Jump to content
HAYABUSA

Honda Civic Vs Жигули !

Recommended Posts

..бе някой видя ли нещо в тая тъмница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път... просто още веднъж ще кажа...След като гледах това клипче се отказвам от членството си тук, вече не искам да съм фен на подобни бангий! Ужас, ЖИГУЛА, УЖАСНО! Това е направо покъртително. Как може, нечувано в исторически мащаб! :) Жигула... как може, ама то това... ама вече отварям прозореца, бързо няккой да ме спре... прозореца е отворен, чувам трафика отдолу... стъпих на первазаааа, айде някой да ми помогне! Неее, ще скоча.. как може Хонда да бъде победена от жигули, КАТАСТОФАЛНИ новини, просто фрапантни! Не издържам, ще си купя вместо Хонда за 5000... ЖИГУЛА за 6000!Пич, ти тотално обърна разбиранията ми за автомобилостроенето... вече предпочитам каруца пред хонда.Горчива е истината, горчива... адиос амигос от мен... аз се мятам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УЖАССССССС,вече нема да смея да се кача на Рекса.Току виж отнейде изскокнал някой 12-так и ме омете от пистата... :) Шъ пускам обява на картинга,бартер за турбо жигулатор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край отивам да си сменя хонделата с на дятката жигулеца :) немога ужас даже ще и закача ремаркето че да не е толкова бърза хахахахаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

аман от жалки, недорасли рейсъри, с мобилни телефони с камери и интернет достъп. Една дръпка рейсър не прави!!!ПС: точно за това не се имам за такъв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднала Хондата от Жигулата и кво от това? Здраве да е!Момчета повечето от вас с присмешка приемат новината, но аз въпреки че си обичам Хондата и като цяло марката, мога съвсем спокойно да твърдя че има Жигулки и Лади и то атмосферки които могат да разплачат 90к.с. Хонда, дори и VTEC 125к.с.Не веднъж съм бил свидетел на подобни събития. Има по-стари разбирачи във форума , които спокойно ще Ви потвърдят че една Ладичка спокойно се разпилва до 150к.с., че и малко нагоре :cool: Дори на последното Италианско аз още на първата гонка загубих с 1 секунда от Лада Самара.Разбира се всичко опира и до каране, ами на Алекс жигулата, която на Италианското единствената Хонда тази година която го бие е само на Wolferine B16-ката :lol: Еееее, това не можеда ме откаже от Хонда, направили са си колицата хората, карат добре и така.Животът продължава. Най-добрият ми приятел (за съжаление в момента не е БГ) винаги си е сверявал Ладичката с мойта Хонда, така че защо се учудвате че Жигулка с турбо е била Хонда?Защо наливат пари в Жигула ли, ами много е просто - Кой каквото има, това прави, а и да не сравнявам цените на частите за силов тунинг на Лада и Хонда че ще ме заболи главата , пък и Вас като видите разликата.И все пак аз си оставам ФЕН на Хонда!!!Арееееееее :cool:

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_force

аз вече писах в тунинг бг форума ще обясня и тука,Жаигулата е 130 коня с турбо на около 1 бар около 200 коня е олекотен отвсякаде 900кг тежала,

брато има елементарни сметки но ако ладата е на 1 бар без никва смес и не разредена и до 5500 обм е пак близо 150 коня а ако е с степен близо 8 на 1.2 -1.5 бара при смес 12.5 и до 9 к оборота (не е порблем на ладата ) с автономно хранене на цилиндрите ( или пълна инжекция както е при мене или карбуратори) отива близа на 280 290 коня :thumbs1: мерено на дино говорим за 1.6 мотора с бутала от пунто турбо :P (при този сетъп държи и на шот 100 коня нитро)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Кво пък толко един побеждава друг губи :thumbs1: ...............не разбрах къде е голямата болка.........и сток да е била жигата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско ментата - Жигули.mp3 Купих си жигули , страшна колаагазта натискам , по пътя летяяя Хей виж ме , виж ме сегаааа като шумахер съмне е ли такаа ... Жигули , ти си чудна колаажигули , не те разменям за женаааажигули , ти си моята колааажигулиииииии с теб до края на светааа :thumbs1: само не разбрах , на божурище жигулата на дон карбораторе като бие поршета , ферарита и т.н. всеки път ли трябва да пускаме теми в 10 различни форума със едно и също садържание за въпросните гонки :P :?:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ачо и аз тва му разправям на тоз комплексар ама са прави че не го вижда или пък и ко намесваме ся гошо карборатора,скиваш ли за кво тъпо копеле става на въпрос! затова ни и писна да се занимаваме с комплексари :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз имам и Жигули и си уважавам марката всяка кола може да загуби мисля че не трябва да се хвалим само когато бием а и да умеем да губим(много е трудничко ама...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз имам и Жигули и си уважавам марката всяка кола може да загуби мисля че не трябва да се хвалим само когато бием а и да умеем да губим(много е трудничко ама...)

Напълно съм съгласен,колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вече писах в тунинг бг форума ще обясня и тука,Жаигулата е 130 коня с турбо на около 1 бар около 200 коня е олекотен отвсякаде 900кг тежала,

брато има елементарни сметки но ако ладата е на 1 бар без никва смес и не разредена и до 5500 обм е пак близо 150 коня а ако е с степен близо 8 на 1.2 -1.5 бара при смес 12.5 и до 9 к оборота (не е порблем на ладата ) с автономно хранене на цилиндрите ( или пълна инжекция както е при мене или карбуратори) отива близа на 280 290 коня :dry: мерено на дино говорим за 1.6 мотора с бутала от пунто турбо :o (при този сетъп държи и на шот 100 коня нитро)
бате заболяха ме очите от толкова сметки бе :ph34r: как ги смяташ тия неща ... тцтцтц звучи ми малко като старите лафове за пернишките гоуфове с лепенките GTI, TDI, VTI, GTV и т.н дето става 200 коня отгоре :huh:като правите сравнение на марките, ще ги правите в еднакъв клас, кви са тия глупости турбо срещу атмосферка ? и аз мога да ти кажа за хонда с 1.6 стандартен си атмосферен двигател със 180 коня дето ритат буталата ... ама трябва ли ? пък смятай си там какво става и с турбо, и с 1 бар и 2 бара и с 3 бара :huh: къде отиваш ти може би :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

При мен е тъмница и чивт стопове в тъмнината, нищо не разбрах от въпросната гонка :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е тъмница и чивт стопове в тъмнината, нищо не разбрах от въпросната гонка :ph34r:

абе два чифта стопове се гонят, еднити били жигулски а другите на хонда :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

абе сега като сменя кутията ще има реванш,на сухо :ph34r: да видим със добър старт какво ще стане,а и жигулата е със каси скорости оригиналните на жигула,вървяла до 180 повече нещяла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

za poреден път тоз са вмириса повече от нефтозавода моля някой от модераторите да му фрасне БАН !!! то не се трае осра положението в тунинг.бг ся и тук днес вече 2ра тема са насира от кеф че змея е падна от жигула турбо на много голям надув! щом собственика и каза тя мойта повече от 1 старт неможе ще се счупи!

що ве нека да има и малко интриги, че иначе е скучно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хондата е 125+++коня а Жигулито е 130к.с. Visit My Website

колега ти ли ма разпитва една вечер в чата кви чарколяци имало под капака на змея(сякаш съм врачка) или са бъркам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе скучно,скучно ма взех са замислям за жигула ;)

Ша са сетиш. Аз вече се уредих ;) Ша ги дразна младежите с дрифт на срещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша са сетиш. Аз вече се уредих ;) Ша ги дразна младежите с дрифт на срещата ;)

утре идвам да я видя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ей младежи, не подценявайте жигуларниците. За тях има и много евтини състезателни части и може да си твориш доста ако разбираш от ДВГ-та.Има атмосверни по 160-180к.с. като прибавиш шпер и къси скорости, лесно стават такива изненади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе скучно,скучно ма взех са замислям за жигула :)

Ша са сетиш. Аз вече се уредих ;) Ша ги дразна младежите с дрифт на срещата ;)
а ще стигнеш ли до булгар плод ???????щото била като количка с батерии 5мин.караш 5часа зареждаш :)
Тва беше яко ;) .Иначе то темата на автора минета побеждава ли жигулата ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си помисля, че направо си пРодарих ладичката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да защитавам някой неща който не са верни за сега! защото змея е написал толкова лъжи. Но само още това се чудя, че от цялата работа не си е дал сметка за къкво е този целият филм. А и иво нещо като адвокат ли му се явяваш?? И както останали почваш да пускаш лични обиди към мен? Така е найстина търсих си ВТИ можеше и да си купя но се отказах! Защото разбрах, че няма да е по-бърза кола от моята в момента! И няма да се обяснявам както в другият форум. Това е ти падна от Жигула 1.6 Турбо. Но като гледам другите мнение от форума си правя сметка колко мислите. Евала на другите от форума защото казват, че не трябва да се подценява дори и една 30г. жигула!!! А искам да допълня, че уговорката преди да се пусне хондата срещу жигулата нямаше да се състой. Защото соб. на хонда толкова беше уверен в победата казваше, че без залог за пари няма да има старт!!! Но представяте ли си ако бяхме заложили колко смях щеше да има не е истина... Но май още не може да си направи изводите от цялата тази работа! ааа и защо да ми слагат бан ....за да не видят останали колко сте...... аиде повече няма да ва занимавам хората видяха всичко! и мисля, че не са толкова глупави, че да не разбраха за къкво става въпрос! Искам само да вметна малко инф. за Жигулито. Двигателя е 1.6 Турбо от ланчия. Има само един тунинг BOV сложен и налягането е под 1 бар задните гуми са 15" друго всичко е от ЖИГУЛИ

Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа,я кажи какви сме че взе да ми става интересно.Ти какво предлагаш,да вземем да закрием форума и да си направим групово харакири?Дори и да е вярно това което твърдиш,че турбо жигула е била атмосферна Хонда кво от тва,а?Мислиш ли че на някой истински Хонда фен му дреме?Да си продам ли ЦРХ-са щото се произвеждат коли по 1000к.с. примерно.Или ако някой ден ме насере на пътя някой с тунингована френска или немска чикия да ида да се застрелям?Смени си заглавието на клипа като за начало ако питаш мен.Щото тва не е наказание,а смях.Недей настръхва толко,и ние сме "наказвали" и то много,вервай ми. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаха вече можете да ми викате адвоката според изказването по горе ;)ПП: Свтльо ходи са гръмни е ! таз жигула ако е толкова малко сток надув за мотора на ланчия що пича каза мойта кола е толкова направена че само един старт издържа! по тези думи мога да те оборя защото нито една ланчия не е направена за 400м! такива коли които издаржат едва 400м са направени с една цел да победят на каквато и да е цена! и със всички възможни сили! така че що вчера не се хвърли пред някоя състезателна жигула на ралито в Бургас че да ти завърши живота достойно блъснат от най голямата бегачка ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,ходи си сери във вашия форум,що пишеш тук?Нещо искаш да ни покажеш ли?Някаква кола с части по нея дето не се знаят коя от каква кола е и дето я изкарват само за един старт и после я прибират с температура.Ти още не си разбрал ,че ХОНДА не е само добър двигател или тръпка или удоволствие или красота или цена или начин на живот............ХОНДА е съвкупност от всички тези неща. ;) п.с.Много се радвам,че не си си купил ХОНДА-защото не я заслужаваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,ходи си сери във вашия форум,що пишеш тук?Нещо искаш да ни покажеш ли?Някаква кола с части по нея дето не се знаят коя от каква кола е и дето я изкарват само за един старт и после я прибират с температура.Ти още не си разбрал ,че ХОНДА не е само добър двигател или тръпка или удоволствие или красота или цена или начин на живот............ХОНДА е съвкупност от всички тези неща. ;) п.с.Много се радвам,че не си си купил ХОНДА-защото не я заслужаваш

;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път... просто още веднъж ще кажа...След като гледах това клипче се отказвам от членството си тук, вече не искам да съм фен на подобни бангий! Ужас, ЖИГУЛА, УЖАСНО! Това е направо покъртително. Как може, нечувано в исторически мащаб! ;) Жигула... как може, ама то това... ама вече отварям прозореца, бързо няккой да ме спре... прозореца е отворен, чувам трафика отдолу... стъпих на первазаааа, айде някой да ми помогне! Неее, ще скоча.. как може Хонда да бъде победена от жигули, КАТАСТОФАЛНИ новини, просто фрапантни! Не издържам, ще си купя вместо Хонда за 5000... ЖИГУЛА за 6000!Пич, ти тотално обърна разбиранията ми за автомобилостроенето... вече предпочитам каруца пред хонда.Горчива е истината, горчива... адиос амигос от мен... аз се мятам! ;)

E защо ще сменяш хондата бе бате тука на Верила дойде една яка лада от Враждебна и би едно уж варвящо БМВ пук оня още си го кара, аз затова вече спрях да се е***вам с ладички по светофарите защото н се знае на каква ада ще се попадне и колко бой ще ям от нея ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата наистина са несравними... гледам и се чудя на hayabusa. Като толкова се радва на наказанието, какво изобщо се труди да пише тук. Ами като не е по-бързо едно VTi от твоята 1.8 кола или там както се вика, ами... добре, здраве да е! :cool: Нека задружно да си затворим очите, да не погледнем на факта, че това не е произведено в АЗЛК, да забравим че е с принудително впръскване... нека забравим всичко това и да праизнаем на фен-а на автомобилния драг, че е прав. Хонда са бангий автомобили, не стават за нищо друго освен за косачки, и Хонда НЕ Е най-големия производител на двигатели с вътрешно горене в света. Нека е така, просто защото става смешно. Човека в стремежа си да напсува нашата марка започва да забравя нещата. Нека е така... някъде гледах K20 в купе на Clio... там големите тъпаци, представете си тази смотана тунинг фирма колко са прости, беше написала за заглавие на проекта си Honda... трябвало е да напишат, че е Renault... всичко е на Рено вътре: седалки, стелки, тапицерия, волан, мигачи, стопове, гуми, фарове стъкла. Само онзи прост двигател е на Хонда... неграмотници, та нали СЕДАЛКИТЕ карат автомобила да се движи. НЕ съм ли прав момчета и момичета, а? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................................Така е найстина търсих си ВТИ можеше и да си купя но се отказах! Защото разбрах, че няма да е по-бърза кола от моята в момента! ....................

;) Най после трезво мислещ човек ;) ;) :cool:;) ;) ..................... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HAYABUSA,благодаря ти за темата която си пуснал.Благодарение на тебе разбрах какъв съм и колко струвам! А ти разбра ли че от цялото ти напъване да обясняваш какви са хондаджиите излезе една мазна пръдня?! Не разбра ли че тука не ти пей петела?! Сигурно си готин пич(съмнявам се),айде направи си човещинията и върви да миришеш другаде, а? Тука никой няма да впечатлиш с неква жигула, или с рендето по-вървящо от вти-ка :cool:

 

 

 

 

 

 

п.с. Карал съм три рендета преди хондата,имат едно основно преимущество:евтини са ;)

Редактирано от BatVill

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха,казах ви че е едно тъпо лапе,не се занимавайте,емо затваряй я тая тема :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е достатъчно дълга и безмислена, за да се пише по нея, само искам да знам, кое е това Clio 1.8 16V, за RSI :cool: ли става въпрос или само за 1.8 16V ?????, щото ако върви повече от VTI да си взема, гледам евтини са! ;););)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами момчето което е пуснало темата има такова ЛАйно и след като малко го преправи,победи стоково ВТИ седан и орева целия Бургас колко бил бърз :cool: а искам тука да кажеш пред колегите,защо те карам 3 месеца да се пуснеш с мойта бавна хонда ти отказваш с аргумента,че още не си бил готов за мен ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде,затваряите я тая тема,след всичко казано нищо няма да се промени :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Wartburg vs. Honda


What the fack........




...... Last test was at 0,8 bar ~140hp It was Very fast wartburg :cool: .......

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...