Jump to content
bojurishte

НОВО нясто за Нощни Гонки в София New

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

тая вечер там ли сме...???? че ми остана още малко от гумите от снощи... :lol:

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest OXYGEN

Аз май ще пропусна...трябва да се работи по swap-a :lol::huh::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще пропусна...трябва да се работи по swap-a :huh::P:P

е те тва е приказка вече да идвам да помагам.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май ще пропусна...трябва да се работи по swap-a :ph34r::D:D

е те тва е приказка вече да идвам да помагам.... ;)
Бате днес не, ама като почна да свалям нещата от донора, никак няма да ми е излишна малко помощ... ;)
Ники брой ме нали знаеш,че за тебе винаги съм на среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредна силна вечер за Нощна Писта Божурище :good: Множество автомобили, стартове и купон :ph34r:;) Много представители на Honda клуба и дрги японски бегачки, олекотени Голфове KR + зелената 2-ка Турбо, няколко BMW-та, сред които винтилово Е30 325 и Е36 М3 и много много други коли ;):D

 

И за да не съм голословен...ето този път малко снимков материал :idea: :D :arrow:

Качвам няколко снимки тук, а за другите давам линк към албума в който съм ги качил :wink: Съжалявам за размазването на някои, но са снимани с нощен режим и чувствителна светкавица, при която не трябва да има никакво движение :roll:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

А ето и целият албум :idea:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=15...w=1&photo=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за снимките :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

тая вечер ще имам ли компания от нашия форум....??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ДНЕС (27 Юли) до 20 Август писта Божурище няма да работи поради наличието на снимачен екип на пистата. Моля да ни извините за неудобството...

Но след 20 Август предполагам всичко вече ще е тип топ и ще може отново да се събираме безпроблемно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

всяко чудо за 3 дена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление днес ни поставиха пред свършен факт :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяко чудо за 3 дена :D

за жалост...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощна Писта Божурище отваря отново на 30-ти Август

 

На 30-ти Август Четвъртък, от 20ч. Нощната Писта започва да работи !!! :idea:

:idea: :idea: :idea: Новост е Осветление по цялата писта :idea: :idea: :idea:

 

Отново ще има място, на което вечер ще можете да се забавлявате. Още повече, че и Околовръстното е затворено при Бояна до Нова Година :idea:

 

Специално за Четвъртък очаквайте първите стартове на един доста мощен, нов за България автомобил :drunk: Само на Нощна Писта Божурище :D :idea: :D :idea:

 

Вход Свободен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e то хубу че ще го видим и белия скайлайн , ама с кой ще прави стартове - трябва с вятъра !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A с измервателната техника как стои въпроса ? Кога ще е там и кога не ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трибуни,ще има ли за зрителите?измервателна техника нощем няма за съжаление:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре вечер ще дойда на божурище с Акюрата , всеки желаещ и заинтересован да я види!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

Ми да взема и аз да дойда да видя на тоя Greenwater дали му вьрви наистина колата или само си говори :rolleyes::cool::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още нямам габарити и вечер не смея да излизам, че хем съм като стръв за полицаите, хем си е и опасно... ще вземе някой завеян да ми се натресе в багажника... :plane: Много ми се иска да дойда, ама май няма да успея... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да взема и аз да дойда да видя на тоя Greenwater дали му вьрви наистина колата или само си говори ;););)

само говори , мани го.... :(:lol:;);):(;)
тогава ще дойда с баничарката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си идвам оттам, 5 човека на кръст бяхме.... от нашта партия само Nikolcho с фамилията и моторетката, и момчето с Acura-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз тамън от там ида ама скука няма6е никои няма6е осветление и птез цялото време има6е някакъв камион дет маи 4исте6е. :lol: Дано утре да има пове4е хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за жалост не можах да остана повече и си тръгнах преди 10 тъй като бях на работа , то по късно става интересно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31 Август, 1-ви и 2-ри Септември Нощната Писта няма да работи, тъй като има дневни състезания с измервателна апаратура, организирани от БФДР.

Нищната Писта ще отвори в Понеделник (3-ти Септември), като началният час отново ще е 20:00ч :idea:

Другата дата, на която Нощната Писта отново няма да работи ще бъде 5-ти Септември, тъй като отново ще има квалификации за предстоящият Трети кръг от шампионата по Драг Рейсинг :idea:

 

От 6-ти, по план осветлението на цялата писта трябва да бъде свързано и ще можете спокойно нощем да мерите сили на осветена писта :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бях разочарован бяхме максимум 20 4овека всички и около 10 коли,видях един сивик седанче май беше и акурата на колегата която или невърви или неможе да кара знам ли...изглежда перфектно но се пуснаха с един мой приятел с Ford Probe тва е стара кола да му се невиди някви 150 коня има няма и се държеше с него до 3 ама моя човек неможа да включи нещо :D щеше да ми е интересно кой ще падне....както и да е нямаше хора нямаше коли нямаше осветление няква пробита музика ...зле зле....поне да бяхме повече хондите,после отидох до студентски град имам чувството че си бяхме уредили среща там,видях поне 20 сивика там всякакви егати :( зема да ми стават комерсялни тия сивици тряя се купува прелюд...а и мн съм доволен от японските принтери :( живи и здрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D потвърждавам вси4ко казано от колегата бях с него хахах :( е дано другия път да сме пове4е хондаджии да погледаме расови кон4ета да бягат по пистата :(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах пробето още на първа го издухах със поне една кола на втора бях пред него с поне 5 метра(това че ти си бил вече на 3та си е твой проблем :( ) .... това са глупости които говорите, ако искате днес моье да се видим пак на божура с техника за да видим наистина как беше!Колата е с много гадни гуми и както видяхте едвам зацепва като тръгва , оттам идва косура и забавянето , но като набере вече няма проблеми въпреки че и на 3та осещам как завърта и не може да зацепи... днес ще отида да направя време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бях разочарован бяхме максимум 20 4овека всички и около 10 коли,видях един сивик седанче май беше и акурата на колегата която или невърви или неможе да кара знам ли...изглежда перфектно но се пуснаха с един мой приятел с Ford Probe тва е стара кола да му се невиди някви 150 коня има няма и се държеше с него до 3 ама моя човек неможа да включи нещо :( щеше да ми е интересно кой ще падне....както и да е нямаше хора нямаше коли нямаше осветление няква пробита музика ...зле зле....поне да бяхме повече хондите,после отидох до студентски град имам чувството че си бяхме уредили среща там,видях поне 20 сивика там всякакви егати :( зема да ми стават комерсялни тия сивици тряя се купува прелюд...а и мн съм доволен от японските принтери :D живи и здрави

....... най често срещаните Форд Probe са по 170 коня някой са с турбо така,че ако шофьора на Акурата го е подценил може и да е видял зор до финала :D Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След малко тръгвам за божура, предлагам пича с пробето да дойде :(на края на трета вече свърша пистата принципно , а и хората които бяха там видяха колко преди пробето стигнахме кгоато направихме гонката наобратно... мисля че няма смисъл да говоря повече :(оказа се че не съмя ръчкал до край... натисках до 8 оборота ,а можело до 10 според собственика , и искам да отбележа че това ми беше първото каране на тази кола и не твърдя че това са и истинските способности :D днес на божура ще се пусна няколко пъти да видя какво ще се получи :D

Редактирано от forkson

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

баце, не знам с какво си се пускал ама чета в един форум и хората се спукват от смях за твоя сметка в общи линий разбрах ,че всички голфове те бият ,даже и един дето бил 70коня.оди дай некво свястно време и се отсрами ,че много тъпо да чета по други форуми как ти се смеят :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

... за акурата незнам предполагам 2.0 за конете хич нямам идея шото маи само звучи....

До колкото съм чувал е 1,8 140 коня и има нещо правено по двигателя.Този двигател е мисля най-слабия слаган на този модел , поне GSR да беше 170 коня , ми то ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за акурата незнам предполагам 2.0 за конете хич нямам идея шото маи само звучи....

До колкото съм чувал е 1,8 140 коня и има нещо правено по двигателя.Този двигател е мисля най-слабия слаган на този модел , поне GSR да беше 170 коня , ми то ...
Ето какво може една Acura Integra GSR. Не знам тази червената с какъв двигател е, но ме съмнявада е с B18C1. Стоково дават GSR-a 15.1 на 1/4 миля - и аз гарантирам че е около тези стойности. Все пак е и доста по-тежка от един Civic - кам 1150 - 1200kg. Просто исках да защитя любимата ми марка и кола - защото по случайност има(х - брат ми сега я кара) такава и мога да кажа че е невероятан кола - особено в завоите :( VTEC - от 4400RPM до 8100 :cool:, въпреки че не се усеща много когато се включва. Пък и нека да си признаем че нашите коли искат завои - не прави - поне на мен така ми е по-интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с теб колега....това е най доброто хонда и акура....на пазара по яка кола да се продава няма...но спецялно оная червената....абе супер яка е ама за тия пари едно S2000 да беше зел щеше да кърти мифки....щеше да цепи асфалта,имам приятел с S2000 колега ми е....е няма да ви казвам за какво ускорение става въпрос.... :(:cool: та така.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с теб колега....това е най доброто хонда и акура....на пазара по яка кола да се продава няма...но спецялно оная червената....абе супер яка е ама за тия пари едно S2000 да беше зел щеше да кърти мифки....щеше да цепи асфалта,имам приятел с S2000 колега ми е....е няма да ви казвам за какво ускорение става въпрос.... :):) та така.....

колега гумите са си важна част за тези неща ;) ако колегата с Акюрата казва че това му е причината, ок ;)при мен на първа педала се натиска, оборотомера се върти, гумите и те се въртят, обаче асфалта не се движи ;) качествените гуми понякога определят победителите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще ходите на божура? аз миналия път минах оттам ... към 10-11 и се засяках с колега с прелюд и минибайк в багажника :)))) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...