Jump to content
honda_lv

Направих готин флаер

Recommended Posts

ми радвам се че ви хареса имам още две снимки на тая кола под други ъгли... beneton4o тва за йероглифите не го разбрах .. се пак японците си пишат отгоре надолу и за тва ги турнах така... (макар че и аз на колата си имам йероглифи написани както ние си пишем де :tongue1: )GIGGS верно и мене не ме кефи името на сайта... и аз исках да го направя се едно е като с боя от асфалта ама... ще се пробам че надписите са ми малко тъмна индия... само със снимки се занимавам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм доста зле с тия фотошопи и т.н. но се надявам да дам идея на всички които постват в тая тема и да помога за флаерчето на клуба :) Ето това е от мен:

 

Публикувано изображение

 

Второто е зле със фона, но ... търпи всякакви корекции...

 

Публикувано изображение

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега на Хека най-много ме кефят, с тоя рекс разцепват мрака както се вика :D

 

Не ме разбирайте погрешно, но няма ли да е по-добре както аз последвах съвета на колегите - да вкарам във флаера коли от клуба.

 

 

супер,супер! :) ама няма ли да има сърдити така? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината най-якият флайер става от банера отгоре. А иначе квадратните композиции не се вписват в нито една моя представа за начинанието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

А защо всичко трябва да се копира от форума мисля, че си имаме достатъчно въображение ... а по отношение да се вкарат коли от клуба ше има сърдити... 100% естествено че ше искам моята кола да е на флаера :dunno:.. мисля че всеки би било на моето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е все тая дали колата ми ще е на флаера :D Надявам се да не обидя някой, обаче целта на флаера е не всеки да си покаже колата, а да привлича вниманието на тези извън форума. Има добри коли във форума, който със съгласието на притежателите им може да се използват :dunno: обаче сърдити не виждам защо да има ако не е тяхната... И все пак представяме клуба с коли от клуба, а не с такива от интернет :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мисля, че всеки който желае да направи флаер може да го направи и пусне в темата и след това да се направи един пол... и да се изберат примерно 2-3 да им се направят корекции ако има за какво и да се избере един който ще се прави.... останалото са празни приказки... който има желание да прави флаери с коли на клуба ... но не виждам някой да го е направил до сега... нека се пробва всичко и после ще ги класираме... все пак всеки си има мнение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, добре се справяте с фотошопа, обаче моля Ви не правете плакати. Според мен фалерът трябва да е широк и с малка височина (примерно 7см на 20см). Според мен гръмки изказвания като "най-якия клуб" са кичозни. Достатъчен е адреса на сайта и "Хонда фен клуб".Не омаловажавам труда на никого, просто изказвам мнение. Има много добри работи, но някакси не пасват за фалер :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

според мн флаера на Хека си е идеален и не ми се вижда нито голям нито нищо :dunno: лично мое мнение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят вариант съм го съобразил с международните стандарти за конвенционален флайър. Сложил съм колите на съклубари, подбрани произволно из темата "кой какво кара плюс снимка". А обидени ако има.. глупаво. Утре преди работа ще спретна още един прост и изчистен за разлика от предния ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще има най-различни предпочитания и това е хубавото.Според мен флаера като концепция трябва да бъде максимално опростен и като композиция и като цветове. Това не е постер и неговата цел е чрез някаква символика да провокира интерес в наблюдаващия. Затова съм съгласен с колегата по-горе, че определения от рода на : най-якия, най-великия и други най-... не са подходящи, дори имат обратен ефект. Същото се отнася и за претрупването с обекти, пък били те и автомобили от нашия клуб.Най-свежите идеи винаги са семпли и добре балансирани.Надявам се да ми остане малко време и аз да предложа нещо, а не само да ръся мозък :lol:Иначе много се кефя на колегите които изработиха вече проекти за флаер и ги поздравявам за положените усилия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо ново от мен, в стила на харесваното /на Хека/:

 

1.Публикувано изображение

 

 

2.Публикувано изображение

 

 

3.Публикувано изображение

 

 

4.Публикувано изображение

 

 

5.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ви давам няколко картинки като предложения ако на някой му харесат да направи на тях знака и да напише адресаЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложенията на ShEfA досега най-ми допадат на мен(+ първия,но без последния жълтия) - по форма си мязат точно на флайер, няма досадни изтъркани послания, няма коли или само един модел примерно на марката,което прилича на тенденциозно отношение. Лекото загатване с отделни елементи от колата,двигателя или джантите е чудесна идея. Само малко да си ги обработи,както самият той каза(адреса на клуба долу вдясно трудно се разчита,а и с малки букви би стояло по-добре - както си се пише в адресното поле) и ще станат страхотни. Това е личното ми мнение, давайте и други предложения!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

Ето нещо ново от мен, в стила на харесваното /на Хека/:

 

1.Публикувано изображение

 

 

2.Публикувано изображение

 

 

3.Публикувано изображение

 

 

4.Публикувано изображение

 

 

5.Публикувано изображение

Тези са наистина брутални , отговарят на идеята на флаерите , изчистени и малко загадъчни

Без гръмки изказвания и претрупани композиции , с 2 ръце за тях съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

малка промянта по този... в надписа и йероглифите... а някой беше писал за размерите на флаера... най лесно се правят размерите :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втория който беше направил най-ми допада от всичките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една чернова и от мен:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето една чернова и от мен:

Публикувано изображение

.... :) все едно някой е "ранил" горкия бутон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте пред вид, че неща, които изглеждат супер на монитор са зле на хартия и обратното. На хека картинката изглежда много добре, но като се разпечата няма да ги има отблясъците, т.е. ще изглежда като принтната чернова, а целта е точно обратното.Абе идеални флайъри си имаше едно време (преди тези с "най-якияТ клуб"), Ще изровим отнякъде оригиналите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте пред вид, че неща, които изглеждат супер на монитор са зле на хартия и обратното.

По принцип теорията ти не е съвсем грешна, ама.. нещата които изглеждат добре напечатани се обзалагам че изглеждат добре и на монитор. Тук ще споделя информация която имам - картинките които се дават за печат трябва да са на поне 200 дпи за точни размер, а не на 72, да знаете да няма изненади после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам... моя флайър е в стандартен за тази работа размер, в CMYK таблица и на 300dpi, тъй като за това получавам пари - малък размер, голям dpi и обратното :lol: Монитора, на който работя е калиброван и с RGB и с CMYK и е кинескоп, защото също си знаете - плоския дава изкриваване на цвета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...