Jump to content
siska

Има ли от Варна?

Recommended Posts

Председателят на сбирката е жена ! Затова сте се събрали :blink:;)

 

м/у другото откъде си взехте металните ключодържатели с логото H ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За металния ключодържател не знам откъде се продават, но днес ходих до магазина на Хонда във Варна и си купих този Публикувано изображение ааа и една "бизнес чанта" си взех за скромните 18лв. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tirex

Абе, я кажете какво искате? Някои неща, като емблеми и др. мога да ги намеря на смешни цени.

Редактирано от tirex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз знам едно местенце по 2-3 лв се ;) ако някой има желание да ми пише на лични,ще го упътя.пък ако сте повече хора,аз ще мина да ви зема и като се видимепо срещите , ще се разплащаме ;):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете ако знаете къде ги продават...утре да мина да ги огледам, а ако не ми харесат - от магазина на Хонда ще си взема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарвана ако го знаеш под ОМВ на Ген.Колев там 1-2 пв са

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора тия металните ги има на всички ключари.

На мен днес по случай именния ден ми подариха една чантичка за по бизнес ;)

Публикувано изображение

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

митак да си жив и много здрав:) и да полееш името добре :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, жив и здрав !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, Честит имен ден :P На имен ден не се кани, тъй че разчисти паркинга пред вас - ИДВАМЕ :) :) НАЗДРАВЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден и приятно изкарване на вечерта! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посъбрахме се :cool:

Ето и няколко снимки:

Публикувано изображение

 

Снимката направо си е за лого на форума :cool:

 

 

На мен лично ми хареса срещата :) но за следващия път ми се струва че масата ще е твърде малка :P

 

ам .. и да вземе само сиси да организира срещите , че така поне се събираме повече :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за поздравите за именния ден. Полях го подобаващо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след 21:00 на Лучано, да не забравите! Иначе Сиска ще наказва... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след 21:00 на Лучано, да не забравите! Иначе Сиска ще наказва... :P

Може ли само да закъснея за да бъда наказан,щото не ми се отсъства :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахахаНикого няма да наказвам (надявам се), но гледайте да бъдете там! Може да не дойда с Хонда, но ще дойда! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не дойдеш с хондада носиш една касичка бира :P:P :Dps: DJ Sprite да опънеш тоя път трансперанта на половината паркинги само съратници да влизаме там :rolleyes:

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва Сиска да наказваме... Иначе беше добра срещичка, масите пак не стигнаха, снимки също не видях да се правят, но най-важното е, че си изкарахме готино :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За събота (при лошо време - неделя) се организира картинг на писта Виница .DJ Sprite има възможност да запази час, за да има свободна пистата, ако се съберемдостатъчно хора може да се направи състезание :lol:Ще е хубаво тези които имат желание, да напишат, че ще дойдат да видим до петък вечерта колко сме като бройка :lol: Часът не е оточнен, но да кажем 14:00 на пистата.Мнения и предложения :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Аз съм там 100%дано се съберем повече, че поне за състезание да съберем бройка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес бях на пистата, в събота ще има квалификаций за годишния финал които е в неделя така 4е не става .Но шефката каза 4е може за неделя след 14h. щото състезанието (финала) запо4ва от 10h.Зна4и ако сте съгласни ще го направим в неделя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма проблеми.Там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес бях на пистата, в събота ще има квалификаций за годишния финал които е в неделя така 4е не става .Но шефката каза 4е може за неделя след 14h. щото състезанието (финала) запо4ва от 10h.Зна4и ако сте съгласни ще го направим в неделя :)

Там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sprite има нещо да ти каже :unsure:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dido_VN

Едно напомняне да направя за днес 14 ч. картинг писта Виница. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги как беше състезанието на картинг пистата разкажете как мина, 4е не успях да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BatVill

Ми на мен специално ми хареса :lol: ,макар 4е бях дошъл само да гледам и не мислех да карам.Много добро състезание се получи,колегите бяха много бързи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest siska

Май ще трябва Сиска да наказваме...

Сиска много се извинява за отсъствието и обещава на следващата среща да е на линия! Нали не сте се отказали от срещите в сряда?! :D Редактирано от siska

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 на Палах център ли беше?И къде точно там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 на Палах център ли беше?И къде точно там?

След 21:00 там в кафе "Лучано"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Май ще трябва Сиска да наказваме...

Сиска много се извинява за отсъствието и обещава на следващата среща да е на линия! Нали не сте се отказали от срещите в сряда?! :dry:
Не сме ги отказали срещите обаче ти пак ни върза тенекия :blink: А този път бяхме доста... Следващия път трябва да запазим някоя банкетна зала, че както е тръгнало ще съберем народ като на сватба :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest siska

Май ще трябва Сиска да наказваме...

Сиска много се извинява за отсъствието и обещава на следващата среща да е на линия! Нали не сте се отказали от срещите в сряда?! :lol:
Не сме ги отказали срещите обаче ти пак ни върза тенекия :) А този път бяхме доста... Следващия път трябва да запазим някоя банкетна зала, че както е тръгнало ще съберем народ като на сватба :rolleyes:
Съжалявам, че не успях да дойда, но ми изникна нещо в последния момент! Радвам се, че сте се събрали доста хора. Да ми донесете лепенка за джипа другата седмица! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Доколкото помня лепенки имаше колегата VTEC Inside LUDA. Обърни се към него :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак ще трябва да пропусна:)((, че оставих хондака в бокса за смяна на предно стъкло(един камион мноо мята камъни:)((Другата сряда обаче ще зема да доида на лучаното.Разбрах,че мноо фен-много нещо се събираме.Айде приятно изкарване от мен тая сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Аз отново да кажа да пазите две места за мен и Zer0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново да кажа да пазите две места за мен и Zer0

 

АХАХХАХАХХааа за мене ще има ли едно бре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави срещи стават :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави срещи стават :rolleyes:

Определено са УБАВИ крайно време беше и нашия град да си има истински и многолюдни хонда сбирчици :/ Дано и за напред всички така да се събираме и да си полафламе за любимата марка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва Сиска да наказваме...

Сиска много се извинява за отсъствието и обещава на следващата среща да е на линия! Нали не сте се отказали от срещите в сряда?! :bg:
Не сме ги отказали срещите обаче ти пак ни върза тенекия :/ А този път бяхме доста... Следващия път трябва да запазим някоя банкетна зала, че както е тръгнало ще съберем народ като на сватба :rolleyes:
Съжалявам, че не успях да дойда, но ми изникна нещо в последния момент! Радвам се, че сте се събрали доста хора. Да ми донесете лепенка за джипа другата седмица! :/
А на Сиска ще кажа че който се цепи от колектива после колектива му ................:/ това е в кръга на шегата естествено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...