Jump to content
Майната

Среща в Пловдив

Recommended Posts

в кафе Егоист срещу търговски център Гранд Връщам стария час за месечните срещи, който иска извънредни ще се правят отделно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи отново в 13ч? ОК, там сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоз път и аз присъствам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се пробвам! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде е това кафе?в кой квартал ако съм свободен да доида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече разбрах къде се намира от предната среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по дяволите канен съм на тържествен обяд и май май няма да е.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз горя, изникна нещо непредвидено. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи сега минах и ви видях пичове ама мойта взе да мрънка като и дадох идеята да се отбием... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи сега минах и ви видях пичове ама мойта взе да мрънка като и дадох идеята да се отбием... :lol:

Ем, че стягай я малко. То мрънкане за това, мрънкане за онова - еми неможе винаги да е на тяхното! ;) В интерес на истината и аз я отсвирих днеска моята, заради срещата! :P Иначе срещичката, макар и скромна след и между бурите разразили се тези дни беше ползотворна, макар и малко разделена на 2 стана! ;) Който е бил - знае, за другите - няма значение - не е важно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи сега минах и ви видях пичове ама мойта взе да мрънка като и дадох идеята да се отбием... :lol:

А-а-а-а-а ти ли беше с един зелен сивик 5г дето се ослушваше покрай бариерата? Забелязах аз,че няква женска ръка се подава и затваря очите на шофьора :P . Абе то има градски транспорт,таксита... ;) ПП: м/у другото забравих да питам пича с черната ВТИ-ка 4г, мисля че Жеко се казваше, дали има заснети материали от победата му над последния модел Тайп-Р - ако да,моля да ни покаже, много ще ми е интересно!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак , отново изпуснах срещата ... :lol:;):P;) ем ... така е , който не чете редовно форума . Към кого трябва да се обърна за едно стикерче на клуба ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Пак , отново изпуснах срещата ... ;) ;) ;) ;) ем ... така е , който не чете редовно форума . Към кого трябва да се обърна за едно стикерче на клуба ???

Ела направи сефтето на някоя среща да се запознаем,обърни се към Майната и ще си получиш стикера. ОК? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клипче с лошо качество е но трябва да го пратя на някой на пощата или скайп тук незнам как става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи сега минах и ви видях пичове ама мойта взе да мрънка като и дадох идеята да се отбием... :P

А-а-а-а-а ти ли беше с един зелен сивик 5г дето се ослушваше покрай бариерата? Забелязах аз,че няква женска ръка се подава и затваря очите на шофьора :P . Абе то има градски транспорт,таксита... :P ПП: м/у другото забравих да питам пича с черната ВТИ-ка 4г, мисля че Жеко се казваше, дали има заснети материали от победата му над последния модел Тайп-Р - ако да,моля да ни покаже, много ще ми е интересно!?
Същия! Абе трябва да дойда да се запознаем някой път. А ето го и въпросния сивик ;)http://theboy.data.bg/pic.025.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Същия! Абе трябва да дойда да се запознаем някой път. А ето го и въпросния сивик :Phttp://theboy.data.bg/pic.025.jpg

Той този Сивик, не беше ли на едно момче от форума - Прокурора мисля му беше ник-а? 1,3 много изпънат, вече със спортно окачване?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, той сега се вози на по-елегантна кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клипче с лошо качество е но трябва да го пратя на някой на пощата или скайп тук незнам как става

дай тук да видим кво ще стане s_dafov@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...