Jump to content
frujin

Крушки на габарити

Recommended Posts

Здравейте!От 1 седмица съм горд собственик на Хонда Акорд, 1999г, 5 врати. Вече съм влюбен в таз кола, след 7 години каране на Ситроен Ксантия! Обаче ми изчезнаха габаритите та ме гони магистралната полиция онази вечер :D :D Как да му се невиди се сменят?? Не намерих начин да отворя там дето би трябвало да са крушките. Тъп въпрос знам .. ама съм тотален новобранец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как са точно на Акорда но при мен има достъп до тях отзад на фара, две кабелчета със собствена фасунка. Завърта се на една страна(забравих на коя) и дръпваш леко цокълчето. Мойте крушки са без метален пръстен, само стъкло с две подвити телчета. Опитай-едва ли имат голяма разлика колите ни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мерси за отговорите! За задните червени ставаше въпрос (уф, как забравих да кажа) ... Щифтчета значи .. ок, ще видя дали ще се справя. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих погледнал бушоните. Не е нормално и двата да са изгоряли едновременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих погледнал бушоните. Не е нормално и двата да са изгоряли едновременно.

Мхм... моите не светя И ЧЕТИРИТЕ + осветлението на оборотомера и скоростомера (Прелюд 4г.) Не е от бушоните. Търсихме навсякъде и все още не сме открили проблема... така че не се знае... Да видим дали Николчо ще може да помогне като си я взема от Девъл Тунинг. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...