Jump to content
Guest speedy gonzales

Месечна среща в Русе 22.07.07

Recommended Posts

Guest speedy gonzales

аз сам там пищете ме.да нека този пат да бадем повече. :drunk::lol: HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех на 15-ти съм в Русе , а можеше да се видим.Ако евентуално решите за 15.07.07 ще дойда и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

за мен знаете,че съм редовен :( ако съм жив и здрав и колата също здрава ще се видим толкова нови модели Хонда в Русе се навъдиха не четат ли собствениците Форума да дойдат да се похвалят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен ако морския ме вземе, ще ви уважа, че за малко съм пешеходец:lol: За хубаво е само да си кажа :(:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

Хей, броите ме и мен.

Ти си просто задължителен приятелю :D А приемаме и гости както винаги(хари теб вече те броим за местен член :P ).Аз също не съм вече от габровския фенклуб(виж на аватара).Айде давайте по-смело!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете някой тел току виж и от варна сме дошли,къде ще е сбирката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах маа му! Кви ги вър6ите тука вии бе хубавци? :) то 4овек да не преско4и до морето,и аха да изпусне сре6тата ;) днес 12-ти се върнах и о6те не съм ориентиран за /проходите/към Русе,но ми се струва 4е по заобиколния път през с.Ценово 6те се минава... друг път няма :) това е за хората идва6ти от плевенско. А за тия от посока Попово се откланя през г.БОРОВО/има голяма табела/-днес я видях. Ако някои има вапроси да звънка-0884774588-ХАРИ :) АРЕ НЕ СЕ НАТИСКАИТЕ ПРИ ЗАПИСВАНЕТО ЗА СРЕ6ТАТА... място на паркинга мноо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Хари7 как пазарувате от гарата в града и обратно.Не може да няма някои брод през Янтрата особенно както е спаднало нивото и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами о6те не съм ходил към гарата,ама за нас моста е отворен/поне засега/. растоянието е 6 км,от града до гара Бяла,и все о6те пускали местните коли да преминават през моста.ако оба4е идвам от Плевен/примерно/,и аз трябва да заобикалям 25 км за да стигна в града. :) траи бабо за хубост...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете някой тел току виж и от варна сме дошли,къде ще е сбирката?

Виж под аватара колега :) ,а и всички които имат нужда от помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не направите генерална репетиция на 15-ти.Ако има мераклии да идвам на кулата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Що не направите генерална репетиция на 15-ти.

Ако има мераклии да идвам на кулата.

Ми то лошо няма само че аз съм на смяна тогава.Ако искат колегите да правят :D

 

АРЕ НЕ СЕ НАТИСКАИТЕ ПРИ ЗАПИСВАНЕТО ЗА СРЕ6ТАТА... място на паркинга мноо [/u] :D

ХАри белким този път се понапълни че предния бяхме за оплакване.Има няма 4-5 коли бяхме баце. ;)

Така че давайте смело.Аз предлагам този път да си направим списък с имена,адреси и телефони та да се знаем. Какво ще кажете колегите? Щото аз лично често пътувам и винаги ми е приятно да спра някъде за по кафенце с някоя позната личност. :D

Редактирано от morskija

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добра идея.ас съм съгласен така по лесно ще се намираме при нужда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не направите генерална репетиция на 15-ти.Ако има мераклии да идвам на кулата.

Аз, съм свободен и ще дойда. Само да се чуем моят, тел. е 0898429361. Предполагам, че и други ще доидат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехо хонда ФЕНОВЕ.каде сте?никои ли няма желание да се сабираме.пишете поне едно "да аз ще дойда" да се знае че има хонди в русеникакво участие във форума от ваша страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехо хонда ФЕНОВЕ.каде сте?никои ли няма желание да се сабираме.пишете поне едно "да аз ще дойда" да се знае че има хонди в русеникакво участие във форума от ваша страна.

Така е за съжаление,аз не се учудвам защото русенци по принцип са студени хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

аз 6те се забавя с второто море,само и само да доида,а хората се услу6ват???сега си проли4ава кои е фен,и нари4а колата си МОЯТА ХОНДА!! И кои и казва моята кола.. :D аз карам ХОНДА!! И НЕ МИ ПУКА АКО 6ТЕ И ДА СЪМ САМ НА СРЕ6ТАТА. Макар 4е сам сигурен 4е 6те има о6те няколко върли по4итатели,с които 6те ми е драго да се видя отново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да си сам.аз ,ти ,морския и митака и още двама трима които бяхме и предния път в дъжда.но голяма работа ние ще си искараме добре макар и малко.а дано до края на седмицата да се събудят и останалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мислех да запазя изненадата за срещата но не се стърпях да ви издам тайната.Днес правих нещо специално изработено заз срещата. Дори го тествах и работи отлично само трябва да направим разбор на 22-ри.Нещото се нарича...............................................барбекю за полеви условия.Днес отделих няколко часа и резултата е налице , така че давайте смело ,че купона тече!!!!!!!!!!!!!!! :):eat::eat::bow::):):fun::fun::):):bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest хари7

Морския пак изби рибата :) ,браво 4ове4е-само кажи какво да донеса за 'нововъведението' :) .имам предвид мър6а... :eat:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest morskija

Морския пак изби рибата :) ,браво 4ове4е-само кажи какво да донеса за 'нововъведението' :) .имам предвид мър6а... :eat:

Аз ко бех избил рибата сега вече щеше да е минала през барбекюто. А иначе идеята беше всеки да си вземе каквото иска а барбкюто и въглищата са от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това се казва организатор.супер ще има хапване и пиене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest boban

И аз сам там пичове, но кьм 14 часа Таман ште сте разпалили барбекюто :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но не се знае дали там ще баде или ще се изместим другаде ще се оточнява на място.така мисля ако греша да ме поправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета благодарение на МИТАКА съм с каса бира в багжника. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте и мен ,обаче аз ще мога да дойда за 1 час :P;) от 2 съм на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте и мен ,обаче аз ще мога да дойда за 1 час :blink::D от 2 съм на работа

Един един по-добре е от нищо.Все пак не е задължително присъствието а по желание ;) .Между другото малко офф............... Ето го и липа вече поставен.http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4246http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4247http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4248http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4249Като за любител ми се струва че се справих ;) .И не забравяйте за неделя че барбекюто чака ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опааа за малко да оттърва пак :P с това морце :Pсъбота се прибирам вечерта и неделя ще съм на линия...едва ли ще успея да си измия колата така че Маркони да знае от сега че не пускам никого под капака ;)ПС: тея птички по морето много гадно акат беееее влюбиха се в колицата ми мамицата им мръсна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще стане купон раздвижихте се в последния ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ще стане купон раздвижихте се в последния ден.

:tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изпробвахме барбекюто на полеви условия и сработи много добре.Ако желаете това ви очаква утре!http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4275http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4276http://forums.hondabg.com/index.php?act=mo...si&img=4277Айде наздраве :tongue1::lol::D:D;) и да не забравите за утре!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малиииииииииииии направо ми потекоха лигите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!От новаците съм, но вече съм "хлътнал" по Хондите. Жалко, че преди 2 седмици обезобразиха моята зеленоока хубавица.Надявам се да се видим на уреченото място и в уреченото време!до тогава... поздрави към всички ви от бат Томи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

 

Благодарности за барбекюто на Морския и на готвачката :tooth:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си пожелаем за следващата среща барбекю 22цола и толкова фенове,че да изядем всичко което сме занесли :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си пожелаем за следващата среща барбекю 22цола и толкова фенове,че да изядем всичко което сме занесли :)

:tooth: Барбекюто от мен феновете от вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля дали вече да не почнем залаганията за следващата 19 август или 26 въпреки че на 26 вече ще съм очни но какво пък може и без мен да мине нали.Така че избирайте и да се готвим за пикник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала бе пичове:) да се надяваме на следващата да мога да се похваля малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...