Jump to content
GINDAHOOD

Honda Civic

Recommended Posts

може ли и има ли вероятност да се дръпна кончерто 1.6 16 ,аз съм с сивик хечбек 1.5 16 .Да заставам ли на старта с него.кончертото е поизносено малко ,а моита е нововноска и много бяга да му се навивам ли?защото пари ще слагаме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ще го биеш според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охохохо ;) пусни се, пусни се... и като се окаже двувалката 1.6 16 и някой ще гледа така: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да няма ;) Мжеш да сравниш мощността на 2те коли и дали са съпоставим, щом си преценил пускаи се и не му мисли. Като застанеш на старта оба4е да знаеш, че твоята е колата!P.S И да паднеш поне ще си паднал от Хонда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да няма ;) Мжеш да сравниш мощността на 2те коли и дали са съпоставим

аз точно това направих и в лошия случай разликата е веднъж и половина... а разликата в масата е по-малка... някак си 90 срещу 124кс си е разлика ;)Ако варианта е 90 срещу 112 сивика има шанс да не падне много ;) но ако е 4ген заради скоростните кутии на 5ген :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

Що пък да няма ;) Мжеш да сравниш мощността на 2те коли и дали са съпоставим

аз точно това направих и в лошия случай разликата е веднъж и половина... а разликата в масата е по-малка... някак си 90 срещу 124кс си е разлика :cool:Ако варианта е 90 срещу 112 сивика има шанс да не падне много ;) но ако е 4ген заради скоростните кутии на 5ген ;)
ами моята е 94 година 1,5 16 в.мотора ми е d15b2, има ли значение това. а как да разбера моята кои ген е?

охохохо ;) пусни се, пусни се... и като се окаже двувалката 1.6 16 и някой ще гледа така: :)

виж, аз съм новобранец.мотора ми е d15b2 това бива ли, как да разбера неговата-кончерто дали е двувалка? тепърва навлизам с хондите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

92 до 95г. е 5гот 96 до 00г. 6г.а можеш да провериш като му дигнеш капака и видиш надпис DOHC най-вероятно пък и да няма такъв то си личи кога е два вала ... по-красиво изглежда :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виж на снимките от подписа ми е сниман двуваловия двигател на моя ЦРХ :lol:Втората снимка :blink:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

5-та генерация с б2(90кс) двигател трябва да бие до 100км/ч кончерто със з2(110кс) за нататък не гарантирам че ще устиска сивика , но не се знае и трябва да се пробва - antony ме би първия път като се пробвахме ,втория аз го бих ... единственото не заводско в моята кола беше газовата бутилка пълна с 58л газ и гадната плочка , но пък на него му беше на път съединителя :blink: принципно сивика го дават с3 стотни по-бърз до 100 , но после съпротивлението си казва думата и на сивика започва да не му стига мощност ... пробвал съм се с един на магистралата след 150 почти равен старт :lol: изравнихме се по баира нагоре и газ до дупка и сивика не издържа , просто си изостана ... не знам колко е бил читав неговия , но за моята мисля че е що-годе изправна ... ако кончертото е здраво и двувалово и човека си го кара , според мен просто няма смисъл да се пробвате ... 9 до 100 срещу 10 до 100 за теб и нагоре въздуха почва да бута яко и всичко е въпрос на мощност при еднаква аеродинамика ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се, пробвай, просто ти даваме груба преценка на ситуацията. Ако и той е с 1.5 двигател ще го накажеш лошо :hondarulez:но погледни му под капака преди дръпката и не се притеснявай да губиш.... всички падаме чат-пат :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се, пробвай, просто ти даваме груба преценка на ситуацията. Ако и той е с 1.5 двигател ще го накажеш лошо :blink:но погледни му под капака преди дръпката и не се притеснявай да губиш.... всички падаме чат-пат :yes:

Да ама някой падаме толкова лошо, че чак ни е страх да си признаем :hondarulez: Моят съвет е да не слагаш пари, защото по думите ти личи, че нямаш опит и самочувствие, и дори не си познаваш колата, но се пускай или неще придобиеш уменията.Както пишеше в подписа на Драгича - Race for fun!
Май някой се е пробвал с Crysler Crossfire на мангала у Добрич...
Няма такива работи! Недей ме вкарва във филмите, за кросфаяра смятам да послушам съвета на батковците първо :) Сори за :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охохохо :beer: пусни се, пусни се... и като се окаже двувалката 1.6 16 и някой ще гледа така: :bounce:

Мдааа....такова едно го видях как върви, ебаси самолета :drunk: Нямаш никакъв шанс ако е този мотор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се, пробвай, просто ти даваме груба преценка на ситуацията. Ако и той е с 1.5 двигател ще го накажеш лошо ;)но погледни му под капака преди дръпката и не се притеснявай да губиш.... всички падаме чат-пат ;)

Да ама някой падаме толкова лошо, че чак ни е страх да си признаем :) Моят съвет е да не слагаш пари, защото по думите ти личи, че нямаш опит и самочувствие, и дори не си познаваш колата, но се пускай или неще придобиеш уменията.Както пишеше в подписа на Драгича - Race for fun!
АМИ КОЛАТА СИ Я взех преди месец затова все питам искам малко образован да стана към хондите ,а не такъв бос да съм и само да я карам.

охохохо :P пусни се, пусни се... и като се окаже двувалката 1.6 16 и някой ще гледа така: :P

Мдааа....такова едно го видях как върви, ебаси самолета :) Нямаш никакъв шанс ако е този мотор!
и аз я знам колко варви неговата.пораздрънкана е праена е.и като се качих на моята се очаровах.затова се занмислих да се дръпна с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле пускаи се и не му мисли загобата не е срамна апук ако е 110 коня има голяма вероятност да го бие6 успех и да разпрая6 после :):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...