Jump to content
icho

Арнолд Шварценегер

Recommended Posts

Здравейте колеги!Случайно някой от вас да разполага с книгата на Арни или някакви DVD-та с негови тренировки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Случайно някой от вас да разполага с книгата на Арни или някакви DVD-та с негови тренировки?

това май не е твоя саит обаче аз от доста време се занимавам с тоя спорт та вижbasskilleronline.comтам ще намериш доста интересни неща относно начини на тренировка и линкове евентуално и за това което те интересуванадявам се да не прозвучи като реклама на сайта :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това май не е твоя саит обаче аз от доста време се занимавам с тоя спорт та вижbasskilleronline.comтам ще намериш доста интересни неща относно начини на тренировка и линкове евентуално и за това което те интересуванадявам се да не прозвучи като реклама на сайта :lol:

На пръв поглед в сайта се говори само за стероиди!Аз не ги ползвам и не ме влече кой как се взима!Но мерси все пак,мжое да има и нещо друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В http://www.zamunda.net го има филма Pumping Iron. Това май е единствения филм за тренировки на Арнолд, ама не съм сигурен. А за книги не мога да помогна. Ако имаш някакви по-конкретни въпроси казвай ако мога да помагам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В http://www.zamunda.net го има филма Pumping Iron. Това май е единствения филм за тренировки на Арнолд, ама не съм сигурен. А за книги не мога да помогна. Ако имаш някакви по-конкретни въпроси казвай ако мога да помагам :rolleyes:

Ами всъщност не че не съм запознат с доста неща,но повече информация никога не вреди!Предимно ме интересуват комбинации от упражнения или тренировки предимно за изчистване(ако може без диета :) )?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

(ако може без диета ;) )?

За твое(и не само) съжаление нема такова животно. Тва е като "искам много бърза и икономична кола" - две несъвместими понятия ;)Най-просто казано забравяш за захарта, всичко тестено и вафлено ;), и яко месо и тренировки. И постоянство. П.С.Много дълга тема е това и по-добре почети из спортните форуми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОХхххххххххххххххх това го знам,нищо ново.ама тия учени няма ли да измислят нещо? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книгата на Арнолд :P Но нее за даване :lol: Не очаквай вътре да намериш кой знае какво ценно :P От опит ти казвам,че без медикаменти и подходяща диета-хранене работите не стават,за съжаление :P С тоя спорт се занимавам от 15г. и съм достигнал до този извод ;) Чел съм кво ли не,тренирал съм всякак,но без химикал и храна........цъ,не става ;) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книгата на Арнолд :cool: Но нее за даване :) Не очаквай вътре да намериш кой знае какво ценно ;) От опит ти казвам,че без медикаменти и подходяща диета-хранене работите не стават,за съжаление :) С тоя спорт се занимавам от 15г. и съм достигнал до този извод :P Чел съм кво ли не,тренирал съм всякак,но без химикал и храна........цъ,не става :P Поздрави!

За без химикали ,че става става.Въпроса е да си много упорит в диетата(която не е малко пари и не всеки може даси го позволи).Аз химикалите ги неща:rolleyes::P Като оставим майтапите на страна,идеята ми беше да видя комбинации м/у отделните упражнения и мускулни групи!Кое кога ,с кое и как!?!?А че със сладичко,че не става не става.Ама еклеровата торта си е еклерова торта и т.н.:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

И аз подкрепям тренировките без медикаменти. Аз тренирам някъде от 2 години и то не чак до там серизоно поради липса малко на време. Даже не се храня както трябва ,но ефекта си го има даже доста се забелязва :) . Хапчетата са за тези, който искат бърз резултат. Аз предпочитам по-бавно, но да имам чисти и здрави мускули. Пък и при достатъчно аеробни упражнения /за нуждаещите се/ нещата се нареждат по-лесно...Все пак всеки си знае за него какъв резултат иска да постигне и на каква цена :)П.С. има и други програми освен на Арни...т.е. ако не ти трябват точно те, можеш да прегледаш и на други известни имена...аз дося не съм гледал такова нещо :)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става без медикаменти, става :lol: От 8 години тренирам и горе долу от толкова чета и се интересувам сериозно и мога да твърдя че става. По-трудно е разбира се, но пък за мен си заслужава. А щом ти се чете може да започнеш от тук: T-nation Има да четеш със седмици :P

Всичко става,но до време :P След първите 5г. настъпва застоя,който без добавки не може да се преодолее,за съжаление :P Аз не налагам мнение просто споделям от опит :P От две години в Плевен с мой приятел отворихме собствен спортен клуб :P по културизъм и смея да твърдя,че имам бегли познания в този спорт :P Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко става,но до време :lol: След първите 5г. настъпва застоя,който без добавки не може да се преодолее,за съжаление :P Аз не налагам мнение просто споделям от опит :P От две години в Плевен с мой приятел отворихме собствен спортен клуб :P по културизъм и смея да твърдя,че имам бегли познания в този спорт :P Поздрави!

Виж не твърдя че нямаш познания :P . Аз съм любител спортист, смея да твърдя че имам доста добри постижения, но не в областта на културизма. Аз лично предпочитам силовото трениране пред това "за вид". И въпреки това 11 месеца в годината изглеждам по-добре от културистите, с които тренираме в една зала. Но съм се нагледал на хора, които не тренират крака въобще, пък взимат буквално конски дози стероиди :P . Правят по 12-15 повторения и се чудят що не растат :P . Или пък други "бедни студенти" дето дават луди пари за протеини и креатин и по цял ден набиват кроасани :P:P . Определено добавките помагат, но преди тях има да се оптимизират други неща.Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става без медикаменти, става :lol: От 8 години тренирам и горе долу от толкова чета и се интересувам сериозно и мога да твърдя че става. По-трудно е разбира се, но пък за мен си заслужава. А щом ти се чете може да започнеш от тук: T-nation Има да четеш със седмици :)

Всичко става,но до време :P След първите 5г. настъпва застоя,който без добавки не може да се преодолее,за съжаление :P Аз не налагам мнение просто споделям от опит :P От две години в Плевен с мой приятел отворихме собствен спортен клуб :P по културизъм и смея да твърдя,че имам бегли познания в този спорт :P Поздрави!
Тук според мен не си много прав за застоя:PЗастой,е тръгнал като жаргон на - по бавен разтеж!С нарастване на възраста просто това което късаш като мусколни влакна, и това което възстановяваш при тренировка ,може дасе каже че се изравнява,и в даден момент дори работи срещу теб!А относно анаболите - нали все пак спорта е здраве,и трябва дасе чувстваш добре като спортуваш без значение какво(е шаха може да се изключи :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Всичко става,но до време :) След първите 5г. настъпва застоя,който без добавки не може да се преодолее,за съжаление :cool: Аз не налагам мнение просто споделям от опит :cool: От две години в Плевен с мой приятел отворихме собствен спортен клуб :) по културизъм и с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит ти казвам,че без медикаменти и подходяща диета-хранене работите не стават,за съжаление :P С тоя спорт се занимавам от 15г. и съм достигнал до този извод :lol: Чел съм кво ли не,тренирал съм всякак,но без химикал и храна........цъ,не става :thumbs1: Поздрави!

Това е и моето мнение,просто мускулите имат нужда от много,ама много хр.вещества за да продължат да растат!И друго нещо много важно тренировките на Арни задължително изискват химия и то много,иначе тренираш 2месеца ипосле ти писва(психически и физически) като нема резултат и вместо да наддаваш,организма ползва готовия белтък от мускулите,демек назад.Техниката на Арни е само за профи състезатели......той го е доказал... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Имам книгата на Арнолд :lol: Но нее за даване ;) Не очаквай вътре да намериш кой знае какво ценно ;) От опит ти казвам,че без медикаменти и подходяща диета-хранене работите не стават,за съжаление ;) С тоя спорт се занимавам от 15г. и съм достигнал до този извод :P Чел съм кво ли не,тренирал съм всякак,но без химикал и храна........цъ,не става :thumbs1: Поздрави!

Бате коло ти е рьката требе да е бая голяма аз се занимавам от 3 години и рьката ми е 41см ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Не взимам никакви стимуланти така природно си е най-добре :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аамо аминокиселини това е за по бьрзо вьстановяване :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално 45см. по-голяма трудно се поддържа :P

Ако намериш някъде данните на Лари Скот и други подобни от едно време културистимерките им ще са смешни за днешните състезатели.Например бицепс 42см.....Химията и парите са си казали думата,дори Арни го е написал в книгата си..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално 45см. по-голяма трудно се поддържа :P

Ако намериш някъде данните на Лари Скот и други подобни от едно време културистимерките им ще са смешни за днешните състезатели.Например бицепс 42см.....Химията и парите са си казали думата,дори Арни го е написал в книгата си..... :)
Така е брат,няма да открием ние топлата вода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книгата на Арнолд :P Но нее за даване :P Не очаквай вътре да намериш кой знае какво ценно ;) От опит ти казвам,че без медикаменти и подходяща диета-хранене работите не стават,за съжаление :P С тоя спорт се занимавам от 15г. и съм достигнал до този извод :P Чел съм кво ли не,тренирал съм всякак,но без химикал и храна........цъ,не става :P Поздрави!

Бате коло ти е рьката требе да е бая голяма аз се занимавам от 3 години и рьката ми е 41см ;)
Мойта без медикаменти съм я правил(почти чиста) 45.5,а катъо качвам сигурно ми е била и повече!Пиниза е да си чист и корема де е "фугиран",а не тлъст и мазен:cool:

Нормално 45см. по-голяма трудно се поддържа :lol:

.........,дори Арни го е написал в книгата си..... :P
Да взимал е ама май вече към края !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...