Jump to content
wolf

Срещи в Велико Търново?

Recommended Posts

Имам предложение.Не знам колко фенове има на хонда в Велико Търново и дали се сабират някаде.Та идеята ми е ако няма такова място и такава збирка в Търново да земем да се организираме и да направим нещо по вапроса.Чакам предложенията ви колеги. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз от скоро сам с хонда :) но сам им фен от много време иначе хондата ми е тая която ми е на аватара и имам снимки в профила на галерията:)за кафето да наистина там е наи одобно остава да се реши кога ще се правят час и така нататак иначе за неделя няма да мога да доида защото сам на работа:)(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега предлагам довечера ако можем да се саберем колкото можем и да измислим какво що кога и така нататак за дати и да го направим така че да е одобно и за колегите от близките градове:P примерно да речем довечера в 21:00 на петрол като за парва среща и после ще решим каде да се сабираме за напред.:P ще чакам да пишете тук за тая вечер ако има желаещи:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетете темата за Русенската среща /ако не сте я чели вече/ и заповядаите на купона :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от търново няма да лошо да се саберем преди тая збирка да се разберем кои ще ходят и така нататак кажете само кога и така нататак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно прочетох темата, защото вчера цял ден бях в разход. В 9 със сигурност нямаше да мога да дойда, че даваха мача. :rolleyes:Оставям си телефона за да се чуем макар, че го има на поне още 5 места 0895477213.Wolf, браво за ентусиазма ти, но си забелязал навярно, че от Търново много малко хора посещават форума, и когато и заговориш за него те гледат леко учудено, да не използвам по-груби думи. Е сигурно е крайно време нещо да се промени. И тъй като навярно всички, който са от Търново и досега са се крили, ще излязат на светло :P нека драснат някой ред поне да заявят присъствие във форума. Имаше едни момчета с едно C RV, но вече не ги виждам. п.с. Ако все пак някой прочете всичко това, в неделя за Калояново, сбирката е на OMV - посока Варна 6.30 СУТРИНТА. Няма как да не ни видите ще сме поне 6 коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Здрасти Милена. Ако и другите са съгласни, нямам нищо против да направим една среща в понеделник. Можем да я направим на Петрол, или на кафето до Петрол - Херсон. За часа предлагам 19.00 е удобно на всички. Проблема е в усещането, че ще сме не повече от 4, 5 коли но знае ли човек. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май Matheo, аз и wolf сме на една улица :angry:. Досега се чудих кой е този с Сивика до нас, май вече разбрах :P А и може и wolf да ме е виждал/чувал - всяка сутрин бръмча като отивам за работа. Озъртайте се за зелено купе 5та генерациа с Разградска регистрация. Аз за съжаление в понеделник, както и поне месец и половина няма да мога да дойда на сбирките.

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:ph34r: до нас не сам те зсичал но маи те засякох на сфетофарите на пазара:ph34r: а за понеделник и аз ще сам на линия:ph34r:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Да вдигнем малко темата, току виж някой не я видял.Часа остава днес 19.00 на Херсон - за тези които не знаят кафето под Петрол, до военното училище. Леле, че енусиазъм не се блъскайте толкова, в кафето има поне 30 места :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко бяхме но се получи добре:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги една срещичка довечера на петрол в 21:00 часа какво ще кажете?? за идеиката??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със тъмносиня Honda Civic седан. Дайте да си насрочим някоя дата примерно към 10 февруари. Ако имате други предложения пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като за сега не съм с хонда мога ли да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам. Аз досега не съм присъствал на нито една сбирка и ми е марак.Това че не си с Хонда не би трябвало да е проблем, предполагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам. Аз досега не съм присъствал на нито една сбирка и ми е марак.Това че не си с Хонда не би трябвало да е проблем, предполагам.

Проблем е защото е малоумен Голфар.А за збирката може да има включване от Габрово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност съм по-умен от теб а това какво карам си е моя работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам. Аз досега не съм присъствал на нито една сбирка и ми е марак.Това че не си с Хонда не би трябвало да е проблем, предполагам.

Проблем е защото е малоумен Голфар.
:) ееее,имаме се за културен форум!ПП:Колеги не съм от Търново,но мога да ви предложа...защо не си фиксирате ден от седмицата?Например всяка неделя в определен час на определено място.Така няма нужда да се оговаряте всеки пъt :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ееее,имаме се за културен форум!

Така е колега ! Ама такива ....... дето само серат из форума немога да ги трая.п.с. Някои мод. да ми изтрие поста че хептен осрахме темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм от тези който се обиждат лесно. пък и скоро и аз ще имам хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има влючване и от габрово 6те бъде добре. Дайте да се разберем. Аз мога да ви предложа или на 9-10-ти или на 16-17-ти. Все сабота-неделя се пада и на всички предполагам ще им е удобно. Лично на мен ми е по изгодно на 16-17 щото сега съм със счупена ръка, но до тогава ще се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ау колега.. хайде скорошно оздравяване, за да можеш да въртиш геврек и да жикаш лостта на воля.А относно посещението то щом ще е след седмица най-рано ще се разберем допълнително.Да видим тука да ли ще има мераклии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека е малко по скоро, да кажем понеделник 04.02 от 18:00 на петрол. Ще чакам до 18:30, които иска да заповяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е понеделник със сигурност няма да мога да дойда. Счупена ми е дясната ръка. Ако бях с автоматични скорости щях да дойда :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Все си мислех че някой ще се навие да се сбереме, но тъй кат гледам май няма много желаещи. Нищо аз към 12-13ти пак ще ви питам пък ако няма желаещи здраве да е :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ако се навиете за 16-17 може да се домъкнем и ние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Екстра. Ще следя темата и дано повечко хора се навият, че ми е мерак. До сега не съм бил на никво събиране освен при едни лададжии които имаха голям мерак да се дърпат с мен като видяха че не ми е наред скоростната кутия. Е само един ме поизмъчи, но то това не беше лада а некакъв звер да го ева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бреи ама ние търновците маи наистна сме много насериозни :P начесахме си езиците с по няколко поста и в краина сметка нищо не се разбрахме :lol: или сме а аз не съм разбрал :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Ами така е ... аз минах към 18:20 нямаше никой. Просто не можах по - рано, а и не бях с хондата а с едно Рено Канго. Няма как зима е... малко тъпо, ама какво да се прави, мойта колица малко трудно върви на сняг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша тук, но за където трябва нямам разрешение все още. Някой знае ли къде в Търново или някаде наблизко има магазин за тунинг части на Хонда. Аз знам едно две места където продават боклуци от рода на спортен филтър за 15лв, но от там не е много желателно да се пазарува :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи в това Търново отдавна небях стъпвал. Събота ми се отвори път и хайде викам на разходка. Ама то едни женки то небяха хонди. Мернах някои мн добри колици- 5-а седан лачена и 6-а купе сиво. както и един учебен сивик . Следващия път ще съм с мойта хонделка може пък да уцеля някоя срещичка. Поздрави :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Хайде Търновски фенове стягайте тенекиите за идната неделя !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ей то се е видяло че аз на среща няма да ходя :huh: щото в неделя ще пътувам за свищов. Ако има някаква промяна в плановете пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...