Jump to content
Greenwater

Да се пребройм

Recommended Posts

След това ще пусна тема да се пребройм всички дето са със спортни волани,а защо да няма тема и за затъмнени стопове :P тоя форум се е напълнил с простотий ;) никой не използва ТЪРСАЧКАТА, всеки пуска едни и същи постове от рода "с какъв бензин си карате колата или с какво масло ,ами с мазно масло си караме колите :P АРЕ ЗЕМЕТЕ СЕ СТЕГНЕТЕ.Ако ви се чати има чат канал в IRC #VTEC От известно време само простотий чета :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее ... недей ся да бъдеш лош ! Пише им се на хорицата ! :P Апропо аз съм с 14-ки ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това ще пусна тема да се пребройм всички дето са със спортни волани,а защо да няма тема и за затъмнени стопове :P тоя форум се е напълнил с простотий ;) никой не използва ТЪРСАЧКАТА, всеки пуска едни и същи постове от рода "с какъв бензин си карате колата или с какво масло ,ами с мазно масло си караме колите :P АРЕ ЗЕМЕТЕ СЕ СТЕГНЕТЕ.Ако ви се чати има чат канал в IRC #VTEC От известно време само простотий чета :P

ПОДКРЕПЯМ ТЕ НАПЪЛНОмного хора може би са забелязали че аз отдавна не пиша тук ... ами как да пиша ....вече човек трудно намира важните неща във форума има само глупости и караници ... между които евентуално има смислени неща все пак форума е за да си помагаме, за да разменяме мнения, за да ни е по лесно на всички ... а тя каква стана ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одеве се видях с митко (honda lud fen ) ами и той тегли една дълга на форума .Трябва да кажа ,че ОНЯ форум, всички надявам се ,се сещат за кой говоря изглежда по добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото само да питам темата отнася ли се за стоманени джанти или само за тез които имат лята джанта? :P;):P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ПП: да питам само още нещо дани с по коко дупки да са джантите с 4 и 5 пак ли в тази тема? :lol: майтапа на страна ама наистина май станаха повече офф топик теми от колкото важните теми :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен към 15-ките ама са ми много големи и ако някой иска може а правим бартрер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз за това не пиша много смислени работи във форума , а се забавлявам четейки простотии и глупости :P Гледам само в сериозните теми да се включвам смислено - Кво да се прави Дани , няма контрол , няма власт в тоя форум ;) Каквато държавата , подобен и форума :P защото и хората са същите :lol: Най-много се кефа на темите в технически въпроси и преди като ми писваше пусках по едно нареждане и критика , ама някой " колеги " започнаха да се сърдят и цупят , че им се карам , преместих го в десния и така всеки път си го местих , но в един момент ми писна да го места и запоцнах да гледам от смешната страна на нещата и вместо да го места почнах да се хиля и да преоткрия другото лице на форума , забавното :lol::lol:П.П. А по темата , и аз съм с 15-ки лета джанта :P

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ся хората с големите БАХУРИ в гащите и ние да се пребройме , кой има салам камчия в крачола и кой има чарво :P язък за големия интерес към форума и за това , че толкова много хора са се регистрирали в последно време ...Пак да се върнем на приказката, че е по важно качеството от колкото количеството.ай със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОБЩИ ДИСКУСИИ пише там брат ми..... :P

Kaто са общи дискусии дай да запо4неп да се питамаме къде ов4ето сирене е по-евтино,в Метро или в Била а...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, баластрата взе да навлиза стабилно. Айде от автоматичния спам се оправихме (бат Виктор ни оправи де, няма да му принизявам заслугите - да ни е жив и здрав), ама с хорския спам, трупането на мнения и "слава" - ами незнам това как се оправя. В "другия" форум, бях свидетел на същото и на всички ви е ясен резултата ... Засега и аз ще гледам да се ограничавам от писане с простотии и дано и другите се осъзнаят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ся хората с големите БАХУРИ в гащите и ние да се пребройме , кой има салам камчия в крачола и кой има чарво :P

:P че паднем!... аз съм с биренка! :P Редактирано от JAZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това ще пусна тема да се пребройм всички дето са със спортни волани,а защо да няма тема и за затъмнени стопове ;) тоя форум се е напълнил с простотий :lol: никой не използва ТЪРСАЧКАТА, всеки пуска едни и същи постове от рода "с какъв бензин си карате колата или с какво масло ,ами с мазно масло си караме колите ;) АРЕ ЗЕМЕТЕ СЕ СТЕГНЕТЕ.Ако ви се чати има чат канал в IRC #VTEC От известно време само простотий чета ;)

Евала Дани,най-после една смислена тема да прочетем.....И аз ;) междудругота съм с 15-ки.... ;) Добре че пусна темата да се похваля....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз с 20 пръста подкрепям темата,само простотий се пишат напоследак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джанти 15-ки,бахур 16-17см май беше,стоповете ми не са затъмнени.Ъъъъъ,друго има ли? ;) Съгласен,че форума яко изпростя според мен последната година почти... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви се чати има чат канал в IRC #VTEC От известно време само простотий чета :lol:

Иначе темата е заключена защото и тук на чат го избихте. Иначе темата си е добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...