Jump to content
Guest DMX80

ЗА И ПРОТИВ АГУ

Recommended Posts

За мен има една истина - японски мотор НЕ СЕ ПОБЪЛГАРЯВА. Да си купя аз стегната Хондичка и да давам на бай ти Миндо от Горно Наклонище да ми отваря двигателя - твърдо нье! Ако искам икономия, ше си купя един Нисан "Микроб" 1.0 :rolleyes: и ше си го ръчкам с кеф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама никой никого не кара да си слага газова.всеки сам си решава :rolleyes: а ако търси икономия човеквсички ли трябва да карат нисан микра?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

павпав :rolleyes: кажи на брат си ( или той сам да прочете ) :не че колата върви по-добре на газ - просто върви зле на бензин !!! за доктор е май ...без лоши чувства , просто времената ти са като за д13 май ...

не знам дали върви зле на бензин ама искам да видя тая хонда с двигател D15B2 пълен сток която ше даде време под 18.9 на Божурище ;) , за мен които твърди обратното просто изобщо не се е засичал или му е гръмнал хронометъра :unsure::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен има една истина - японски мотор НЕ СЕ ПОБЪЛГАРЯВА. Да си купя аз стегната Хондичка и да давам на бай ти Миндо от Горно Наклонище да ми отваря двигателя - твърдо нье! Ако искам икономия, ше си купя един Нисан "Микроб" 1.0 :rolleyes: и ше си го ръчкам с кеф.

Може и да не съм прав ,но ми се струва,че ако въртиш по 2500-3000км. на месец ще запееш друга песен.Има реална опасност в "микроба" да останеш без пломби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

павпав :rolleyes: кажи на брат си ( или той сам да прочете ) :не че колата върви по-добре на газ - просто върви зле на бензин !!! за доктор е май ...без лоши чувства , просто времената ти са като за д13 май ...

не знам дали върви зле на бензин ама искам да видя тая хонда с двигател D15B2 пълен сток която ше даде време под 18.9 на Божурище ;) , за мен които твърди обратното просто изобщо не се е засичал или му е гръмнал хронометъра :unsure::P;)
:P извинявам се за офтпика у темата на колегата ама и от мен един глас ЗА газова уредба, от 3-4 месеца и аз карам на газ, хондичката се държи просто перфектно на газ, а за вървежа(засечен отново на Божурище ;) ) вече съм писал в темите на други колеги питащи за или против газовите, разлика ПОЧТИ НЯМА :P п.п. газовата ми е съвсем обикновенна за около 600лв ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има реална опасност в "микроба" да останеш без пломби

И Civic-ът не е по-хубав с т'ва твърдо окачване. :) В "микроб" съм се возил - ста'а. Нещо като японско Tico. :) Тъпа, яка, върви и носи. А зъбите си имам навика да ги стискам здраво, като карам, затова немам тревоги относно пломбите. А и да изпадне някоя - нали и зъбарите трябва да имат хляб в ръцете? Сега пак по темата - ако сакаш икономия, що не си вземеш кола с дизелов мотор? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има реална опасност в "микроба" да останеш без пломби

И Civic-ът не е по-хубав с т'ва твърдо окачване. :) В "микроб" съм се возил - ста'а. Нещо като японско Tico. :) Тъпа, яка, върви и носи. А зъбите си имам навика да ги стискам здраво, като карам, затова немам тревоги относно пломбите. А и да изпадне някоя - нали и зъбарите трябва да имат хляб в ръцете? Сега пак по темата - ако сакаш икономия, що не си вземеш кола с дизелов мотор? :)
-щото са ми казвали че на дизела ремонтите са му по-скъпи-шанса да ти сипат менте е по-голям-защото на газ е по-евтино. + кефа когато поискаш да поръчкаш на бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

'K, съгласих съ. Карайте си на газ. Аз на моята резачка газово нема да й сложа доде съм жив. Минавам си така по 1500км на месец като пич и хич не ми е. :)

и ето го отговора на загадката :) караш по 1500 км месечно :) карай ако искаш на ракетно гориво и пак ще даваш месечно по-малко от колкото аз на газ ... почни да си караш колата и може другапесен да запееш :) ае някой да заключи и тая тема, че се повтаря 20 пъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом още отсега си мислиш за газова уредба по добре не си купувай Хонда, тази кола не е за теб вземи си нещо масово като Опел,Голф и т.н.Само ще прецакаш един перфектен мотор

КОЛЕГА,ти колко перфектни мотора си прецакал до сега?
Брей много ги разбирате газовите истории ми се струва,много ме е яд като вземе някой да се обажда който съм сигурен даже че и незнае нищо за газта.Защо винаги все някой се намира дето да се изкаже неподготвен???Знаеш ли че на газ двигателят работи по-меко,май незнаеш,знаеш ли че ако си направиш газовата система с всички необходими работи няма да имаш абсолютно никакви грижи!!!Е аз като карам Сивичето ми на газ да взема да го продам и да си купя ГОЛФ 3 ли??? :lol::huh::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей много ги разбирате газовите истории ми се струва,много ме е яд като вземе някой да се обажда който съм сигурен даже че и незнае нищо за газта.Защо винаги все някой се намира дето да се изкаже неподготвен???Знаеш ли че на газ двигателят работи по-меко,май незнаеш,знаеш ли че ако си направиш газовата система с всички необходими работи няма да имаш абсолютно никакви грижи !!! Е аз като карам Сивичето ми на газ да взема да го продам и да си купя ГОЛФ 3 ли??? :lol::huh::blink:

Тогава защо производителите на коли не са се светнали на тази очевидна далавера и не продават __масово__ коли с газ ? Че има некви Multipla с метан и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей много ги разбирате газовите истории ми се струва,много ме е яд като вземе някой да се обажда който съм сигурен даже че и незнае нищо за газта.Защо винаги все някой се намира дето да се изкаже неподготвен???Знаеш ли че на газ двигателят работи по-меко,май незнаеш,знаеш ли че ако си направиш газовата система с всички необходими работи няма да имаш абсолютно никакви грижи !!! Е аз като карам Сивичето ми на газ да взема да го продам и да си купя ГОЛФ 3 ли??? :blink::lol::huh:

Тогава защо производителите на коли не са се светнали на тази очевидна далавера и не продават __масово__ коли с газ ? Че има некви Multipla с метан и тн.
Попитай тях не мен :huh: ако бях аз основателят на фирмата сигурно щеше да има вече и с газови мотори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

никой не каза как е да се возиш до газова бутилка под високо наляганекакви са вероятностите за оцеляване? :blink:

Същотото като със загряла кола. налягането в радиятора е почти колкото в бутилката! Само дето той е от мед!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не каза как е да се возиш до газова бутилка под високо наляганекакви са вероятностите за оцеляване? :blink:

Същотото като със загряла кола. налягането в радиятора е почти колкото в бутилката! Само дето той е от мед!
С разликата че водата не избухва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

Тогава защо производителите на коли не са се светнали на тази очевидна далавера и не продават __масово__ коли с газ ? Че има некви Multipla с метан и тн.

... аз се повтарям ... ама пак ще кажа понеже пропан-бутана се получава при рафинирането на петрол и когато получиш една част газ ,неизбежно получаваш и една част бензин .А има далавера от газта ,точно защото не е масова .Ако още продължават да се увеличават автомобилите на газ ...далаверата ще изчезне. Тогава защо да слагаш бутилка в багажника ??? Затова не е __масово__ :blink: Хубаво е ,че има хора ,като теб (които много се кефят на бензина) ... за да може ние да имаме кирия от карането на газ :lol: Еваларка :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава защо производителите на коли не са се светнали на тази очевидна далавера и не продават __масово__ коли с газ ? Че има некви Multipla с метан и тн.

... аз се повтарям ... ама пак ще кажа понеже пропан-бутана се получава при рафинирането на петрол и когато получиш една част газ ,неизбежно получаваш и една част бензин .А има далавера от газта ,точно защото не е масова .Ако още продължават да се увеличават автомобилите на газ ...далаверата ще изчезне. Тогава защо да слагаш бутилка в багажника ??? Затова не е __масово__ :blink: Хубаво е ,че има хора ,като теб (които много се кефят на бензина) ... за да може ние да имаме кирия от карането на газ :lol: Еваларка :huh:
Евала chavdu точно на място казано :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за газ но аз си взех перлюда с метанова уредва и сам много доволен незнам друг дали има впечатление а ако има да си каже мнението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за газ но аз си взех перлюда с метанова уредва и сам много доволен незнам друг дали има впечатление а ако има да си каже мнението

ей това вече е интересно, колега раздуй повече? Колко бутилки има нахакани в прелюдеца, всъщнос важно е колко килограма събира, как е динамика, разхода, някакви оплаквания, на бензин как е. Това е интересно наистина! Откакто имам допир с автомобил на метан, Сценика на баща ми, се интересувам живо от гова гориво :cool: От къде е внесена твоята кола, предполагам че Италия, но ти ще кажеш де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...