Jump to content
kleni

Civic 4g срещуcivic 5g

Recommended Posts

коя е по-хубава е много спорен въпрос... за качеството е същата работа, макар че според мен 4ген е по-качествена откъм почти всичко (ама това е мое мнение)а за гонка, ами 4ген е или същата като маса или една идея по-лека, освен това е с по-добри предавки като говорим за д15б2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

аз карам 5-та генерация,но смятам че в гонка с еднакви двигатели 4-тата ще бие но както всички знаем има много фактори :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам коя е по-бърза и коя е по-здрава. Но преди като карах колата си сток D15B2 5-та генерация седан и ми изгоря комутатор в делкото, остави ме на път и нямаше палене. После си смених инжекцията с такава от D16Z6, сложих си делко от 4-та генерация и си мислех, че са по-здрави тези делка. Докато един ден и това делко не ме остави на пътя с изгорял комутатор. Явно 4-тата не е надминала по здравина 5-тата, защото делкото е слабото место на нашите хондички. За това ми писна видях, че спасение от тази болест няма и сега карам с резервен комутатор, а проблема с бубината го реших кардинално:

 

Публикувано изображение

 

Аз лично харесвам и двете генерации, но ако отново избирам, пак бих избрал 5-тата и то може би направо VTI. Това е истината, а феновете на 4-тата да си суапват с по-лошо измислените глави и мотори и инжекции от 5-та генерация :huh::huh::cool: :cool: :P Шегичка....казах вече, че лоша хонда няма и не мисля, че между двете някоя е ПО! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва 4та маи много олд скуул ми прилича :( никои да не се сърди ама 5та си е класика невероятна е ,не че карам такава ама тва си е любов от пръв поглед :P

Абсолютно вярно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с 5g, колкото и да не ви се иска да повярвате, спора за 4g срещу 5g и двете сток е пробван многократно по срещи. И Емо ви го казва и пак не вярвате. Килограмите са по-малко, качеството (ама там аз съм си предубеден, че с годините намалява все повече :( ), както каза Емо и предавките са по-добри.Сток 4г Д15Б2 бие дори англичанка с малкия Витек...ПП Демоне, по окачването няма разлика. И при двете просто се срещат 2-та вида задни носачи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демоне...тоя афтомобил не е само твоя мечта... :eat:

А относно генерациите...ами новият Type-R (8ма ген.) на мен нещо не ми се нравеше тоя космически дизайн още от началото...в смисъл-не беше перфектно. Бих предпочел 7-мата генерация Type-R (мечтата на Демона :eat:) вместо него...а ето какво потвърди съмненията ми. ЦЪК

Т'ва е осмата...сравнявайте си ги. ;)

Публикувано изображение

 

хехе.... "this car is bigger and heavier, so do you wanna know how much horse power has it got....30....40....no....ONE....ONE MORE"

Много ме кефи водещият как я казва тая реплика... ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...