Jump to content
Guest CryoGen

Курсове за жени

Recommended Posts

Guest CryoGen

започнаха много масово да ме стресират жени на пътя в последно време, така че желаещите се научат как да се държат като истински шофиори на пътя и мъжете да ги уважават след това ... нека да заповядат :)курсовете да офлайн(а), онлайн(а), онкафе, oncar и и както е удобно на ученичките :)да карат хонди е не много задължително, но е препоръчително :Dтакаочаквам записвания на ЛС :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stefanta

onbed си пропуснал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига де колега , аз сериозно ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли да проведеш и едни курсове за мъже? То и аз мога да се оплача и не вярвам да съм единствената която се стресира от "перфектното" шофиране на мъжката половина. По този въпрос как седи положението? Аз се радвам единствено, че съм се научила да опазвам себе си от такъв тип шофьори и определено за това мога да бъда много благодарна на баща ми ... да, научи си ме човека как да не преча на колегите зад волана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се, но само, ако ни научиш на:http://vbox7.com/play:7ea76b38може и това:http://vbox7.com/play:2e95a22d :cool: И тъкй като наща Хонда вчера ни я счупиха :D ... ще карам на инструктора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааааааа!ако има уроци по дрифтиране и аз ще се включа!колко чифта гуми да си купя за целта? :cool: а може и бат' Емо да ми е инструктор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

така че желаещите се научат как да се държат като истински шофиори на пътя и мъжете да ги уважават след това ... нека да заповядат :cool:

това май не е курс за шофиране, а за поведение на пътя, две думи няма да ви учи да карате, а да псувате :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest elf

да ... не трябва да се пречи на колегите зад волана, особенно на тираджии :cool: на тях малко неща им пречат, особенно малки хондички :Dно все пак предлагам сертификат за успешно преминаване на курса, изрично подписан от комисия съставена от поне 5-тима мъжки индивида (члена звучи някак ... ), от тях двама на бира, двама на ракия и един на мастика ... ако те кажат че ставаш за шофер значи след това лепиш една голяма лепенка на задното стъкло "БегаЙ ГазиМ" (слага се на задното стъкло за да има изненада на противника и да няма какво да ги предупреди, така няма да имат време да избягат )също така предлагам Обучение с цел антистресиране от "перфектното" мъжко шофиране и всичко това на половин ценаако вземете 2 има прИмоция

Това ми звучи като предизвикателство ... :D > антистресиране от "перфектното" мъжко шофиране - това може да го преобразуваш и за себе си, но като крайна цел предпазване от жени И само един допълнителен въпрос - по принцип си има една приказка, че карането не е за всеки ... трябва да усещаш бензина в кръвта си - как ще успееш да накараш някоя кака която гледа в огледалото дали не и се е размазала спиралата да кара например?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ... не трябва да се пречи на колегите зад волана, особенно на тираджии :cool: на тях малко неща им пречат, особенно малки хондички :D

но все пак предлагам сертификат за успешно преминаване на курса, изрично подписан от комисия съставена от поне 5-тима мъжки индивида (члена звучи някак ... ), от тях двама на бира, двама на ракия и един на мастика ...

ако те кажат че ставаш за шофер значи след това лепиш една голяма лепенка на задното стъкло "БегаЙ ГазиМ" (слага се на задното стъкло за да има изненада на противника и да няма какво да ги предупреди, така няма да имат време да избягат )

 

също така предлагам Обучение с цел антистресиране от "перфектното" мъжко шофиране

и вси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mamche по скоро не ценоразпис трябва :cool: ако иска да се отърве от бездарни шофиорки трябва безплатни курсове да води, тогава ще има по голяма посещаемост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе всичко много хубаво, но дай ценоразпис. :cool:

от две кафета повече на ден не приемам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво стана сега, всички жени ги е страх да не се изложат на изпита ли или какво ? :)моля ви се, малко по спортен хъс да се вижда от фенки на Хонда ;) и малко по смело пристъпвайте не се плашетенай-много да се научите да карате :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-много да се научите да карате по леко(колегата с връзките от летището)във форума аз лично гарантирам че има доста жени който слагат много мъже в малкия си джоб :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехех момчета колко сте самонадеяни :) Карам опел, но съм фенка на хонда :cool: Ако ми дадете някой от Вашите автомобили с удоволствие ще Ви покажа как се кара хубава кола от хубава жена ;) Аз взимам малко по скъпо от Вас - една бира на един учебен час (40 мин) ;) Има ли желаещи? може и една дръпка да си направим или както там му викате ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехех момчета колко сте самонадеяни ;) Карам опел, но съм фенка на хонда :cool: Ако ми дадете някой от Вашите автомобили с удоволствие ще Ви покажа как се кара хубава кола от хубава жена ;) Аз взимам малко по скъпо от Вас - една бира на един учебен час (40 мин) :P Има ли желаещи? може и една дръпка да си направим или както там му викате ;);)

ето за това бях пуснал темата :Dсамо кажи каква бира искаш и нека по-добрия победи :P

най-много да се научите да карате по леко(колегата с връзките от летището)във форума аз лично гарантирам че има доста жени който слагат много мъже в малкия си джоб ;)

колега не случайно темата е в off-topic :Dи пак зависи за какви мъже говориш в случая и за какви жени :D (има някои които си мислят че като малки докато са боледували от заушка, са ги лекували венозно с бензин в кръвта :P )ще вземеш без да искаш да запалиш война между мъжете и жените хондиовци и на срещите на клуба ще има изпилени гуми и потрошени коли :) Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо мацките от форума не си направят една дръпка на някоя от месечните срещи да се види на коя колата е по бърза, а и коя е по добра зад волана :)няма само мъжете да се фукат с хубавите си коли ;) а и така съм сигурна че ще бъде доста интересно за всички :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо мацките от форума не си направят една дръпка на някоя от месечните срещи да се види на коя колата е по бърза, а и коя е по добра зад волана :)няма само мъжете да се фукат с хубавите си коли ;) а и така съм сигурна че ще бъде доста интересно за всички ;)

защото не могат да карат :cool:нали са жени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

Ти сега използваш, че е късно и всички спят иначе досега да са се обадили :cool: Ще видим дали ще си толкова нахъсан като ти покажа как се кара кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

ех ... дай боже да видя жена която може да кара кола! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

ех ... дай боже да видя жена която може да кара кола! !!!

Ха! И на мен ми се иска да видя такова чудо! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па оно... Негър скиор и жена шофьор... може да има... я не съм виждАл... !!! :D Шегувам се! :drunk: Виждал съм (макар и рядко), жени, на които малко мъже могат да се опрат по шофьорлък. И като умения за контрол на автомобила и като поведение на пътя. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо мацките от форума не си направят една дръпка на някоя от месечните срещи да се види на коя колата е по бърза, а и коя е по добра зад волана !!!няма само мъжете да се фукат с хубавите си коли :drunk: а и така съм сигурна че ще бъде доста интересно за всички ;)

защото не могат да карат :Dнали са жени :D
Ми заповядай на Божурище като отвори :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех ... дай боже да видя жена която може да кара кола! !!!

Ха! И на мен ми се иска да видя такова чудо! :D
Чудеса много,важен е момента и мястото :drunk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не случайно темата е в off-topic !!!и пак зависи за какви мъже говориш в случая и за какви жени :drunk: (има някои които си мислят че като малки докато са боледували от заушка, са ги лекували венозно с бензин в кръвта :D )ще вземеш без да искаш да запалиш война между мъжете и жените хондиовци и на срещите на клуба ще има изпилени гуми и потрошени коли :D

Заради изказвания от този сорт направо се вбесявам ... извинете, но на мен ми се струва че постове от този сорт запалват войни между мъже и жени, а целта на този форум пък било то и в off-topic все пак е да си помагаме взаимно, а не да се състезаваме. Аз определено мога да кажа, че си обичам сивика и се справям с карането, но не желая да се състезавам или да доказвам на някой че е на виж аз съм по добър шофьор. > защото не могат да карат smile.gif> нали са жени smile.gifИ много ще съм благодарна ако престанете да слагате хора които не познавате под общ знаменател - в случая жени - най-малкото това е повод да отбележа че май не са те научили на елементарно възпитание. И за какво се оказа накрая тази тема - за добро каране или за гъзареене кой е по добър самоубиец на пътя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли други жени който се чувстват като настъпени по-пръстите по време на големия танц на абитуренския си бал от 140 килограмовия си симпатичен и нежен партниор, само защото съм част от племето на тия които изтръпват когато видят жена зад волана !!!блонди ... днес гледах една мацка как си паркира колата със 9 маневривсеки път правеше едно и същои всеки път спираше точно преди да се паркира почти идеално и слагаше първа и се изнасяше отново за да се паркира и така отново и отново и отново ...имах чувството че нещо се е прецакал филма и само се повтаря едно и също :drunk:и НЕ не преувеличавамдори на 2-рата минута бях тръгнал да си вадя телефона за да снимам ...да не давам и за пример далеч по-фрапиращи ситуации по-време на път :Dкак да уважавам жените шоферки след това ... обяснете ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Acura RSXCivic 4(1)Civic 4 (2)Объркващо нали !!!И аз викам да не слагаме всички под един знаменател :drunk: Снимките по-горе го доказват. Особено тази с червения Civic - ще скъса шортите на доста мъже. Доста добри времена даваше, и трасето хич не беше лесно. Аз карах Acura Integra GSR и пак даваше по-добри времена. Имам и колежки в офиса които също доста добре се справят при повечко желание, особено акосе кефят да карат (особено като се качат в моята Хонда).Вярно е и аз съм виждал неориентирани дами зад волана, но с малко търпение всичко се постига :D. Обаче същото важи и за доста мъже. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхууу!Ни съ карайте бря, я че доем да ви покаем ка се къса красавица от друга красавица, немате грижи. :D Сега, няма смисъл от това да се сърдим кой под какъв знаменател кого слага. Дела и документи му е майката. На приказки всеки може. Да ви кажа, че ако ще се дърпаме, няма да е скоро. Нащо красавица - хчупено. Дърпала съм се с разни дето си мислят, че женка в колата е кат негър на снега, но ... на едно от последните дръпки (ся, да не помислите, че се дърпам секи ден) със ситроен, по нанагорнище, сефте ми беше, тоя ме ядоса, щото ме предизвикваше-ръннн-ръннн, ми занатискал газта, а аз дори не го забелязах в началото, то тъмно, аз не се оглежам :D Е, колкото и смешни да звучи - скъсАх го. Преживяването беше уникално, сигурно толкова адреналин не бях произвеждала от ... абе от доста време. Без майтап, сърцето ми щеше да изскочи. !!! :drunk: И, понякога се чудя на олигофренизма си, как не мога и не мога да паркирам, по начин по който по принцип го правя с 2 маневри, успоредно назад, между две коли. Е, понякога не мога и тва си е. Ядосвам, се, 1-ва, мръсна, 2-ра и спирам дето вече не се мъча, щото съм жена. Невъзможни неща няма, всичко си става с тренинг, ако имаш усет.Нямам против да се понауча на туй-онуй, после и бира ще пиете (аз не пия бира) и ще се посмеем.Аде, станАхме ли 4? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре виждам че е време да си призная че просто исках да видя какво правят мацките във форума :rolleyes:обичат ли да си карат колите или обичат да дават предимство на мъжетене слагам жените под общ знаменателза мен на пътя има (предимно ;) ) 2 вида шофиорилоши и добри ...това от какъв пол са е от без значение ...единствената мацка която ми отвърна на ултиматума подобаващо всъщност не кара хонда . за което ако има желание ще и дам сериозно да ми потроши моята просто защото ми хареса че има спортен хъс и не се дава лесно и не се убижда лесно :rolleyes:виждал съм ужасно глупави жени (извинявай но да караш по сре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уат дъ фак? :) Веееерно ли, тцъ,тцъ...ами ще чакаме да станем 4. Аз с чужди мъже не пия бира - ъ-ъ!До тогава, ще направиш план програма. кЪде, кога, с каква кола, облекло, бла-бла :rolleyes::cool::lol: И, Ь-то ти е на Х-а за да пишеш ЬО-то като хората. И се пише Обида. :rolleyes::D

Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще стане шофЕр от теб :rolleyes: и ще гледам да не ти се Убиждам на забележките за правописа ми :lol:хайде чакай другите 3 да се появат :rolleyes:аз силно се съмнявам ... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре виждам че е време да си призная че просто исках да видя какво правят мацките във форума :rolleyes:обичат ли да си карат колите или обичат да дават предимство на мъжетеединствената мацка която ми отвърна на ултиматума подобаващо всъщност не кара хонда . за което ако има желание ще и дам сериозно да ми потроши моята просто защото ми хареса че има спортен хъс и не се дава лесно и не се убижда лесно :cool:

ооо с удоволствие ще ти потроша колата :lol::rolleyes: мен освен като ме мързи винаги предпочитам аз да карам. практиката учи, а и който има желание и усеща добре колата може да се научи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да взема малко уроци по шофиране, но само ако учебната кола е някое Type R-че.ЪЪЪ иначе проподаваш ли специална подготовка за мачкане на трамваи, че имам да му връщам на един ватман, който ми смачка количката тази зима. :lol::) Вдигнала съм му мерника , ще си го върна :D:D

емииида ;)специалното мачкане на трамвай е с паве по предното стъкло ;) гледаш да го удариш Батмана така че докато пада да дръпне ръчката и да даде пълна газ, и да дерейлира трамвая заедно с всички контролиори и нагли бабички вътре :rolleyes:втория вариянт е просто да не се закачаш с трамваи :rolleyes: освен ако не караш тролей примерно ;)абе готини мацки почнаха да карат и тролеитеще взема да си ходя на работа с градския вече :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

поредното доказателсвто че жените не могат да карат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредното доказателсвто че жените не могат да карат :P

И тези каки нещо не се справят - явно ориентацията им куца - все с вратите напред :lol: Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега твойто клипче е монтаж :lol:качват се жени но карат мъже :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше тая песен "Мъничка японка ще си взема" направо тепат рибата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ... не трябва да се пречи на колегите зад волана, особенно на тираджии :lol: на тях малко неща им пречат, особенно малки хондички ;)но все пак предлагам сертификат за успешно преминаване на курса, изрично подписан от комисия съставена от поне 5-тима мъжки индивида (члена звучи някак ... ), от тях двама на бира, двама на ракия и един на мастика ... ако те кажат че ставаш за шофер значи след това лепиш една голяма лепенка на задното стъкло "БегаЙ ГазиМ" (слага се на задното стъкло за да има изненада на противника и да няма какво да ги предупреди, така няма да имат време да избягат )също така предлагам Обучение с цел антистресиране от "перфектното" мъжко шофиране и всичко това на половин ценаако вземете 2 има прИмоция

Това ми звучи като предизвикателство ... :P > антистресиране от "перфектното" мъжко шофиране - това може да го преобразуваш и за себе си, но като крайна цел предпазване от жени И само един допълнителен въпрос - по принцип си има една приказка, че карането не е за всеки ... трябва да усещаш бензина в кръвта си - как ще успееш да накараш някоя кака която гледа в огледалото дали не и се е размазала спиралата да кара например?
Тия каки само ги возя. Не им давам да карат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега твойто клипче е монтаж :lol:качват се жени но карат мъже ;)

Не съм сигурен дали е монтаж, може и специално за това да си прав, въпреки че се съмнявам. А и кой ще кара розова Silvia или АЕ86 ;) Тука вече се вижда - горкия японец дето се вози като пътник, как пищи не е истина :P
Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега само едната мацка можеше да кара, другите пищяха защото им чупеха колите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...