Jump to content
Nikolcho

Няма такава мания

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167113

 

Колеги това води до пристрастяване! :)

Днес ми се размаза дъто от каране на мощните 49 кубика 2 коня и спортен филтър, вдига около 50-60 км/ч.

Синовете пощръклеха като я видяха и цял ден напред назад :rolleyes:

Мисля да я докарам на ЕКО утре.

 

 

 

П.П. Приемам заявки за гонки на Божурище. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бацеееееее....... :rolleyes: Избухна остро! :) Интересно, ако аз кача стоте си килограма на това нещо, дали ще оцелеят конете че да помръднат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те носи като бръмбар сламка и за още ше пита :rolleyes: само трябва да си бърз с краката при тръгване щото съединителя му е центробежен и нема душа от место да тръгне, ама тръгне ли нема спиране :) то затова и децата немат спирачки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е много яко возило :):):rolleyes: .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха това моторче е супер яко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен колеги,Та по темата...Миналата година, по това време съм се наглезал а Парма на паркингите пред Фиерата всяка вечер се сбираха поне 50 човяека точно с такива моторчета. Всякъкви възрасти и си редят шишета с вода вместо конуси и познаите ... до 12 вечерта.. на лампи яко гонки по импровизираните пистички и драг дърпания..и интересното бе6е че в началото само бащи учеха децата си ам после явно като се разчу..... лудница..50 годишни чичковци.. цепят мрака абе яко си бече за цена от 250 до 400 евро.. мотопедката.... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, колко струва такава играчка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ъгъла на "В. Левски" и "Фр. Нансен" ги има. Цената е между 350 и 500 лева, в зависимост от модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел продава такива китайски за 380 лв. няколко разновиднисти,щяхме да правим клип с гонка аз с колата той с моторчето и трябваше да му се оставя да ме изпревари за реклама :blink::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Това го взехме от Кубратово чисто ново за 280лв, Китайско ама върши работа. :cool: Хем Аз спокоен хем синовете си имат занимавка (стаята им се превърна в сервиз). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ъгъла на "В. Левски" и "Фр. Нансен" ги има. Цената е между 350 и 500 лева, в зависимост от модела.

Колега съжалявам, че ще те потормозя, но се заинтригувах, а що се отнася до ъгъла на Левски и Нансен .... там има само няколко магазина за телефони, данъчно лозенец и едно кафе. Би ли обяснил по подробно за този магазин на ъгъла, че днес направих 3 кръгчета в раьона :rolleyes::rolleyes: и нищо ... Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...