Jump to content
siska

Има ли от Варна?

Recommended Posts

Срещата беше супер за което благодаря на всички. Винаги когато се съберат повече от 5-6 човека на едно място има разделение и това е нормално. Всеки има нещо конкретно да сподели и в повечето случаи знае кой би проявил интерес. Вместо 20 човека да изслушват 1 на една голяма маса може за същото време да се обменят много повече идеи. Все пак срещите са за час, час и половина и дори и така не стига времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ОМВ-то е най куцото място трябва просторно място и да са седне на една маса, заповачвам да си мисля за пикадили парка долу, където също са сбирките на опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка са изкефих много на всичките маняци винаги да са сабираме така !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Според мен ОМВ-то е най куцото място трябва просторно място и да са седне на една маса, заповачвам да си мисля за пикадили парка долу, където също са сбирките на опел

На мен пък ми мина през акъла Картинг пистата ама не знам дали бара работи :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза Картинг пистата,няма ли да е готино да се съберем на лучано всички от преде и заедно да отидем до картинг пистата в колона всички хонди (малко разнообразие)??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Като каза Картинг пистата,няма ли да е готино да се съберем на лучано всички от преде и заедно да отидем до картинг пистата в колона всички хонди (малко разнообразие)??

можем и да се пускаме на картинга :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре за мен няма значение дали ще сме на едно "стадо" или на отделни "стада" :huh: ако някой има по-добро предложение за що годе добър бар и с пуст голям паркинг тук е мястото да го назове мен лично в ОМВ-то ми хареса обстановката заради това,че музиката не е силна и можем да се чуваме,също така и че не е гъчканица като на Лучано-ХЕИ(понеже там минават разни диванета с бясна скорост тип:виж ми "бигачката"),а и отвреме на време е хубаво да си погледнеш колата най-малко през прозореца дали не се е изместила понеже някой не може да кара и колата ти му се изпречила.Пак казвам давайте предложения Варна е голям град и има доста добри местенца за седмична среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

ами аз си казах какво ми е минало през акъла някой ако има други предложения да казва да не се скатава :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама може ли и аз да дойда ?Не познавам никого засега,за първи път ще мие така,че когато има срещи казвайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още едно местеннце на омв на околовръстното зад затвора налии сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип всяка Сряда има седмична среща,просто следете къде ще се състои тя,че в момента умуваме да сменим старото място с ново;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един + за омв-то е че има доста маси на открито, идеални за летния сезон :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за утре вечер си остава ОМВ то нали :tooth:, щото гледам имаше некви др.предложения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да найстина,казвайте каде последно,че да знам на каде да хващам пътя утре,за ОМВ или ЛУЧАНО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме :) в 21:00 нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли по точно да кажете каде е това ОМВ че нещо не мога да се сетя....?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо,ти пък кво правиш във Варна бе човек?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли по точно да кажете каде е това ОМВ че нещо не мога да се сетя....?

Ето ТУК . Дано ти помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21:00h ОМВ на околовръстното остава последно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за вас,но на мене,тази среща ми хареса най-много.Разбрах много полезни неща за моята хонда,и имаше страшни хонди :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Срещата беше прекрасна и според мен мн се забавлявах въпреки студа :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поизмръзнахме но беше доста забавно :ppp:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много добра, въпреки че ние дойдохме малко по-късно, но пък хондаджиите бяха по-разговорливи този път. Разари студа ли това... не знам :lol::rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бешв готино идеята за картинг ми допадна на един от колегите ама даите някож път да се организираме специално да отидем на виница да покараме :rolleyes: ако има желаещи де :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ами дам колега идеята беше моя и дори днес смятаме да ходим ама за сега сме само 2-ма ;)

Редактирано от Al_Capone
ЦИТ�ТИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аааааааазззз съм навита да покараме картинг. Ставаме 3-ма ;);) Все пак трябва да ви уплаша малко ;);) После само да няма сърдити ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

atoma,има кафе за това бе,вътре беше топло,такива по зиморничеви като мен,бяха повечето време вътре ;)

 

Mugen Power,И аз съм на това мнение като тебе,че този път всички бяха по-разговорливи,и именно заради това адски много ми хареса срещата.

 

И ако може една идея от мен.Сабираме се всички в сряда пак на "ОМВ",седим малко там,и всички към картинг пистата.Ще бъде много хубаво всички хонди една зад друга,коя от коя по-красива,по пътя за виница. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако може една идея от мен.Сабираме се всички в сряда пак на "ОМВ",седим малко там,и всички към картинг пистата.Ще бъде много хубаво всички хонди една зад друга,коя от коя по-красива,по пътя за виница. :lol:

Аз съм ЗА, няма да е зле, стига да не е студено че на тез картинги ще ни замръзнат ........ (ръцете) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е от малко студ ли ще се страхуваме :lol: Само сняг да няма и сме так :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Снощи ходих ръцете трудно замръзват защото дават ръкавици :lol: пък и удоволтвието е голямо така че да пренебрегнем студа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа че вчера се запознах на един светофар с един пи с 5та ген и го надъхах и каза че др седмица ще дойде на ОМВ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) От днес и аз съм в клуба, все още се ориентирам във форума...Споделете с мен кога и къде точно ще бъде следващата среща, мисля че би ми било изключително полезно да присъствам. Имам тооооолкова много да уча за Хондите (и за колите изобщо де)....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) От днес и аз съм в клуба, все още се ориентирам във форума...Споделете с мен кога и къде точно ще бъде следващата среща, мисля че би ми било изключително полезно да присъствам. Имам тооооолкова много да уча за Хондите (и за колите изобщо де)....

Срещата е в 21:00 на ОМВ до околовръстното, ако не можеш да се ориентираш има насоки назад в темата, иначе добре дошла в клуба на Хондаджиите ( и по-скоро в Honda Girls Team ) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) От днес и аз съм в клуба, все още се ориентирам във форума...Споделете с мен кога и къде точно ще бъде следващата среща, мисля че би ми било изключително полезно да присъствам. Имам тооооолкова много да уча за Хондите (и за колите изобщо де)....

Срещата е в 21:00 на ОМВ до околовръстното, ако не можеш да се ориентираш има насоки назад в темата, иначе добре дошла в клуба на Хондаджиите ( и по-скоро в Honda Girls Team ) ;)
Пропуснахме да кажем че е всяка сряда ;) на горепосоченото място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско!Мисля, че ще се видим в сряда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...