Jump to content
Greenwater

Greenwather или 1net

Recommended Posts

Предполагам че после ще качите клипчето с надпреварата

на този въпрос отговор могат да дадът папараците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно е да летиш в облаците друго е кат те сфалят от там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали трябва да е документирано всичкоЧакаме клип и резултати от гонката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това ще се реши на пътя а не тук с клавиатурата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

едно е да летиш в облаците друго е кат те сфалят от там ;)

хахаха бива ли така да го върнеш човека в първи клас ;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то това ще се реши на пътя а не тук с клавиатурата ;)

Сериозно ли ;) Аз си мислех че ще се надцаквате поне още 10 страници :P Междудругото, гонка скоро няма да има по ред причини така че по добре успокойте топката ;)
e то гонка може и да няма ако бате Емо се откаже ;) кеф ни е надцакваме се така се подържа интригата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно е да летиш в облаците друго е кат те сфалят от там ;)

хахаха бива ли така да го върнеш човека в първи клас ;):P;)
;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Дам, и аз имам сИкрет инфо, че гонката няма да се състои скоро - ама Дани ще падне, просто много лошо :blush1::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Дани , обади кво си правил толкова по седана ти , че изведнъж литна :) Да не му смени гумите и вече зацепва на асфалта и като захапе и не го пуска :) или си махнал задното крило :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Дани , обади кво си правил толкова по седана ти , че изведнъж литна ;) Да не му смени гумите и вече зацепва на асфалта и като захапе и не го пуска :) или си махнал задното крило :rolleyes:

това с гумите го направих ,и найстина има разлика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Колега , на 8ми септември е 3тия кръг по Драг Рейсинг на Божурище - заповядай да замериш колата си там.Ако дадеш по-добро време от това , което даваше 1нет ще приязная че караш най-бързия седан 4ген в България белким кротнеш/временно/ и получиш така дългоочаквания душевен оргазъм :rolleyes: Казвам временно , защото Емо даваше около 15.5 съвсем в началото на годината преди да направи още промени по колата си.давам тази идея понеже там си имат точната апаратура , и за всички състезатели условията са едни и същи :)поздрави

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Хареса ми идеята, иначаче както скоро няма да има гонка има да се дращи тук и ще трупаме безмислени постове. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате Ангеле а малко ги посмали тия цифри 15.5 ,Емо не кара самолет моля ти се ;) Аз знам колко дава а и той знае какво правя по колата си най-малкото защото той я настройва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате Ангеле а малко ги посмали тия цифри 15.5 ,Емо не кара самолет моля ти се ;) Аз знам колко дава а и той знае какво правя по колата си най-малкото защото той я настройва ;)

хахаха ами щом той я настройва ще е интересно - внимавай само как ще те настрои преди дръпката някъде в далечното бъдеще :P базикам се - успех момчета - може да дойда да ви снимам и да има после във форума за всички дето са изтървали "Голямото събитие" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

абе и на двамата не могат да им ОТКИНАТ колите бре... по тромави 4-ки няма в БГ от техните..... и са като видях някои неща... още не сабрани... бат ЕМО ше я прави още по тромава.... от преди.... :P и данката и той така.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а леле каква тема стана.... ама гонка скоро няма да има :D

за лека справка на последното състезание на което бях паднах с половин калник, забавих се на старта и бях със седалки заради правилата. Времето беше 15.4 :P

времената ми с нормални гуми и БЕЗ олекотяване са 16.0

потготвям колата за завои Дани ;) не ща драгаджийка. Любимия ми пример е едно драгаджийско типо с можеби 280 и нагоре коня..... на обиколко на божура просто ме спираше.. нищо че беше около 2х мойте коне.

 

А защо скоро няма да има гонка?

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Та успокойте малко топката ;)

има време, гадната кучка пак ще ви тормози по сбирките, ама малко по-натам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а леле каква тема стана.... ама гонка скоро няма да има :P

за лека справка на последното състезание на което бях паднах с половин калник, забавих се на старта и бях със седалки заради правилата. Времето беше 15.4 ;)

времената ми с нормални гуми и БЕЗ олекотяване са 16.0

потготвям колата за завои Дани ;) не ща драгаджийка. Любимия ми пример е едно драгаджийско типо с можеби 280 и нагоре коня..... на обиколко на божура просто ме спираше.. нищо че беше около 2х мойте коне.

 

А защо скоро няма да има гонка?

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Та успокойте малко топката ;)

има време, гадната кучка пак ще ви тормози по сбирките, ама малко по-натам

тея снимки изопщо не ми харесват ;) ако ти трябва добър бояджия , казвай.... знаеш мойта как е направена..... ;) а и няма да ни тормозиш а радваш , лично аз се КЕФА яко... някой като като направи нещо добро.... по любимата.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тези снимки извода е само един :КАРАЙТЕ БАВНО И ВНИМАТЕЛНООО :Pa когато живот и здраве дойде време за гонка ,ще си караме както сме си без олекотявания и без сликове,тракшън контроли и др. :D в момента времето което мойта баба дава е около 15.9-16.1

Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тези снимки извода е само един :КАРАЙТЕ БАВНО И ВНИМАТЕЛНООО :P

а искаш гонка да разбереш , кой е по-бърз някак си не се връзва.... :D че няма да е бавно няма да е бавно.... просто да се прави на места дето няма да страдат и други хора.... заради НАЩЕ интереси... ;) Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това говоря - Има си писта Божурище - отивате там и правите гонката за да няма неприятни последици след това.Ето снощи Street Racing обществото остана с човек по-малко.Младо момче си замина от този свят след зверска катастрофа в Бургас.Не е приятно да си си говорил с даден човек преди 2 дни , а днес вече да не е сред живите!Правете се на състезатели по пистите, а не по улиците на града!Нека момчето и момичето почиват в мир!извинявам се за отклонението , но просто ми стана кофти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно и аз спрях последно време да се гоня по улиците,че такива въшки като нашите директно на ''небето'' заминаваш при катастрофа предпочитам на някоя стара писта добре че има наблизо при нас,че Божурище ми е далеко!!

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и момичето ли почина ? :) баси :D а момчето е било само на 24 години ужас както разбрах била е зверска катастрофа от Саксото не е останало почти нищо .R.I.P. Напълно подкрепям Ангел.Призовавам всички така наречени РАЦЕРИ да изчакат отварянето на Божура .

Дидо , за жалост да ;)Неприятно е когато млади хора загиват по такъв начин , но за това трябва всеки да мисли с главата си!Неможе да натискаш педала колкото можеш на такова място и да очакваш всичко да върви по мед и масло ... .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

Аз за тва ода на Бояна или на Божура и бия всичко в класа си наред да им е гадно :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...