Jump to content
Ironstone

Ранни шпионски снимки на Honda Jazz 2009

Recommended Posts

Ох на мама суперминито... Колата изглежда ще има панорамен стъклен (прозрачен) покрив. Снимките са на японския модел с десен волан. Ще чакаме повече информация след месец на Tokyo Motor Show....

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само името е достатъчно да чуеш:ХОНДАааааааа........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;););) Коли4ката си я бива се пак е Хонда.Японците пак са си свършили добре работата ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По непотвърдени данни колата може би ще се предлага с нов 1.3 i-VTEC 100 к.с. и 1.5i-VTEC 120 к.с. в зависимост от нивото на оборудване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са го откраднали "шпионите" за да направят толкова добре изглеждащи шпионски снимки (че и отвътре) ;) Иначе много готина малка кола - за класа си е направо без конкуренция, а и не й стърчи "допълнителен" оборотомер, както на една друга малка кола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като изключим предните фарове, изглежда много добре ;) Този панорамен покрив - дано може да се закрива, честно казано по-тъпо нещо да те грее слънце през лятото няма ...Сега остава да спечеля от тотото, купувам джаза, бучвам една газова на интелигентния витек ииииииииииииииимайтап бе хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола няма да изкара дълго по пътищата на България които са по-лоши от тези които са правени от римляните преди новата ера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F-RV в умален вариант...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добра.Особено бялата изглежда страхотно ;) .Супер мини ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само на мен ли ми прави впечатление мястото м/у предните и задните седалки, както и не малкия багацник? ;) Колко ли ще е дълга?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред ми прилича на хибрид между последния акорд и гранде пунто. ;) А отзад доста прилики със седмата серия на сивичето и B серията на мерцедес ;) Абе не ме слушайте - Красавица и половина е ;)

Редактирано от sharki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Oтвътре добре ама външния вид не ма възбужда нещо да не кажа че направо не ми хареса за сметка на моторчетата 1.3 100кобилки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

И на мен от пред хич не ми харесва. Решетката е твърде ръбата за линията на колата, за фаровете са огромни. Задните седалки също не ми харесват особено много. Напомнят ми лалко на тези на Фиат добло. ;)

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето статия на английски с ранен road test и малко снимки на колата. Интересното е, че прави от 0 до 100 за 9 секунди с 1.5 двигателя :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък единственото което не харесвам е че изглежда една висока пък с едни дребни гуми..като някой от тия новите шевролети (които са по скоро daewoo ама се тая)ина4е мн лоша отпред :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Salamander

ебати дебелата кола! грозна работа.... :D от новите хонди само акорда ми е красив другите са отврат! развалиха им дизайна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко , тъкмо се чудих кога ще я променят тая кола :P Коментар за външния й вид все още ще го запазя за себе си , такава кола трябва да се види наживо , просто операторите не са избрали точните ъгли според мен за снимане :P Или иначе колата като цяло гледам , че не се е променила вътрешно спрямо сегашната ;) същите основни елементи , но с предаден вече характер в тях , сегашните малко бледнеят ;) Много яко , че са сложили вече нормални двигатели под капака :D това просто ме радва изключително много , че със сегашните 1.4 8 клапанови според мен малко не сполучиха от към страна на мощност и надежност на двигателя ;) Надявам се цената му да е също по-нормална от сегашната или поне тука да не я надуват толкова много ;) Лошо обаче , че чак 2009-та ще излезе на пазара в Европа ;) онова със стърчащия оборотомер ще продължа да го мандахерцам засъжаление :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сравнение с предния модел новият джаз е направо скандален!много кефи !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dead man

супер е,кефи ме максимално!!!!в по-късен етап предполагам че ще и вкарат и някой и друг двигател-да речем към 160 или 190 коня и да стане яката резачка.... :):cool::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално моята прагматична мечта ще се продава в Япония от 26 октомври. Ето официални СНИМКИ от Хонда на новото мини бижу. Колата е с радиус на завиване от 4.7 метра, с 1.3 и 1.5 новосъздадени i-VTEC двигателя съответно 100 и 120 к.с. с икономия от 24 и 19.6 км. на литър (по данни за Type G на японското Министерство на Земята, Инфраструктурата и Транспорта). Колата ще се предлага и във версия (RS) - Road Sailing (буквално за "плаване по пътя) с 1.5 двигател и специално окачване. RS ще се предлага и със vehicle stability assist (VSA) система, първата такава на автомобил от този клас с ръчна трансмисия. Стъклата на вратите на новия Jazz предлагат 30% повече видимост сравнено със стария модел. Колата ще се предлага с още пет нови цвята за общо 12 възможни цвята. За оригиналната статия на Хонда на английски виж ТУКЗа тези които не знаят, Jazz е първата кола в масово производство, която се продава и в розово: голяма процент от продажбите на количката в Тайланд са в този цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ся да ги чуем онези по-горе с негативните изказвания :) Такава била, онакава била, фаровете, решетката...дрън-дрън. К'во и е лошото на количката - направо си е фантазия :)! 10 точки от мен!Иначе розовото си е розово - жриците в Тайланд знаят какво да карат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...