Jump to content

Recommended Posts

Здравейте. В голямо чудо се видях. Вчера както се движех по пътя към работа и по едно време само гледам към километража и......... няма никой. Всички стрелки са си в най-долно положение. Няма никакъв сигнал. После преоверих, че имам единствено фарове и аварийни мигачи, които се отразяват на таблото. Изчезнаха и мигачите от лостчето. Погледнах в търсачката за хора с подобни проблеми, но за съжаление няма конкретни отговори. Днес прегледах всички бушони в купето и от вън до акумулатора. Уви всички си бяха здрави. Свалих таблото и го разглобих на основните му части. Всичко е наред - няма нагоряло, няма стопени писти - нищо!!! Все едно е чисто ново. Дали има някъде друг бушон, който да отговаря за таблото?Благодарности на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш приятел с кола като твоята можеш да пробваш неговото табло. Ако не е това значи е някъде по трасето между таблото и екуто

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Някъде окъсява. Това е когато някоя жица се оголи и даде контакт на масата или на друга жица. Щом ти се отразяват мигачите на таблото ( аз това го разбирам, че като дадеш мигач стрелките се преместват или лампичките примигват) Проблема най вероятно е в това. Не е от таблото. Принципно като се окаси някой проводник, дава оттечка в най близката система. Примерно ако е на задните мигачи, примигват и стоповете. Възможно е да е накъде близо до таблото, но при полижение, че не работи въобще, най вероятно е някой от захранващите го кабели. Ходи на жичкаджия. Успех.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм с размекнатите гнезда го забрави..търси жичкаджия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега качвам ти схемата, надявам се че ще се ориентираш , търси проблем в началото на веригата или си виж минуса на таблото да не е откачен, най-вероятно е общ за цялото табло , пиши като си решиш проблема :)Публикувано изображение

Shot at 2007-06-30

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си свързвал преди това плеар или друго устройство може отам да е причината при мен така гореше бушона за осветлението на таблото а използвах кабелите които излизаха заводски за плеара :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверил ли си примерно чистачките дали ти бачкат нормално?При мен така ми паднаха стрелките когато се прееба алтернатора и това което бачкаше беше на акумулатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

koлега по добре отиди на доктор не прави много експерименти,че да нете остави някаде на път ;) УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...