Jump to content
Restless

До колегите с D13b2

Recommended Posts

Днес си направих един опит и минах 700 км. със 40 л. като се стремях да карам само до 3500 оборота около 120 км/ч.При вас как е?При какво каране сте с най-малък разход?За градско няма какво да питам просто ми е адски трудно да издържам и съм постоянно в обороти(поне за сега докато имам все още имам книжка ;) )Ще се радвам да разбера при вас как е за да занам как е моята красавица,и ако сте правили някакви подобрения освен спортен филтър за да вдигнете още конете кажете какво.

Аз съм с Д15Б2 , но разход 5.7/100 ми изглежда ОК.Явно си с голям номер обувки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Когато си взех Хондата всичките ми познати ме изкараха луд,че съм си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате 150/140км ми даде 6/100 като бяхме трима с много багаж.Иначе сваля и на 5/100.А за тунинга по мотора.Бях отворил една тема "1.3 75кс>90кс и нагоре" Потарсия в търсачката колегата "CLS" каза добри неща там как стават нещата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

при скорост от порядъка на 130/150км/ч извънградско ми гори 6 литра ако караш до 3 500 може и на 5.5 да свалиш в града около7.5 не повече аз моята си я ръчкам яко щото като я глезиш ще почне и тя да се глези(тоест да ти прави номера :) ) имам няколко нещица за преправяне на оргиналния краб за вдигане на мощноста прати ми Емейл и ще ти ги пратя!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен си е от номера на обувката.Последния път като се връщах от Бургас до София усетих че може да си харчи доста.Значи от Бургас до Пловдив горе долу (грубо казано) половин резервоар с нормално каране до 140км.ч не повече даже 140 много рядко и от Пловдив до София пак горе долу почти половин резервоар като бих казал бързах доста.На мен градско под 8 не ми дава колата,но съм много доволен имайки впредвид как я карам.8/100 бих казал невероятно добре даже.

Редактирано от dantes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате 150/140км ми даде 6/100 като бяхме трима с много багаж.Иначе сваля и на 5/100.А за тунинга по мотора.Бях отворил една тема "1.3 75кс>90кс и нагоре" Потарсия в търсачката колегата "CLS" каза добри неща там как стават нещата...

Колега, би ли дал линк към тази тема, защото търсих с търсачката и намерих само за 1,4 мотора.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой от колегите на които пратих файла с преправянето на карбуратора могат да го качат като важна тема нека го направят не ,че ме бърка да го пращам по Емейл но така повече хора могат да го ползват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...