Jump to content
дидо

Сивик на части 2бр

Recommended Posts

маняк .... трябва ми преден капак за Civic 5 hatcback и кора за багажника ... ако имаш дай цени ..... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

нямаш късмет за капак а за кора ще видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шофьорската врата външната брава(пластмасовата външна част и механиката ) намира ли ти се ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!Не разбрах джантите лети ли са или обикновени?... и май каза че са 14 цола,нали?... Айде чакам отговор някакъв,че аз обикновени търся. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На шофьорската врата външната брава(пластмасовата външна част и механиката ) намира ли ти се ?

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Да ти се намира стъклото на дясното :unsure: огледало ако да какви пари или цялото огледало за какви пари трябва ми електрическо обаче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Да ти се намира стъклото на дясното :D огледало ако да какви пари или цялото огледало за какви пари трябва ми електрическо обаче

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Дидо,имаш ли водна помпа и колко пари й търсиш за купе 5г. Д15б7.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах и в друга тема, но да пиша и тук. Кората която започва от стартера обхваща бушоните, общо взето цялата долна кора под волана тя е едно цяло....... ЦЕНА? А също и заден десен стоп или два зависи оригиналните ли са или някакви изчанчени ... ЦЕНА?

Редактирано от Daniel Asenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли кората която е под двигателя и гуменото уплътнение за стъклото на кората за дясна врата хечбек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Задно дясно стъкло... синьо или зелено е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз търся капак за 5 ген седан бордоимаш ли и колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

останаха за сивик 92-95 годинаносачи - 5брседалки предни 2бр-60лв-за тапицирванезадни-70лвзадно стъкло-100лвстранични стъкла-ПО ДОГОВАРЯНЕтапети 4бр -по договаряне без ел стакласерво -подоговаряне-2бррезервоар много читав-40лв-2брпомпа бензин-50лв-2брпомпа съединител -40лв-2бртаван с колонки и ел шиб-200лвпласмаси всички -по договаряневрати 2бр по 100лв бркарета 4бр -40лв брполуоски 2 бр 40лв бртабло сиво по договаряне -2брчуп прът за волан комплект с пласмасите -35лв-2брсредно гърне 30лвделко-100лвмоно инжекция-50лв-2 брглава 1бр по 100лвстартер 60лв динамо 60лвскоросна кутия 130лвстопове-по договаряне -2 комплектазадни пружини - по договарянедвигател Д15б2-без Делко-с документи 1бр-400лв на 90000кмел стакла-машинки+тапети+копчета+инсталация-всичко-160лвзадна врата 90лвджанти оригинолни 4бр 14 цола -80лвподкалници-35лв-брзадни лагери-25лв-бри още много други части цените подлежат на коментар тел 0899877305

Редактирано от дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми гумена шапка за пантата на предния капак . Ето как излгежда здравата.трябва ми лява. намира ли ти се?

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest дидо

в понеделник мога да погледна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задни подкалници за сивик 93-та година седан имаш ли?

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми десен мига4 да ти се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest techobg

Дидо,хидравлична рейка да ти се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако е останало нещо от изброените: лайсна обикаляща предното стъкло, дръжка на жапката, резервна гума - моля пиши едно лс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

километраж с оборотомер да е останал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам, имаш ли пластмасата, която е под уредите в средната конзола.. пластмасата, която съдържа запалката, пепелника и джобчето? Освен това, имаш ли пластмасата около уредите на километража? Обикновено е черна, надявам се и твоята да е сток и такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...