Jump to content
Dzmeq

Въпросче за лагер-главина

Recommended Posts

Драги колеги, имам следния проблем - от известно време ми вие заден лагер. Майстора при който ходя ми каза че в този случай решението било както ми обясни смяна на лагер - главина. Понеже по отношение на тия въпроси съм компетентен почти колкото и по китайска класическа литертура искам да попитам възможна ли е смяна само на лагера, както пък ми каза един друг майстор? Предварително благодаря!P.S. Колата е Сивик 5 ген. D13B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем като теб, и смених цялата главина. От "тоя казал едно, ама друг друго" вече се напатих. Най добре отиди при майстор който знае какво прави. Моя проблем го разреши Омбре. :angry:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй лагер-главината.Ще ти кажат че има начин да се извади лагера и да се набие нов но там нещата трябва да са прфектно балансирани и на ръка тва е невъзможно...Новия лагер ще се разбие за 0 бройки.Така че сменяй и не се занимавай с глупости! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми виеше преден лагер и смених само него, без главината и вече пет месеца нямам грижа, не знам дали трябва да се балансира лагера, обаче главината не струва ли бая :). Лагера си го взех по каталог с номера на рамата, за vtec-e. Много бързо ми го смениха и ГАЗ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми виеше преден лагер и смених само него, без главината и вече пет месеца нямам грижа, не знам дали трябва да се балансира лагера, обаче главината не струва ли бая :). Лагера си го взех по каталог с номера на рамата, за vtec-e. Много бързо ми го смениха и ГАЗ... :)

Става въпрос за заден лагер който мисля, че е задължителен да се смени с лагер-главина! Предините лагери мисля са различни :)P.S. Мисля,че лагер главина струва около 50-60лв. Редактирано от DIGIGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Аз сменях главина преди година и половина 270лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменя се главината!Цение са около 130-150лв!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря на отговорилите! А колкото до главината с лагера първата цена която ми казаха беше 270 лева та се шашнах малко, ама майсторчето ми каза че намерил японска за 150. Та не знам коя от двете да взема, че разликата е бая, ама ако е за сметка на качеството...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...