Jump to content
Guest Plamen Petrov

Zaslujava Li Si Tozi Model?

Recommended Posts

Guest Plamen Petrov

Eto vi link da q vidite,zashtoto ne sum v chas kolkoto povecheto tuk,za da vi kaja tochno modela :http://i.mobile.bg/photos/1/big/11180506276582133_2.picznam samo tva koeto pishe v mobile-to :1.6,god.na proizvodstvo : Septemvri 96-ta,110 kon4etaZdravi li sa kato model? I na koe da oburna vnimanie,kato trugna da q kopuvam?Blagodarq vi predvaritelno!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много точно го каза колегата, по широка е и по комфортна от малките хечове, но е малко по мудна, но дълеч не може да се лаже че е спъната :lol: ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az za tova pitam zashtoto predi 2 sedmici vidqh tuk 97-ma godina shushtiq model,a natiskash i zadnite vejdi s prust i napravo pada na pepel lamarina...Inache kato hodova chast i dvigatel sa ok ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши на кирилица !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

ок извинявам се.А между този : http://i.mobile.bg/photos/1/big/11180506276582133_2.pic и този : http://i.mobile.bg/photos/1/big/11181156789325185_4.pic кой е по-добре като избор ?

От тези двете най ми харесва тази третата:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plamen Petrov

хахаха абе аз питам като модел коя е по-добра,не като външност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам същата хонда 1.6.доста ми харесва,защото има добра визия,комфорт и е здрава на ока4ване.може да е малко по бавна от хе4овете,но пък на мен ми допада как върви.и много пъти съм оставъл впе4ътлен от нея като се дърпам с някои уж по бързи от мен......с една дума не съжалявам 4е си взех то4но тази хонда... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да няма проблем ако идвам може да се видим да се повозиш/покараш и ти сам да си прецениш А на хондю колата я видях и е много запазена и добра а и джантите са убиец направо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само гледай да не е англичанка хехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко я видях тази сладурана,срещу пещерата беше спряна и я огледах колкото е възможно в тъмното сега остава и да кажеш офертата ти каква е? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

само гледай да не е англичанка хехе

Хехе колко забавно.Какво против англичанките а? Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plamen Petrov

само гледай да не е англичанка хехе

Хехе колко забавно.Какво против англичанките а?
и аз тва се опитвам да разбера...какъв им е косура? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са баш бегачки, по-тежки купета са :dunno: И някои части по-трудно се намират (брони примерно)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само гледай да не е англичанка хехе

Хехе колко забавно.Какво против англичанките а?
колега само да попитам - кога си купил колата на снимката в аватара ти и откъде? Защото преди време гледах една такава много приличаща в автокъща в Орландовци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

И а зне мога да разбера какво лошо има в англичанките :dunno: А за аватара на колегата съм 100% сигурен че е взет от снимката на тази хонда в орландовцикоято мислех аз да взимам но като я видях се отказах и взех от Плевен ( по хапана хонда не бях виждал просто :( )А колегата нека да се качи да покара едната да покара другата и сам да прицени какво повече му трябва. Спортна кола но без особен комфорт или кола която прилично си ускорява и с доста добър комфорт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И а зне мога да разбера какво лошо има в англичанките ;) А за аватара на колегата съм 100% сигурен че е взет от снимката на тази хонда в орландовцикоято мислех аз да взимам но като я видях се отказах и взех от Плевен ( по хапана хонда не бях виждал просто ;) )А колегата нека да се качи да покара едната да покара другата и сам да прицени какво повече му трябва. Спортна кола но без особен комфорт или кола която прилично си ускорява и с доста добър комфорт ;)

Е аз нямам желание да си чупя кестена някаде ;) искам да ми върши работа,DJ съм и имам доста ходене насам,натам...Англичанката без тва като дизайн по ми допада...Просто исках да разбера кое по-държи на ламарини,за двигател и такива неща и аз знам че няма смисъл да се пита,марката дава всички отговори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...