Jump to content
Aladin

Prelude H23

Recommended Posts

Та по-въпроса, колата някак си колата е електронно ограничена на 200км, някакви идеи как може да се премахне ограничителя,проблема излезе след като смених компа, защото стария някак си изгоря, ако има някой които да разбира от това и му се помага ще се радвам да ме светне как да оправя проблема

Редактирано от Aladin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тойта вярно ли е ограничена на 201? и повече неможе да вдигне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тойта вярно ли е ограничена на 201? и повече неможе да вдигне?

Да, за съжаление наистина е спъната. :unsure: Преполагам, че може да се пипне. ама ще го мислим на пролет като слагам охлюФа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а случайно да знаеш дали всички са така ограничени? защото мойта няма такова ограничение! и на колко рпм си на 201 на 5та?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

а случайно да знаеш дали всички са така ограничени? защото мойта няма такова ограничение! и на колко рпм си на 201 на 5та?

няма никакъв ограничител ... просто толкова могат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а случайно да знаеш дали всички са така ограничени? защото мойта няма такова ограничение! и на колко рпм си на 201 на 5та?

няма никакъв ограничител ... просто толкова могат ...
Е това изказване вече ме разби, то бива бива спамове ама това ващо е ............нямам думитолкова може да могат прелюдите ама друг път, само твойта е така щото не я гледаш!!!!!!При мен на 200 забива нос в земята а може още то се чувства, пък и преди смяната на компа не ставаше така и си обръщаше километража!Много моля, който не разбира да не си дава мнението, защото от наблюденията ми в този форум от вече почти година е видно, че е пълно с спамери които идея си нямат за какво става въпрос!!!!!!!На пръсти се броят хората като 1net и Deamon, които се изказват на място, извинявам се на другите които не споменавам, но като цяло само зяпачи с големи амбиции.п.с. Дано няма много сърдити! Редактирано от Aladin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest komsho
:unsure: ти незнам каква кола си си купил .. но от завода казват , че максималната скорост ... на равно е 201км/ч вдигал съм 210 когато беше с гуми 195/50 R15 ,така че няма със сигурност няма ограничител на 200 ... като и сложих верния размер гуми 205/50 R16 прави 200 , което е съвсем нормално ... незнам какво очакваш от 1220кг със 133 коня но по въпроса ограничител НЯМА ... вдигал съм 210 с малките гуми може да ми го обясниш , как е станало ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chavdu

:unsure: ти незнам каква кола си си купил .. но от завода казват , че максималната скорост ... на равно е 201км/ч вдигал съм 210 когато беше с гуми 195/50 R15 ,така че няма със сигурност няма ограничител на 200 ... като и сложих верния размер гуми 205/50 R16 прави 200 , което е съвсем нормално ... незнам какво очакваш от 1220кг със 133 коня но по въпроса ограничител НЯМА ... вдигал съм 210 с малките гуми може да ми го обясниш , как е станало ... :)

:) Сорка ... т'ва съм аз ... но от на колегата ника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С грешно отчитащи уреди например! Щом 15-ките и 16-ките ти са били и двете на 50. И аз не знам какъв Прелюд караш, но "верния" размер не е R16 :) Аз карам със 195/60/15. Със 195/50/15 е нормално да излезеш по-бърз (по уреди) :unsure:

не вярвам ограничителя да се определя скоростта по съпротивлението на въздуха ... смисъл такъв .. ако заблудя инструментите ,ще заблудя и него ...той взима информация за скоростта .. от където и уредите ... и трябваше да ме закове на 200 ако имаше ... така че ако имах достатъчно мощ ... щях да си ги вдигна 210 и със стандартните гуми ...вече наистина 210 205/50/16 отговаря на 195/60/15 :) Редактирано от chavdu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers
QUOTE(JeepersCreepers @ Oct 1 2007, 12:18 AM) <{POST_SNAPBACK}>
а случайно да знаеш дали всички са така ограничени? защото мойта няма такова ограничение! и на колко рпм си на 201 на 5та?

 

Абе... за оборотите не съм сигурен. Някъде около 6000 мисля. (наистина не съм сигурен). Пробвал съм я само веднъж. Не знам за другите, но моята се усеща че е спъната. Аз като гледам на аватара ти си изпълнил оборотомера до 8500. Моя прекъсвач е някъде около 7 - 7200 оборота. Пък и доколкото съм чувал твоя е бая "пипан". :)

 

колега ако си на 6000 и си на 200на 6500 си на 210 ! със сигурност знам че на 2ка прелюд прекъсвача е на 6500 6700 според зависи! ама и наистина неможе да се очаква много от тоз мотор с тази кутия просто не позволява за много големи скорости :unsure: моя наистина е бил на 8500 но за да ти стига там стрелката наистина трябва много труд по колата :) а за скороста при мен е 230+ тъй като измерва до 230:) но каране в червното на голяма скорост ако не си се подсигурил добре си е убйство за двигателя!

 

ПП: намесих се защото наистина ми стана странно за ограничителя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...