Jump to content
Guest bat'koko

Среща-Запивка около Русе-сити

Recommended Posts

Guest bat'koko

За едното нищо си бях помислил,че нещо ти се е случило и за това не пускаш темата :) .Аз жената и детето и :) станахме тримаааааааааа :) Младежи и девойки давайте смело де.Вие какво да не се притеснихте да си дадете заявките.Този път ще стане купон :)

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записвам с една броика за мен и едно място на паркинга за моита синиорита:) Само да попитам.... това ли е крайната дата, че нали bat'koko имаше предложение за репетиция към средата на месеца и после в края на месеца пак да го направим това културно мироприятие:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩО ВА НЯМА ВЕ МИРАКЛИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ?Хайде по-сериозно със записванията. Моля,направете така че да се случи това хубаво мероприятие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен и още един приятел който няма кола , но на Пловдивския панаир е станал върл фен на Хонда след като е видял и усетил уюта на HONDA CIVIC 2007 TYPE R. На коя хижа ще се събираме . Кажи на кое предприятие е. 1+1=2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен и още един приятел който няма кола , но на Пловдивския панаир е станал върл фен на Хонда след като е видял и усетил уюта на HONDA CIVIC 2007 TYPE R. На коя хижа ще се събираме . Кажи на кое предприятие е. 1+1=2

Хижата я държи този, които държи лодките и лебедите на малкото езеро.... Вальо се казва. Ако не я знаете къде е, ми звъннете и ще ви заведа до там...номера ми го има в профила ми;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде по смело де " Don't Be Shy ;) " ще стане щур купон който не са запише ще истарве многоооо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

бе и аз мисля да се включа за крайните дати незнам дали ще съм сам и не мога да кажа конкретна бройка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest J0NSAN

Здравейте колеги новак съм и трудно се справям с компа.От скоро имам и аз хонда и досега не съм ходил на такива срещи,но мисля да дойда на тази в Русе.Имайте в предвид още една бройка.Ще чакам да уточните датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Здравейте колеги новак съм и трудно се справям с компа.От скоро имам и аз хонда и досега не съм ходил на такива срещи,но мисля да дойда на тази в Русе.Имайте в предвид още една бройка.Ще чакам да уточните датата.

Заповядай без да се притесбяваш:P впрочем от Русе ли си или ще ни гостуваш от някой друк град?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се опитам и аз да доида но за сега нищо не мога да обещая ако има нещо ще пиша допалнително. само да попитам какви парички ще трябват.:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете и мене.две места за моя милост + колцата.а преди това викам да се саберем някаде в града и всички заедно да ходим щото повечето незнаем маи каде се намира.кажете ако сте съгласни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под "НАШИЯ" паркинг имаш предвид паркинга на Левента под TV кула нали (за новаците като мен) :P

Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета предлагам да се съберем в един удобен за всички ни ден (или поне за част от нас) по възможност до към края на другата седмица за да посъберем някой лев за капарото (тези, които са от други градове или нямат възожност, да не се притесняват.... не е необходимо да съберем всичките пари сега... само за капаро а другите, ще си платят когато дойдат на срещата;))..... предлагам също да определим една сумичка, която всеки да даде за пазаруване и предлагам няколко човека да минат и да напазаруват преди да се съберем за да може направо натам да се ходи, че докато се установим ще трябва да си ходим :P Кажете си и вашето мнение по предложенията. Капарото мога аз да го занеса морски;) За сумата, която предложих ще е добре да се знае, че едно момче вече попита, доло горе колко пари ще му трябват.... предполагам, че и за други ще е от полза:rolleyes: по 10-тина лева на човек като се има на предвит, че ще се пазарува от Кауфланд, смятам, че ще са достатачно а ако нещо не стигне от към пиене, в Николово има денонощен и аз като човек, който няма да пие ще ви доставя каквото поръчате;)П.П. iasho точно за него става дума.... този към терасата. която гледа към града ако трябва да сме по точни;)

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

направо казваите каква ще е парата и определяите ден за събиране на капарото.предполагам които сме от русе ще можим да отделим 15-20 минути да доидем и ще дадем нашето си а другите както газа M_I_T_A_K_A като доидат на 20 -ти.а за пазаруването нека да е по ранен час в сабота ако е вазможно и удобно и ще имаме време за пазаруване и настаняване и т.н.помислете това предлагам аз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хулигани нали разбрахте ,че за по-малко от 20 човека хижата не отваря.Аре дайте да не се излагаме.Другото важно според мен е, да се дават конкретни и ясни заявки.Нали трябва да се разбере колко места да се капарират. Неможе в последния момент да отидем и да кажем хайде отваряй хижата ,че идваме да купонясваме.Нали? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от Плевен приемате ли и как щте янамерим тази хижа.Дайте някой телефон за връска,че още нямам интернет в колата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от Плевен приемате ли и как щте янамерим тази хижа.Дайте някой телефон за връска,че още нямам интернет в колата :angry:

Приемаме разбира се:P Звънни ми на 0888888943- Димитър и аз ще дойда да те посрещтна на входа на Русе и ще отидем заедно на срещата:P Това важи и за всички останали, които се притесняват, че няма да могат да ни намерят.... звънете и ние ще ви посрещаме от кадето кажете, нали все пак сме домакини:PП.П. bat'koko, споко и да не се съберем 20 човека, пак ще си направим кефа, но мисля, че ще се съберем... все пак повечето ще бъдат с половинките си или с приятели:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от Плевен приемате ли и как щте янамерим тази хижа.Дайте някой телефон за връска,че още нямам интернет в колата :angry:

Приемаме разбира се:P Звънни ми на 0888888943- Димитър и аз ще дойда да те посрещтна на входа на Русе и ще отидем заедно на срещата;) Това важи и за всички останали, които се притесняват, че няма да могат да ни намерят.... звънете и ние ще ви посрещаме от кадето кажете, нали все пак сме домакини:PП.П. bat'koko, споко и да не се съберем 20 човека, пак ще си направим кефа, но мисля, че ще се съберем... все пак повечето ще бъдат с половинките си или с приятели:P
и аз мисля да се присьединиа кьм купона с другите от плевен може да трьгнем заедно ;) 6те следя темата по отблизо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Lord_Mitio

И аз съм там. Бройте 2 места (за сега).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry:;) ;) ;):lol: :lol: Кво стана бе къде се изпокрихте всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:angry:;) ;) ;):lol: :lol: Кво стана бе къде се изпокрихте всички

Морски днес е неделя и хората сигурно си почиват ;) .Гледай от утре каква активност ще има.Аре хулигани давайте заявки.Да вземем да обсъдим час за тази неделя и да капарираме хижата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок.около 25 лева на калпак ще излезе всичко с клюпачката.примерно сабота или неделя да се саберем и да капарираме хижата.кажете кога(ден) ,час и място.просто казваите кога да съберем капарото и да ходим да я капарираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

аз изчаквам един приятел да приказва с гаджето си дали ще дойде нали има нужда от хора :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нас с колегата от Шумен ни отпишете няма да идваме. Тоест аз не мога , другата седмица малко командировка и няма как да стане за което ще съжалявам най-вероятно ноооо рискове на професията ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади бре :rolleyes: какво става?Някой няма ли да каже един час за неделя?Тъй да се видим,да си посъберем по някой и друг левец,да отидем да капарираме пустата му и хижа :) ПО-СИЛНО НЕ ВИ ЧУВААААААААААААААМ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с риск да стана досаден егоист какво ще кажете часа да е 13:00 направо на барчето на езерото (лебедите) , па ще пием и по една бира ;) . На вас организация и твърда ръка май ви липсва ;) . Айде до неделя и си вземете парички да не се изложим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

октам съм и ще нося паричките.чухтели и другите НЕДЕЛЯ 13.00 НА ТЕКЕТО НА БАРЧЕТО (ЛЕБЕДИТЕ) за събиране на капарото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кое е барчето на лебедите?Мисля.че 20 човека няма да се съберем :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat'koko

а кое е барчето на лебедите?Мисля.че 20 човека няма да се съберем :worthy:

барчето на езерото (лебедите) не четеш подробно бе младеж ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

ОК! Ако някой иска, може да си спретнем вапреки това една колонка до текето а с морския ще се видим там за да не се разкарва:worthy:.....примерно 12:30 на нащо място или където кажете;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

ОК! Ако някой иска, може да си спретнем вапреки това една колонка до текето а с морския ще се видим там за да не се разкарва;).....примерно 12:30 на нащо място или където кажете;)

колонка с гонка става аз съм навит ;) Митак някакъв познат ми каза за твоята кола карал един мерцедес и нещо сте се запънали опитал си се да го издухаш май неуспешно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

става да се съберем на нашето място.аз ще сам там 12.30.кажете ще се съберем ли или направо там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

И аз ще съм там и ще чакам... и без това ще посрещаме гости, така че който има нужда да го посрещнем да не се притеснява и да звъни на 0888888943- ДимитърП.П. По темата за мерцедеса да ви кажа да не се чудите, дали съм аз или не.... не съм бил аз, но тази вечер няколко собственика на коли (опел ГСИ 136к.с., ауди Б4 не го знам колко коня е, митсубиши някво 115к.с. и ауди двувалово 2 литра 140к.с) гледаха така на полигона а и доколкото чувам и публиката са ми коментирали звука, че нещо бил ненормален :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми човека ми каза за някаква Хонда цялата в бял кит потдготвена за боядисване и му показах снимка на твоята кола и вика тая е,но явно е бил друг.Иначе звука ти наистина е убийствен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

Алоооооооооооооооооо къде се изпокрихте всички да не забравите за утре за "лебедите" ще ви чакам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми 12.30 ще се съберем на тв.кула и ще тръгнем заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да доуточня,че повечето ще се съберем в 17.00 на ТВ кула така че може още тогава да дойдат.Мястото на хижата е готино така че ще си струва дано и времето е с нас ако някой колега има снимки може да качи

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...