Jump to content
HONDA

Civic Nation в БГ

Recommended Posts

Здравейте,предполагам,че всички от вас са гледали рекламата на civic nation оная с многото сивици дето обикалят безцелно по луиците,мн съм се чудел,може да не е само с сивици,щотото незнам дали ще имаме толкова много ;) но някой ден да направим една такава разходка из улиците на СФ привечер така,да си измием едно хубаво колиците и да излезнем,заедно всички Хонди,да направим така,че ако някой случайно кара хонда и ни види да зареже всичко и да се присъедини към нас ;) можеби ще си остане само една мечта но,дали е възможно това нещо,и има ли навити ? ;) живи и здрави....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вероятността това да стане е най-голяма преди или след някоя месечна среща ;) Ще се получи яко....ще има да се чудят зяпачите ;) ...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим HONDA NATION щото няма да се съберем повече от 30 civica mai......като гледам на седмичните колко сме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Аз съм навит да направиме Honda nation в БГ но трябва да се заснеме това събитие,просто няма как да не го направим на реклама :P ще е лудница....доста внимание ще привлечем...а и вече сме много народ с хонди така че....мисля че е възможно,да се определи една далечна дата за да може да се навият повече хора и секи да си планира,час,място и маршрут...ако има интерес може да се направи нещо според мене...знам ли :P ако не друго поне логото ни е : The power of dreams :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да сложи рекламата на Civic Nation тук за да може тези които не са я гледали да я видят и да се запалят и те...да има повече интерес...ще стане невероятно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko
VideoСпоред мен е малко наивно да си мислиш че е възможно да се организира нещо такова. Представи си задръстванията в София в пиковите часове. Ако искаш да е посред нощ когато няма трафик, тогава пък няма да има и публика. Ако искаш да е в задръстването, ще ти трябва полицейски ескорт и затваряне на улици.Но все пак, продължавай да мечтаеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих го направил по следния начин - по десет коли на определени места, разпределени последователно - минават първите десет, вторите десет се присъединяват към тях. И т.н.... като няма да се прави масово събитие или мероприятие ами случайно така се засекли :) Теория на верятностите :PИ после кой от къде... като пешаците като мен за сега, ще седят на ключови места и ще снимат. Онзи клип с нейшъна според мен е сниман специално и са събирани автомобилите... както виждате не са какви да е сивици, ами са си всички барнати... по улиците няма пукната кола - може да се направи в 4 през нощта да кажем... все по пътища с предимство. Няма нужда да има публика, ние след това като разпратим по медийте "анонимните" клипчета и те ще раздуят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи на тва му се вика яка идея .Дано да се полу4и.Успех с организирането :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

За организирането,мисля,че модераторите най добре ще могат да направят това...ако наистина повечето искаме да го направиме,да направиме една нова тема с гласуване както мн др теми и да видиме какво ще стане :rolleyes: ще помолиме модераторите или който има право да пусне една такава тема с гласуване,кой ще може да дойде...всъщност те знаят най-добре как да го направят :D ако стане ще е невероятно :D живи и здрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

Айде бе!Ще обикалям аз ей така за кеф!!!... Ние не се събрахме да направим шествие за справедлив процес срещу оня кънкьор Максим Ставийски,пък сега ще обикалям ей така за кеф!Нема начин!Такова безцелно бръмчене.... за чий .... такова? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме броите и даваите организираите нешо наистина и казваите кога и къде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно съветче.да се направи HONDA NATION a не CIVIC NATION така може да се саберът доста повече коли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко по горе го има брат :D всички сме заедно :rolleyes: ХОНДА да е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка вечер се прибирам от работа към 3 сутринта... Няма никакво движение по улиците.. За сажеление, както каза колегата малко по-горе, няма и публика. Иначе съм ЗА мероприятието. Много интересна идея. Дано се осъществи. А ако мога да помогна с нещо, моля не се притеснявайте! На разположение съм:rolleyes:Стига да мога да се появя,защото сам с малко странно работно време..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

Ти няма да дойдеш и готово.... :rolleyes:

Големо важно!Аз се имам за по-сериозен човек и ако няма някаква кауза не взимам отношение......Това са хлапашки работи,както и повечето от постовете в темата!Ама вие си знаете!...Айде останете със здраве! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да е през нощта - казвам ви, ще се разположим няколко фотографа на места, през които ще мине шествието и ще снимаме ФИЛМ :) и ще правим снимки :rolleyes: И после ще го разтръбим по медийте - няма да остане подминато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък имам по-интересна идея :rolleyes: да се съберете във пиков час някъде и да тръгнете от там сички заедно и такава колонка да се почучи че никой да не може да ви изпреварва или да я разкъсва и ще е много култово :)

така такова хубаво задръстване ще спретнете, че накрая всички ще нощувате в някое районнотака и така ще е реклама на хонда - що не се организирате да го направите по-официално - свържете се спредставителството на хонда и го направете заедно - може и някой болид да докарат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много яка. Аз съм за с двете ръце. Най-добре срещата да стане през ноща. Все пак го правим за собствен кеф, а не за позьoрщината. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе на първата среща 15-на коли минахме през по централните улици на града и на светофарите нямаше как да не се разпръснем просто едва ли някой ще се съобразява особенно в София,че правите Сивик Нация!!!Повярвйте много е трудно дори да се изчаквате трябва да е слабо движението.Ние се изчакахме извън града понеже бяхме тръгнали за едно приятно местенце и там пак някой се опитва да се вмъкне особенно един цигански Голф ГТИ с един черен мангал колко се рязка и се натискаше между нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че ако наистина го направим през ноща за наш си кеф когато сфетофарите са на жълто,всичко ще е ок и като се снима ще е много добро :) после ще го имаме завинаги във форума и в сърцата си :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и мен + скромно обещание за малко прах в очите на медиите с клипче или филмче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите поне една темичка анкетка да пуснат кога каде...нещо...каквото и да е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без мен на каде сте бре... ху ху И АЗ САМ в колоната..... ако искате нещо , лепенки , знамена и всякви такива неща КАЗВАЙТЕ МОГА ДА НАПРАВА..... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива хора ни трябват :) само така....от мене 2-ма с камери и апарати за овековечаване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей толкова дни не съм влизал,а темата още е горе и не е умряла,браво :cool: Айде някой ако има връзчици да пусне някъде,че поне полуофициално да стане :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има интерес което е супер :cool: и да нетрябва да има глупости по пътищата независимо кога презвим Honda Nationa !! нетрябва да правиме лошо мнение и име :) трябва да стане културно мероприятие :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Asenski

Ще да присъствам и аз само някой да обобщи как,къде,кога и тн. :):cool::rolleyes::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без помощ от модераторите и титулярите няма как да стане това :) HELPPPP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става с Honda Nation колеги?има ли някакво развитие. Пишете ме и мен в кюпа. Ако трябва нещо да се помага само свиркайте.!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

аз мога да се кача при някой и да снимам в движение ако искате :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...