Jump to content
Rumb@ta

Accord 2.0i Sport Пропуск в Серво Усилвател

Recommended Posts

Привет, момчета!

 

След обслужване на верига, масло АТ и др., майстора ми каза, че има пропуск в мембраната на серво усилвателя на спирачките и губя вакуум.

Също и педала е доста твърд при работещ двигател.

 

Дали се намира майстор, който може да рециклира това серво? 

Ако някой знае за Пловдив, моля да сподели!

Модела е 2.0 бензин Sport вариант 2003г.

Преди седмица я засякох с разход на гориво над 14л/100км. До сега толкова не е вдигала разхода.

Трябва да го оправя проблема, че баш сега с тези цени на гориво и този разход, чак не ми се кара тази кола. А и стана мудна.:(

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне съвет, ако можете да ми дадете. Да купя нов, да купя втора употреба от морга или да се ремонтира този, ако има такъв майстор да смени мембраната.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трудно ще намериш мембрана, най-често ръждясват отдолу и понякога дори и да имаш нови части е трудно да се възстанови.  Другия проблем е че малко хора ще се навият да се занимават с ремонт, ако намериш нещо запазено втора употреба е по-добре, оглеждай да няма никъде ръжда, вземай с уговорката за връщане ако издиша.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата да си види всички пътища на вакумите, най вероятно има спукано маркуче по трасето.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!

Значи да се ориентирам, към ползван от морга. Но утре, ако не вали ще прегледам връзките за пропуск първо.

Едно време си правих машинка за пушек и май сега е момента да я пробвам.:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да я тествам с пушек, че цял ден бях извън града, но преди малко погледнах МАП сензора какво показва.

При загрял двигател и спрян климатик, че да не варират оборотите.

Та на празен ход при около 830 об/мин ми дава 33kPa.

Като подам малко гас 2500-3000 об/мин пада до 24kPa.

Нямам база за сравнение, дали са в норма тези налягания. Може би някой запознат ще сподели.:rolleyes:

Третата графика е на празен ход тънката назъбена линия и пиковете са всяко натискане на педала на спирачката, ама яко го натисках.

 

 

Screenshot_20260613-221430.png

Screenshot_20260613-221502.png

Screenshot_20260613-221323.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

654302635_900577626131234_6467989816489973013_n.thumb.jpg.a14ccbd15a2a8c2b81db936257035874.jpg653352836_122271260036187650_2630486945379201663_n.thumb.jpg.d940a3d5adf97d7a727fb1bfb102876f.jpg

Ако може да ти помогне с нещо.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сегашният проблем, не. Но е хубаво да ги има в темата при нужда.

Трябва ми информация тези килопаскали на празен хода, дали са в норма.

Благодаря все пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря серво усилвател за бензин. На всякъде само за дизели.

Идея къде да погледна или някой, ако има за продаване?:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.. Вчера при изгасен двигател показваше 99kPa в смукателния колектор.

Като запалих падна на 50kPa на празен ход, което е високо.

Чак като натиснах еднократно спирачката, падна на 30Kpa и задържа на толкова. Ако не бях я натиснал, щеше да стои на 50.:rolleyes:

 

 

Screenshot_20260617-145458.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...