Jump to content
Guest voicerunner

Автомобилни предавания.

Кое предаване за автомобили най- често гледате?  

58 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest voicerunner

Любопитен съм кое предаване гледате като идеята не е моя, а на мой колега от форума на Алфа Ромео. Да си призная и аз имам от скоро вмешателство в две от тях, но до тук с информацията, която споделям. Дайте своя глас! Ще бъде полезен! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравил си да сложиш и точка НИКОЕ ............щот всичките са страшни бози :) ............хич не се вмешавай с некой от тея "предавания" щот само ще загубиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още какво много да се желае за всичките предавания. За някой повече за други- по- малко, но определението "бози" ми звучи малко несериозно и крайно несъдържателно! Живеем във времена, в които медиите общо взето се диктуват от претенциите и желанията на хората и от това, което имат нужда на гледат, научават, забавляват, друг е въпроса, че не всичко е на нивото, което ни се иска да бъде, било то от към финансова гледна точка, било от липса на опит, но всичко с времето си! Предлагам да се дават по- смислени отговори защото ще бъдат от полза! :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keel

Аха, 5th Gear става.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest voicerunner

За 5th Gear и Top Gear няма две мнения- върха са в автошоутата, говорим си за български в момента. :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ИВО

аз бих добавил към списъка и пловдивсото "Скорост" дори бих гласувал за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз пък не съм гледал нито едно от изброените .За какво става дума в тез предавания :)ма според мен часа на Форд ми звучи много яко ,това ми е любимата марка превозни средства :D

Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако BMI (Best motoring international) влиза в класацията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да "Скорост" е готино предаване, даваха доста тестове и полезна информация и нямаше досадните лигави водещи, водещия си караше по същество. Жалко че на моита кабеларка не го фащам ;) . Даже мисля че тва "Скорост" и "100% Газ, Спирачка" е едно и също по разл кабелни, но и него не го фащам :D Трябва да се тровя с оня келеш Аспарух Минчев и "Мотоавангард"и зле окраденото от "Top Gear" - "Шоурум". Тва по НТВ "Моторшоу" бива ама и то е доста поръчково. Еех, защо не фащам ББСи да гледам Топ Гиър или другата ТВ където дават новите серии на Фифт Гиър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено смях ми прави водещия на "Мотоавангард" ,но съм го гледал едва 3-4 пъти....То по коя програма беше ....ООО а на мен колко ми е смешен тоя като го гледам по телевизията а тя е 7TV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гледам "Мотоавангард" водещия е много изпляскал тип. Най ми хареса като тестваше новия сивик направо ги направи на смешни италианците с техните смешни дизайнери. Ако някой иска да свали епизода има го на www.motoavangard.com :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако BMI (Best motoring international) влиза в класацията ...

няма друго такова :rolleyes: само да знаех и японски да не го слушам преведено ... и до някъде top gear че поне там им разбирам хумора ...а българските не са обикновенна боза :tease: те са голяма боза , и няма да се научат да са обективни ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИКОЕ от изброените!В БГ капацитетите и знаещите са на задна линия,телевизионно авто шоу можеда се направи само от връзкар,липсва обективност и е пълно с пристрастни коментатори...Тва е!

според мен часа на Форд ми звучи много яко ,това ми е любимата марка превозни средства :cool:

ЯКООО........... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още какво много да се желае за всичките предавания. За някой повече за други- по- малко, но определението "бози" ми звучи малко несериозно и крайно несъдържателно!

Пич и аз съм имал вземане даване с три от тея предавания и ПАК повтарям БОЗИ :cool: ...........и нещата не идват от лошо финансиране или неопитност.............а от интелекта и сърцата на хората повярвай миИначе евала че се интересуваш от мнението на публикатаИ за да не кажеш че пак постна ми е несъдържателен-повечето хора гледат някое оттея "предавания" в единични случаи като репортажи от божурище и т.н.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно предаването по БТВ "Шоурум". Незнам липсата на пари или на опит е проблема, но това предаване е уужасно скучно, и крайно не обективно, просто гледайки го, щувствам как си губя времето! Водещият - "Пепи" е крайно антипатичен, и неподходящ за такъв тип предаване, същото се отнася и за тоя другия дето тества автомобилите, просто човечеца не става, а и няма визия за водещ, независимо колко го бива зад волана. Съжелявам че критиката ми е само негативна, вече не живеем в изолирана държавица, и зрителите имат достъп до западни предавания и конкуренцията надхвърля границите на България, тъй че взимайте пример и черпете опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми формата е краден изцяло от Топ Гиър, Кво искаш. И обиколката с Киата и времената дет ги пишат (само че тука ги драскат на колата а не на дъска) и госта(които в БГ варианта е толкова претупан). Абе тъпа история.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет, погледайте "прохождащите" броеве на Топ Гиър и пак да си говорим кой е дърво и кой не е :bg: ! А и Кларксън е невероятния, обективен водещ... Хората тук, поне се опитват да направят нещо :unsure: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отдавна предложих на жена ми да стане водеща на едно от предаванията по БТВ или НТВ. Тя поне може да кара колело и сама да си оправя веригата !!!:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф не знам....Някаква лудница :) Току що гледах третия епизод на Top Gear от настоящия сезон!Няма такъв драг м-у Bugatti Veyron и един от топ самолетите на Европа (и изобщо)- "Тайфун" :) ....Препоръчвам да гледате :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Best MOTORing !В BG редовно следя МОТОАВАНГАРД :]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CrashDown

Много често следя Мотоавангард по ТВ7 но само заради водещия Аспарух Минчев, голям образ е този човек :rolleyes: той прави цялото предаване. Прави много ... нестандартни коментари който разчупват иначе леко скучната обстановка в повечето авто-предавания , а и не пропуска никое от европейските изложения. Иначе BMI си остава единственото предаване което заслужава сериозно внимание според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шоуто за дрифт е най-якото предаване:P:rolleyes::P:P то не е шоу ,ама пак е най-якото :Pиначе 5-тапредавка ли беше то не лъже:Pбг няма :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...