Jump to content
ivaivalito

Към Бургазлии

Recommended Posts

Абе имам един колега с една Кордоба 1.8 16 136 коня постоянно ми се дръгли на Хондата 90 коня и казва че са калпави машини аз искам да го пробвам но той само за пари се дърпа а аз с тия 90 коня не ми се губят кинти .И ми вика да намеря накои Прелюд или Сивик 125 нямали шансове срещу него хахаха .Та който има подобна колица да заповяда и кинти де :rolleyes: Да уредм нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам за кордобите, но съм сигурен за LEON-ите, че са вървежни колици, има едно клипче, как един СЕАТ си прави каквото си иска с една VTi-ка... мдаа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имам един колега с една Кордоба 1.8 16 136 коня постоянно ми се дръгли на Хондата 90 коня и казва че са калпави машини аз искам да го пробвам но той само за пари се дърпа а аз с тия 90 коня не ми се губят кинти .И ми вика да намеря накои Прелюд или Сивик 125 нямали шансове срещу него хахаха .Та който има подобна колица да заповяда и кинти де :rolleyes: Да уредм нещо

да не се е объркал и да има предвид 156 коня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не сам снимал клипче ама ще ти снимама ако искаш да видиш как VTI бие LEON 180 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С црх-са ми съм се дърпал с няколко Леона по 150+к.с и не съм падал рекса беше 156на колелата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Обърни се към Нейко (Змея) или Иво (Джийпър) и му кажи на този с кордобата да се готви за финансови загуби..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имам един колега с една Кордоба 1.8 16 136 коня постоянно ми се дръгли на Хондата 90 коня и казва че са калпави машини аз искам да го пробвам но той само за пари се дърпа а аз с тия 90 коня не ми се губят кинти .И ми вика да намеря накои Прелюд или Сивик 125 нямали шансове срещу него хахаха .Та който има подобна колица да заповяда и кинти де :rolleyes: Да уредм нещо

...ТИ гаранция нямаш шансове срещу него не се връзвай!! Кордобите не са за подценяване струва ми се,че и Прелюд 2.0 ще падне тоя му трябва еди CRX да му затвори устата и аз имам един познат с Кордоба,който все ме лигави(иначе уважава марката Хонда) неговата е 1.8 90кс.+(имал спортен вал незнам колко му качва) паднах един път от него с кола разлика но той казва,че не го е юркал много иначе бил една калибра 115 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има един црх ако е навит да изчака към месец :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кава е тая кордоба намерете някой рекс VTEC да му продуха малко мозька хихихихи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш я го питай колко пари иска да загуби от мен ще му предложа да се пуснем с която си избере от мойте бавни хонди :) я прати някоя пиц на мотора и на колата че такова чудо да иска да се пуска толкова ако няма под капака минимум 150 коня незнам с кой акъл ще иска да се пуска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

Къде е Бургаския представител на Хонда спорт бре? аре да видим дали ще бие този Сеат. Че жигулката доста го засрами :)

Редактирано от HAYABUSA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кава е тая кордоба намерете някой рекс VTEC да му продуха малко мозька хихихихи :)

Пък може и да не е в-тек ако му се дават хубави пари мое и аз да доида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е Бургаския представител на Хонда спорт бре? аре да видим дали ще бие този Сеат. Че жигулката доста го засрами :)

що невземеш да спреш да ревеш е а? напрвао са насра с тва жигули като е паднал змея казах ти все едно някой да го е срам че пада от гошо карботартора! спри да се насираш във всяка една тема знаем че завиждаш на змея! тунинг бг е пълно с помията ти! не я щем и тук!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля, ако ще има дръпка споделете кога и каде, че ми се гледа сеир :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още сам сток ако иска може да се проваме аз сам Вти Седан ;) само да е преди да стегне студа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е Бургаския представител на Хонда спорт бре? аре да видим дали ще бие този Сеат. Че жигулката доста го засрами :)

що невземеш да спреш да ревеш е а? напрвао са насра с тва жигули като е паднал змея казах ти все едно някой да го е срам че пада от гошо карботартора! спри да се насираш във всяка една тема знаем че завиждаш на змея! тунинг бг е пълно с помията ти! не я щем и тук!
няма да спра да рева а! не се насрах напрао са оаках. това пък кво общо има с гошо карб. това е стреет кола ве момиче. хахахах да завиждам как пада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HAYABUSA , наистина прекаляваш пич ! Не сме се събрали в този форум да се нареждаме и не искаме някой друг да го прави. Най-добре спри поне да не излагаш града за себе си отговаряш сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

ами ако колегата ти иска аз съм готов да се пусна,кажи му и ако се съгласи пиши на лични карам Хонда 125 к.с. :unsure: ако иска и пари ще сложим,ако иска само за спорта :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако колегата ти иска аз съм готов да се пусна,кажи му и ако се съгласи пиши на лични карам Хонда 125 к.с. !!! ако иска и пари ще сложим,ако иска само за спорта :)

:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе че скоро смених кутията да видя как на драг :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...