Jump to content
stefanta

Разбивачи на коли..

Recommended Posts

Одеве ми се допуши нещо и слизам до хондичката да си взема кутията с отровата и какво да видя - едно типче бавно върви по паркинга, пуши цигарка и оглежда всички коли - отпред таблото и отзад кората. Аз съответно се спрях, ама на ония май не му пукаше особено и продължи да си оглежда. Звъня аз на 166, обясних им за какво иде реч и след 5 минутки патрулката дойде, ама нашия герой вече се беше покрил някъде...Сега всяка сутрин ще ставам с гадната мисъл, че може да си намеря някоя от количките без джам и с пробито тяло на касетофона(ъхъ, тука в наше село като няма панел в колата дупчат с отверката, че и ти да не можеш да го ползваш). Сега малко ме е яд че не го приплясках, ами направих каквото трябваше :) Вие как се борите с такива боклуци ? Последния път ми бяха разбили джама посред бял ден на центъра на Пловдив и си бяха тръгнали с цялата кора, много са нагли копеленцата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам една пушка разбира се въздушна ама иа з съм на 5м от колата така че няма да имам пропуск :)ако ли не слизам доло ама с клюа за гаиките или с големия нож ще го закола е...л съм го и идиота като бях събрал 4 коли ми дупкаха гумите с нож и си сложих камера :) сега е по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,аз онази вечер останах без мигач и странични огледала.... :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

деба и наркоманите, за кво са им тия мигачи. сигурно им ги зимат по 5лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм впечатлен от скоростта, с която е пристигнала патрулката! Има напредък..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега нямам проблеми с хондата ( да чукна на дърво )Но преди с Вектрата беше страшен кошмар. Нон стоп ми крадяха огледалата даже доста вечери не спях и дебнах през терасата да засека някой но не успях. Такива като ги хванеш трябва да няма прошка, с гаечния ключ чупиш им капачките на краката и ги оставяш да живеят:blink:

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си имам това в двора :)

Публикувано изображение

 

а в центъра гледам да паркирам около някоя банка където има камери, което пак не е гаранция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ви е спряна не достъпно за погледа ви място, няма смисъл да седите по цели нощи и да гледате. Купете си една уеб камера, от по-качествените и си изтеглете една програма от стотиците за сигурност - задавата софтуерно къде да засича движение, и ако около колата ви прехвръкне муха можете да нагласите да ви прати мейл ако не сте си у вас, да изпищи здраво и да ви събуди... ако имате модем дори да направи телефонно обаждане. Аз така бих напарвил, само давам съвет за тези, които имат навика да кибичат на терасата с часове с цел да хванат копеленцето... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

авто каско не върши ли работа? :)

Върши,ама идеята е как да предотвратиш белята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз преди няколко дена спрях на центъра на плевен пред фото браво(беше към 5-6часа следобяд)Та така правя си там едни албуми и по некое време идва едно от работещите там момичета и ми казва че алармата ми пищи.Аз не обърнах внимание защото си мислех Че сам си седнал на ключовете,по късно тръгнах да се бребирам и кво да видя на капака ми има три вдлъбнатини.Ходих в банката отсреща за да видя записа от камерите,но камерите снимали само пред входа а не отстрани.Така и не разбтах кои е бил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадните наркоман4ета са за избиване. на бащта ми 2 пъти му разбиваха jetta-ta за радиото като единя пут даже беше културно - с4упиха му задното малко стъкълце и си отвориха колата с централното и го зеха. а пък на приятелката ми и взеха огледалата на тиграта. ние ходихме куде ли да не търсиме огледала и има6е само на симеон, като там ги пору4жа6 и ти ги носят след 30 мин сжалени от някоя друга тигра. виновни са тиа дето после ги продават. а наглите араби даже после като дадоха огледалата разпрааха - тия мн ги крадат, се едно те нямат ни6то общо. крадат много и таксиджиите маи щото един ме беше спрял с тиграта да ми каже 4е имал такива огледала, откъде ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една вечер(някаде в началото на годината)се прибирам към 3:30ч.сутринта,лягам си и в 7:00ч.един приятел ми звъни и ме вика да си затрворя прозореца.Излизам и виждам,че съм се разделил с това Публикувано изображение .Поне не бяха счупили прозореца,а само го бяха натиснали надолу.Извиках полиция,взеха отпечатаци и още чакам да го намерят,за да му изтръгна ръцичките и да му ги навра в :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е по добре когато разберете кой е и като разберете дали има кола и коя е да купите една много мазна лютеница ама мноооого мазна да я намажете на колата ама когато е много пек навън и работата е готова после там кадето е намазана боята остава петно и дори и при пебоядисване петното избива (номера е изпробван и върши работа е за след боядисване още незнам ма скоро може да ви кажа ако въпросния реши да я пребоябиса) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stefanta

Най-хубаво като му шибнеш павето в кратуната да намажеш колата с квото изтече..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен лично колата има каско, държи се в гараж иначе в квартала няма такива разбойници, а по центъра на София не съм имал ядове само веднъж бяха разбили дяснта ключалка да земат тогавашния касетофон, но това беше в зората на 90те.В чужбина съм пътувал и по страната да чукна на дърво колата не е създавала проблеми и не и не са и били причинявани лоши неща. Относно кражбата на кола е почти невъзможно тъй като има код за запалване и скрито копче за алармата което като запалиш ако не се натисне до минута колата гасне докато не го цъкнеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги хванат полицаите,ония от съда ги пускат!Системата е лабава и няма кой да прилага законите!Ако си Европа например, изобщо няма да те чакат,в панделата и чао!Затова там няма такива дребни кражби!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е най-вече в тези, които купуват части и аксесоари, за които имат причина да се съмняват, че са крадени, но нали са на сметка, не могат да им устоят. Ако не се купуват крадените стоки, силно ще намалеят и кражбите. Ама някои си правят илюзии, че сега е изпищял друг, а техният ред няма да дойде. И така насърчават кражбите. Преди две години ми обраха багажника като с прахосмукачка точно преди морето - нова резерва с нова джанта, крик, помпа,... да не изреждам. Казаха ми, че наркоманчета или пияндета ги продавали за по 5-10 лева на хора, които да ги пласират. Стана ми два пъти по-гадно, като се сетих колко бях дал, за да ги купя нови от магазина.Обичам качествен звук и в предишната кола бях похарчил доста парички, за да си начеша крастата. След всеки удар ходех по сервизите, за да си позная музиката, но само получавах оферти за "евтинийки". Отказвах и си купувах нови от магазина, но на третия път си свалих и музиката, и колоните. Когато взех Акорда, се изкуших да му сложа още по-добър звук и дори тръгнах към магазина, но по средата на пътя се спрях, размислих и се върнах - парен каша духа. Тъпо решение за един тъп проблем...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Кокошкарски историии, за жалост в България са много (на опелчето на дядката му гепиха тасовете и то пред очите му, добре че се усети и си го прибра на паркинг.Две нощи след тва на съседа на голфа му тафиха гумите и оставиха горката кола на трупчета, оня не можеше да повярва и после странно защо се разкарваше в квартала с патлак..... :thumbs1: /тез простотии се случиха не толкова отдавна 99/) такива нистина си плачат за наказание, ама не физическа саморазправа!Нееее, няма смисъл да се набутваме с хулиганска проява и побой заради някъв глупак.Такива си плачат да ги бутнат за 6 месеца в най-извартения затвор в България, който и да е той, че да им направят аналните тръби с диаметър 50мм от .... сещате се.Иначе едно добро решение е предложението на ShEfA, или онова с кучето, ако сте в къща....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаммм, снощи някой се е пробвал на мойта. Резултат - не мога да отключвам и заключвам с алармата, дясната ключалка не работи. Единственото влизане/излизане е с лявата ключалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаммм, снощи някой се е пробвал на мойта. Резултат - не мога да отключвам и заключвам с алармата, дясната ключалка не работи. Единственото влизане/излизане е с лявата ключалка.

И при мене е точно същото ....А аз си мислех ,че някое дете ми е бутнало нещо в ключаката :lol: Сега като се замисля май са я тормозили и мойта :P Офф пращам я на гараж ,дано там види по-добри дни :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Абе дясната ключалка верно има нещо, ама се оказа, че ми е счупено едното лостче от мотора на централното...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли просто да пуснем 380V 400Hz по купето?! И да се забавляваме, като слушаме копеленцето да врещи на умряло ... ъ-ъ-ъ ... пардон, на изпечено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...