Jump to content
bobo21

загинал е колега

Recommended Posts

Пътя беше сух .. видях катастрофата малко след като беше станала. Тогава не познах със сигурност че е Хонда защото се виждаше само ударената страна от канавката но ми заприлича на 6-та хеч. Лека му пръст на колегата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя беше сух .. видях катастрофата малко след като беше станала. Тогава не познах със сигурност че е Хонда защото се виждаше само ударената страна от канавката но ми заприлича на 6-та хеч. Лека му пръст на колегата...

Колко беше часът?И като минаваш през Сл.бряг ,като можеш де, се обаждай, да черпя кафенце.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей 3 страници съболезнования изписахте за човек, дето не познавате, който на всичкото отгоре е карал безрасъдно бързо на мокър пътизобщо не се чувствам съпричастен от това, че е карал хондадобре че е затрил само себе си, защото трудно се 'загива' при такива обстоятелства при спазване на разумна скорост:

При спускане в десен завой от Обзор в посока Слънчев бряг лек автомобил "Хонда сивик" се завърта върху пътното платно и се удря странично в товарен автомобил "Ситроен".

един пишман рейсър по-малко!
Ебати лева6кото изказване....трябва ли да го познаваме 4е да изказваме съболезнования ;) Тва се едно ако видя обърнато CR-V/HR-V или там квото кара6 да не спирам 6тот ма "боли фара" ти си карал безрасъдно бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей 3 страници съболезнования изписахте за човек, дето не познавате, който на всичкото отгоре е карал безрасъдно бързо на мокър пътизобщо не се чувствам съпричастен от това, че е карал хондадобре че е затрил само себе си, защото трудно се 'загива' при такива обстоятелства при спазване на разумна скорост:

При спускане в десен завой от Обзор в посока Слънчев бряг лек автомобил "Хонда сивик" се завърта върху пътното платно и се удря странично в товарен автомобил "Ситроен".

един пишман рейсър по-малко!
Защо смяташ че е карал без разсъдно. Никъде не пише, че е с превишена скорост или традиционната несъобразена. И въобще никъде не се споменава че е шофьорска грешка. Причината може да е лош път, препятствие на пътя или лош късмет (на всеки се случва). Не смятам, че не заслужава съпричастие, даже обратното мисля че е необходимо. Смятам, че колегите карат много преценено на пътя в сравнение с други марки ( сам можеш да си изброиш няколко).П.П. Лека му пръст.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама състезатели загинаха на пътя Филип Петков - 05.09.2007 11:16 ... Вчера в късния следобед по пътя Бургас-Варна в района на Несебър е станала тежка катастрофа между лека кола “Хонда”, управлявана от 20-годишния варненец И. Г., и товарен автомобил “Ситроен джъмпи”, чиито шофьор е М. С. (41) от Панчарево. Заради тежкия инцидент на място загива шофьора на лекия автомобил. Разследващите уточняват, че именно по-младия водач е станал причина за нещастието, защото е карал с несъобразена скорост при завоите и така се удря странично в насрещно движещия се товарен “Ситроен”.

http://www.burgasinfo.com/more_new1.php?id=12345

29-годишен мъж от Варна, управлявал "Хонда Сивик", загина при пътен инцидент късно вчера. При движение с несъобразена скорост при спускане в десен завой от Обзор към Слънчев бряг колата се завърта върху пътното платно и се удря странично в товарен "Ситроен Джъмпи", движещ се в обратната посока. От произшествието на място е починал водачът на автомобила "Хонда".

http://www.burgasnews.com/index.php?option...8&Itemid=81хич не ми е жал за такива!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хич не ми е жал за такива!

Ти си бил ебати тъпака,без извинение :lol: п.п:Аре някой да затвори темата,че взехме пак да пишем глупости на гърба на чуждото нещастие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харви е наполовина прав, наполовина греши. Прав е, че един "рейсър" по-малко ще има, но една лястовичка пролет не прави. Рейсъри все ще има. И все по-неразумни стават. От друга страна, колега - за мъртвите или с добро, или нищо. И аз съм карал безразсъдно. Верно - сам на пътя и ако трепя - трепя само мен и колата си. И все пак ... малко уважение към човешкия живот. Утре т'ва може да е ТВОЕТО дете. И тогава наистина пак ще си говорим. Айде умната, че да не ви припомням Ники Лауда.

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такъв пишман рейсър като ти размаже някой познат или роднина пак ще си говорим кой е тъпакапак казвам - един убиец на пътя по-малко!

От къде тая злоба ?! п.п. лека му пръст

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto

Лека му пръст!P.S. Сигурен съм (за съжаление), че голяма част от изразилите съпричастие към загиналия хондаджия още утре ще настъпят газта до ламарините!Хора, КАРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО! Никой не е застрохаван от нищо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...