Jump to content
siska

Има ли от Варна?

Recommended Posts

siska как само Dj Sprite познаваш ?искаш да ни обидиш ли? ;) доста бяхме като дойде :lol:))

Да, прав си, извинявай. Познавам и теб и още две момчета, които стояха до мен. Проблема е, че ако вас ви няма, ще ми е малко неудобно - да не познавам никого!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисленно съм вас :) .Съжалявам 4е не мога да се появя но надявам се да мине на ниво последната за годината сбирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

Срещите са на Лучано на Палах център, зад ХЕИ всяка сряда след 21h00 . Следващата сряда всички там без изключения, и да няма после оправдания "тъщата не ме пусна" @Founder -> Как се прави хонда снежен човек? Ако беше мишелин ясно, .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехее сснощи осветихтели хубавия сняг :P голямо дрифтене беше :P щом и полицайте жулиха на полигона :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdraveite pichove :) ot skoro imam hondichka ... kolata za koqto syshto mechtaeh kato vas :) vijdam che se organizira sreshta i mislq da doida da vi posetq vypreki che ne poznavam nikoi. No za tova sa sreshtite vse pak...da se zapoznaem i da razgledame mashinkite. Taaa pishete me i men ako ne e problem :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdraveite pichove :punk: ot skoro imam hondichka ... kolata za koqto syshto mechtaeh kato vas :) vijdam che se organizira sreshta i mislq da doida da vi posetq vypreki che ne poznavam nikoi. No za tova sa sreshtite vse pak...da se zapoznaem i da razgledame mashinkite. Taaa pishete me i men ako ne e problem :)

Добре дошъл си, колега! От 21:00 на Лучано, Палах Център, а въпреки че не познаваш никой, няма начин да ни сбъркаш!А ако все пак не ни познаеш, на паркинга ще има спрели доста Хонди, ритни няколко гуми да им се включат алармите и вече със сигурност ще се запознаеш с някой хондаджия :) Трябва да пишеш на кирилица впрочем! Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете колеги, че не обърнах внимание на правилата :punk: няма да се повтаря! А това с включването на алармите....хаха :):lol::) Най-много да ядосам 10тина колеги и да излязат с винкелите да ме посрещнат :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз ще дойда да ви видя предпразнично.Дано се посъберем.И ако някой има път натам да запази половината Лучиано ще е много добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз ще дойда да ви видя предпразнично.Дано се посъберем.И ако някой има път натам да запази половината Лучиано ще е много добре!

С тази задача се е заел batkosio :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool: а още дами приемате ли? :cool:

Ми да не те плаша, но май засега си единствената :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак трябва да преодолее страха и да дойде :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, 4е е без зна4ение за феновете от какъв пол са. Добре до6ли са вси4ки във Варна е пално ве4е с Хонди4ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям те напълно колега. Предполагам, че и всички останали те подкрепят :huh: Сега остава само да сложим по малко бензин в хондичките и утре да сме на линия в 9 часа :huh: аа между другото малко офф топик, но имаше една статия на Голф 3-каджиите ... голям смях, но трябва да се пазим утре, че някой фен ако я е чел и може да ни организират атака :cool: :cool: :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазил съм обичайните две маси в дъното, искам да ги напълним както в началото, извинения за отсъствия не се приемат! Влизането ще става с талон на МПС - Хонда, яке Хонда, ключодържател Хонда или просто изброяване на повече от 3 модела Хонда (жокер - Сивик, Акорд, Прелюд) :( Сисе, предложението ми още важи :P За транспорта става въпрос, колеги :P Аз съм там от 20:50 бтв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля неска да мина че няколко пъти изпускам,ще ме ленчувате накрая :eat: batkosio като отидеш поръчай едно чайче :eat:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след 2 часа ще съм там....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Варна се представи много добре снощи- и количествено, и качествено! За което може да видите снимковия материал, подготвен от нашия японски пратеник- насакотояката :) И колите бяха на ниво-тва Сивици, вкл. ВТИ-ки, Прелюди, най-различни генерации и т.н. И Сиска пак я нямаше :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А снимките на 3те Прелюда каде са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще кача снимките от моя апарат като се прибера довечера, т.к съм на работа сега. Не са станали много качествени, но все пак прелюдите са излезли добре и са много готини :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам следващата да е на полигона,като завали сняг :cool::) АМа си сложете зимните галоши, че не ми се бута в тоя студ :):P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз отдавна съм ги обул зимните гуменки,ама на полигона какво ще правим :lol:, а на колегите обещаните снимки къде са

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки от мен. Вчера се получи готина среща. Те май всички са такива :lol: Нета сега е супер бавен но се надявам до половин час да се качат всички снимки19.12.2007 Honda fan club - Varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Ето и малко снимки от мен. Вчера се получи готина среща. Те май всички са такива :lol: Нета сега е супер бавен но се надявам до половин час да се качат всички снимки

19.12.2007 Honda fan club - Varna

На снимките са естествено обичайните "заподозрени" :lol: А тази снимка е култова :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреее много Прелюди много нещо нищо, че моя е убягнал на обектива lol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш жив ли си ,нещо те не виждам в хрониките из ХОНДАБГ.КОМ :lol:)последния път някви гърнета вика ама кде ги :lol: тва лучано ще е вече тясно за тия срещи маи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са снимките и от моя апарат. Извинявайте, че малко закъснях :lol:Honda 19.12.07

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли утре на картинг писта Виница да се състезава с личния автомобил ?Мн кофти всяка сряда ходя да ритам и не мога да дойда. Следващата сряда ще се постаря да има един Акорд в повече :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако полигона ви е малък и скучен,ще покараме по светофарите :huh: аз каня тези които им се кара, не тези който си търсят причина да не се хлъзгат :huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Господа следващата Сряда ще съм без моята любима :huh: но няма място за отчаяние след "пълна промяна" ще я видите :huh: и в "Пич,оправи ми колата" не могат да я направят така както аз хахахахаха айде до Срядата и леко карайте че си е.а.о майката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Извинявайте момчета сгрешил съм линка. Това е: Honda club varna - 19.12.2007

Хахахаха има една златна снимка там :huh: и тя е на оня дето не издържа голфовете :huh: хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Ако на някой му се ходи на картинг пистата и няма с кого да звънка 0889436517 Шкар4ето(Иво). Аз съм свободен цял ден и мога да дойда.

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 13.30 някое момиче от клуба да е пазарувало с майка си или баба си до Пикадилито до болницата :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре 21:00 на уре4еното място 'Лу4ано' и моля без оправдания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре 21:00 на уре4еното място 'Лу4ано' и моля без оправдания.

Че се скиваме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли луди глави тази вечер на лучано да знам дали да припалвам маторя и да се замъквам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти успех. Ако успееш да стигнеш, прибирането ще е тежко. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ти успех. Ако успееш да стигнеш, прибирането ще е тежко. :fun:

преди малко ми отне два часа и половина от практикер до кауфланда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...