може да са се задръстили каналите, по които се отводнява и да тече от него (предполагам ти се мокри тавана)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имала е челен удар, преди да стане моя. Явно това има много общо, но ми се иска да не тече повече.

И да отговоря и на Garrett - не, нямам люк.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dotzula

случайно колата да е имала челна катастрофа???????иначе има за реголиране но не се сещам как точно ставаше

Много ще съм ти благодарна ако се сетиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам същия проблем и на мен митече карам црх дел сол с 4елен удар е била!!! но интересното е че вали слабо, силно - тече вали пак мно силно не тече, че си мисля че вратите са по увиснали!!!;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда не съм единствената, "с интерьорен теч". :cool:;) , все пак дали някой не се сеща за разрешение? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се пълни багажника (6-та ген.). Дали може да се намери и смени уплътнител, ако това е причината?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се пълни багажника (6-та ген.). Дали може да се намери и смени уплътнител, ако това е причината?

колега пиши от каде си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lady_evil

И на мен ми тече хондичката.Колата е удряна, даже не веднъж най-вероятно.Предишния собственик твърдеше че не знае нищо по въпроса.Имам шибидах,но тавана и седалките са ми сухи.Уплатнението на вратата пропуска малко,но не достатъчно.В крайна сметка проблемът е че сутринта след снега в краката ми имаше локва около 2-3 см.Всичко друго беше сухо.При предния дъжд нямах такъв проблем,а имам Хондата от 1 месец.Някой ако има представа от какво може да е нека каже.Ще съм му много благодарна!P.SА,и колтата беше паркирана преди да завали и се качих в нея след като спря на другия ден.Така че водата неможе да е влязла от долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случайно колата да е имала челна катастрофа???????иначе има за реголиране но не се сещам как точно ставаше

Много ще съм ти благодарна ако се сетиш.
от пантата но по спомен беше от под калника което е доста шибано.затова пробвай както ти каза колегата chopper1969малко е......... но мисля че ще ти свърши добра работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се още нещо: преди време във форума някой беше казал че влиза вода през двигателният отсек, при торпедото( под долният ръб на предното стъкло) трябва да има канали който да отвеждат водата в подкалниците, те били задръстени и от там влизала водата в купето...помня че колегата беше доста категоричен че причината при него не била в уплътненията на вратите.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За удряни коли - кадърен тенекиджия би имал идея за оправяне на такива несъответствия по рамките на вратите евентуално, ама то си е уникално за ситуацията - все пак бих се консултирал с такъв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се пълни багажника (6-та ген.). Дали може да се намери и смени уплътнител, ако това е причината?

колега пиши от каде си

 

andreshko, в София идвам 1-2 пути седмично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се пълни багажника (6-та ген.). Дали може да се намери и смени уплътнител, ако това е причината?

колега пиши от каде си

 

andreshko, в София идвам 1-2 пути седмично.

 

0899870764 званни 1 ден по рано и ще я оправиме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми се пълни багажника (6-та ген.). Дали може да се намери и смени уплътнител, ако това е причината?

колега пиши от каде си

 

andreshko, в София идвам 1-2 пути седмично.

 

0899870764 званни 1 ден по рано и ще я оправиме

 

Andreshko, само течащи багажници ли можеш да поправяш?

И един друг въпрос - нормално ли е в най-ниската точка на багажника да има дупка (отвор) и възможно ли е от там да влиза вода и да се мокри багажника?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случайно колата да е имала челна катастрофа???????

иначе има за реголиране но не се сещам как точно ставаше

Много ще съм ти благодарна ако се сетиш.

 

от пантата но по спомен беше от под калника което е доста шибано.затова пробвай както ти каза колегата chopper1969

малко е......... но мисля че ще ти свърши добра работа

 

Никак не звучи добре това с пантата. Ще погледна по-късно днес, да видя дали ще намеря къде са я скрили "малките човечета". Ако не, смятам да попитам някои тенекеджия за съвет, в краен случай, но само в краен, ще помисля за варианта на chopper1969-малко страшничко звучи. Благодаря и на двама ви. :cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 цитата един в друг.... ще се научите ли най-накрая или да почвам да ви цензурирам мненията?четете правилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...