Jump to content
Guest ShEfA

Месечна сбирка - 30 Септември 2007, София

Recommended Posts

Guest ShEfA

Айде, че забравихме и пак няма да има разбрали. Въпроса е сега... кога да бъде часът? Защото вече не е пек, а даже вечер се стъмва доста по-рано от последната среща и няма смисъл да е в 19ч. Да го върнем по нормалному, а? :) Айде, който ще идва да поства и за кога предпочита че да се стигне до консенсус по-рано. Мястото е известно - зад Булгарплод - който не знае къде е, във всяка тема за месечна среща почти има карта, а всяка тема за 2006 и 2007 година се намира в Общи дискусии > Специалните теми отгоре > Всички месечни Айде, до скоро.. аз ако има как да пристигна съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предпо4итам да е как си му е реда от 1:00ч. :) пък да видим другите кво 6е кажат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

аз предпо4итам да е как си му е реда от 1:00ч. :P пък да видим другите кво 6е кажат :)

Нека да е от 13.00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVO_Yakimov

13,00 е добре.Вече се стумва рано :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естественно в 13:00ч :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

И аз съм за 13.00, все пак е добре да се виждаме като се срещаме. :rolleyes:

Редактирано от Nikolcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо, модераторите... може ли да ви помоля да закачите темата при важните, защото ще дойдем само десет човека. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как 10 човека бре? Ами аз? Пиши ги 11! :whistle: Дано този път да има по-малко плява, че предната приличаше на сбирка на БМВ и клуб "Опел Астра". :music: Аман от недорасли рейсърчета. Въпреки че детето с БМВ-то, ако е продължило да кара така сигурно вече е в бокса. Още тогава смърдеше на масло като я настъпи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и според мене е редно да си върнеме вече времето за среша както си беше. Аз гласувам за 13:00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявайте се , че за сефте ще идвам с мойта хондичка и трябва да кажа на жените с дневен или нощен грим да са ;) Че няма се излагаме пред хората. Аз съм и за двата часа. Но май наистина си е вече тъмно към 19ч., а и студено става . Така че май съм за 13ч. То мен ми е лесно аз живея на 500 м от Булгарплод , ако трябва и 5 пъти мога да ходя и проверявам дали има някой ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоооооо ехооооо, ние тук горе ви чувамееее

 

... понякога ;)

 

Значи

 

30-ти сетември от 13:00 зад Булгарплод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krasko13

Надявам се, че и аз ще мога да дойда, ще ми е сефте!Относно часа - 13:00 перфектно ме устройва.Остава само да открия прословутият "Булгарплод".До скоро - надявам се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ето и карта за който не занае

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам, то се знае... с гаджето, естествено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, прочетете тази тема по-специално ТУК и кажете да се заемам ли с печатарската дейност?! ;) И ролка с тиксо ще нося ако трябва... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, прочетете тази тема по-специално ТУК и кажете да се заемам ли с печатарската дейност?! ;) И ролка с тиксо ще нося ако трябва... ;)

аз съм за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ето и карта за който не занае

Публикувано изображение

Благодаря за гида, ще ми е много полезен!

Вече нямам извинение пред себе си да не дойда;)

Редактирано от Krasko13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се ориентирам точно по картата.За това място ли става дума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се ориентирам точно по картата.За това място ли става дума?

ТОЧНО за това място става дума. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lupi1981

А аз май ще позакаснея ПИСТА СОФИЯ е в неделя :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писта софия не бе6е ли първата неделя от октомври?п.п: сорри за офф-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, прочетете тази тема по-специално ТУК и кажете да се заемам ли с печатарската дейност?! ;) И ролка с тиксо ще нося ако трябва... :)

според мен ДА! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам и аз да намина, ако не работя ... да се похваля с новата придобивкa :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда да представя Варненската група :)

И прелюдите като цяло, че сме малко! :D (Варненската група си е представена - никога няма да стана истински Софиянец - Варна и морето са ми в кръвта. А си имаме и още един варненски Прелюд в София - колегата chavdu. Той даже си е с варненската регистрация.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

И аз ще дойда да представя Варненската група ;)

И прелюдите като цяло, че сме малко! ;) (Варненската група си е представена - никога няма да стана истински Софиянец - Варна и морето са ми в кръвта. А си имаме и още един варненски Прелюд в София - колегата chavdu. Той даже си е с варненската регистрация.)

 

Уееееейй,а мене що ме забравяте бре Прелюдковци ;) Измивам шлепа и в 13.00 съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уееееейй,а мене що ме забравяте бре Прелюдковци ;) Измивам шлепа и в 13.00 съм на линия ;)

Как ще те забравим бре! ;) Червените шлепове трябва да са в комплект! ;) Той моя малко пострада, ама... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пропускам мноо ми е далече тоя Булгарплод за там ми требе винетка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уееееейй,а мене що ме забравяте бре Прелюдковци ;) Измивам шлепа и в 13.00 съм на линия ;)

Как ще те забравим бре! :P Червените шлепове трябва да са в комплект! ;) Той моя малко пострада, ама... ;)
Еий много станахме тия с корабите а това е добре, ма моя се е увъртел малко в мазут. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

малко клипчета от телефона... с кофти качество ;)първото клипче един от колегите ме помоли да го снимам (със 4G седан) тои си знае ;)http://vbox7.com/play:f6b82cf9http://vbox7.com/play:399969f4http://vbox7.com/play:e3826e17http://vbox7.com/play:a274a492

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко клипчета от телефона... с кофти качество ;)първото клипче един от колегите ме помоли да го снимам (със 4G седан) тои си знае ;)http://vbox7.com/play:f6b82cf9http://vbox7.com/play:399969f4http://vbox7.com/play:e3826e17http://vbox7.com/play:a274a492

Официялно призовавам колегата Венци :P (с белия црх),да премерим сили отново щот със всичкия си акъл днеска цял ден съм карал на климатик без да се усетя(с един компресор съм назад ама :D )п.с. Благодарности на колегата TheDevilTwin за фотосесиятая която ми е направил на колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

много яко местенце за гонки имате ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...