Jump to content
Dominic

Ксенон + фарове с лупи?

Recommended Posts

Здравейте,Ако някой е направил вече комбинацията ксенон (от тези по 300-400 лв.) с кристалните фарове (тези с лупите), да каже дали има ефект, тъй като на фаровете пише да не се използват с ксенон.Всъщност сложил ли си е вече някой ксенон на 5г. сивик. ??? Дайте коментари на резултата?Доколкото знам вече са успяли две коли да се запалят от ксеноновата инсталация - дори сигурно вече знаете за небезизвестния пасат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Аз съм с такава комбинация от март и до сега(да чукна на дърво),всичко е ок и си свети яко,направо разликата е огромна..... :hondarulez: Но на сивик 6ген....предполагам за 5та няма да има значение.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това положение - ти караш с H1 ili H7?Само на късите (с лупите) ли е ксенона??? А дългите ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moonchild

Aз съм с ксенон от 4 месеца, но със стандартни фарове - без лупи.Всичко е прекрасно, разликата е осезаема. H4 съм, биксенон.

Редактирано от Moonchild

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това положение - ти караш с H1 ili H7?Само на късите (с лупите) ли е ксенона??? А дългите ????

Да с H1 само на късите е ксенона с лупи,ама на дълги за кво ти е?Колко време можеш да караш на дълги 1,2 или 3мин максимум........Откровено казано дългите ги използвам само за поздрав и като медразни някой срещу мен! :( Слагай и не се бой за 400лв си е ден направо без пари,ако изгори крушка 70-80лв и готово.....Още едно предимство:Рядко вече изпреварват рисково срещу мен,като видят ксенона и се сещат,че срещу тях се кара бързо...... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава комбинация от март и до сега(да чукна на дърво),всичко е ок и си свети яко,направо разликата е огромна..... :P Но на сивик 6ген....предполагам за 5та няма да има значение.......

да разбирам ли че си сложил китайски ксенони на ебейски фарове дето им викат ангелски очи , на които пише NO HID ??? от доста време се чудя що им слагат лепенки NO HID :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

 

да разбирам ли че си сложил китайски ксенони на ебейски фарове дето им викат ангелски очи , на които пише NO HID ??? от доста време се чудя що им слагат лепенки NO HID :(
Сложил съм китайски ксенон на тайвански "Sonax" май бяха.И не пише NO HID ,иначе до сега да съм набил двама продавачи..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм китайски ксенон на тайвански "Sonax" май бяха.

Не беше ли Sonar :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече ми идва дилемата:да слагам ли ангелски очички, или да съм на H4 - с оригиналните фарове.... но лошото е, че след смяна на счупено стъкло, са забравили да сложат шапчицата пред крушката и сега единият ми фар свети бая неориентирано.Дали да си купя оригинален фар за 150 + 300 ксенон..... или 350 за ангелчетата + 300 ксенон???Лошото е, че ангелчетата нямат машинки, пък и за да се смени крушка на мигача, трябва да свалям бронята, за да имам достъп до задната страна на мигача :dry: или бъркам???Дайте съвет, кой е по-удачния вариант - че разликата е 200 лв.

Редактирано от Dominic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен "Ангелски очи" е много по-добрият вариянт :D Едно,че визията на колата е много по-внушителна,второ светят като цяло много по-добре от оригиналните :dry: За смяна на крушката на мигача не е нужно да сваляш цялата броня,просто отваряш от пред подкалника и бъркаш смело до него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен "Ангелски очи" е много по-добрият вариянт :D Едно,че визията на колата е много по-внушителна,второ светят като цяло много по-добре от оригиналните :D За смяна на крушката на мигача не е нужно да сваляш цялата броня,просто отваряш от пред подкалника и бъркаш смело до него :P

:dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Н4 с ксенон е ужасно за всички , на които неизбежно светиш в очите ! Аз лично всеки път когато карам по тъмно редовно псувам разни брички дето сложили ксенон на старите си фарове и хич не им пука че все едно карат на дълги !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде в българия може да се купят ангелски очи и горе долу знаете ли каква е цената за 6-та ? :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах, мисля, че не се изразяваш правилно.Аз съм с ксенон на H4 и имам къси и дълги. Къде е проблема ?

Н4 с ксенон е ужасно за всички , на които неизбежно светиш в очите ! Аз лично всеки път когато карам по тъмно редовно псувам разни брички дето сложили ксенон на старите си фарове и хич не им пука че все едно карат на дълги !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде в българия може да се купят ангелски очи и горе долу знаете ли каква е цената за 6-та ? :)

И мене ме интересува от къде?Кога?Колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...