Jump to content
Guest pistra

помощ!

Recommended Posts

Guest pistra

Влезнах в гьол достатъчно дълбок за хондата че да спе и да почне да пуши от всякъде... :blink: ...но това както и да е после като се прибрах и колата изсъхна и запали. се получи следния проблем като запали и форсирам над 1600 оборота е добре, но падне ли под 1500 оборота обортомера пада ряско на нулата и почва едно пукане и ходене по мъките на тоя двигател на 100 200 оборота... а на бензин само пали колкото и да натискаш газта стига до 2500 оборота и пада пак на 0 :D ... какъв е точно проблема защото чух вече мн версии...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влезнах в гьол достатъчно дълбок за хондата че да спе и да почне да пуши от всякъде... :hondarulez: ...но това както и да е после като се прибрах и колата изсъхна и запали. се получи следния проблем като запали и форсирам над 1600 оборота е добре, но падне ли под 1500 оборота обортомера пада ряско на нулата и почва едно пукане и ходене по мъките на тоя двигател на 100 200 оборота... а на бензин само пали колкото и да натискаш газта стига до 2500 оборота и пада пак на 0 :worthy: ... какъв е точно проблема защото чух вече мн версии...

свали си дистрибуторната капачка и я забърши най бероятн има вода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Това , че стига само до 2500 оборота , искаш да кажеш , че почва да боксува на тези обороти , все едно има ограничител или .... ? Ако е така , боксува , си влезнал в авариен режим , чек лампичката свети ли ти на таблото ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това , че стига само до 2500 оборота , искаш да кажеш , че почва да боксува на тези обороти , все едно има ограничител или .... ? Ако е така , боксува , си влезнал в авариен режим , чек лампичката свети ли ти на таблото ?

на бензин проблема е такъв пали колата натискаш газта форсира все едно си натиснал нормално леко газта стига 2500 оборота и после все едно я изгасяш от контакт. оборотите си падат нормално и да натискаш гаста нищо не става... и колата пак си гасне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега вече се пооправи... почна да върви... :hondarulez: на бензин на свободна мени обороти (1200-1300) а на газ като натисна педала почва да се дави... но ако го натискам постепенно си върви както трябва да върви хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привети от менрядко пиша но да се похваля и аз със същия проблемнещо се ошашка горката колицапокарах я на бензин да я поглезя а то взе че след това ту само на бензин или само на газ -направо взе да ме предава горката:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привети от менрядко пиша но да се похваля и аз със същия проблемнещо се ошашка горката колицапокарах я на бензин да я поглезя а то взе че след това ту само на бензин или само на газ -направо взе да ме предава горката:dry:

Ами ...така е: евтиното винаги е по-скъпо. Вземи си занули грешките в компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е като да караш 96 г. сивик или една здрава акордионка... за това аз си карам 89 годишната каляска която си върви доста стабилно... нужни са повече грижи нали?! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...