Jump to content
bat_gogo

Запалване без акумулатор

Recommended Posts

мисля че няма да стане, бензиновата помппа няа как да вдигне налягане, ако имаш и имобилайзер, няма да може да ти разпознае ключа, и други спънки сигурно има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Тази операция съм я правил на Москвич,
обаче на Сивика не бих му го сторил :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази операция съм я правил на Москвич,

обаче на Сивика не бих му го сторил :(

То и без това няма да стане :( Някои мохери бяха с динамо. Наще каручки са с алтернатори :(

Може ли да запали колата без акумулатор само с бутане.

На алтернатора му трябват няколко ампера за възбуждащата намотка. Без акомулатор, от къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и без това няма да стане :blink: Някои мохери бяха с динамо. Наще каручки са с алтернатори !!!

Може ли да запали колата без акумулатор само с бутане.

На алтернатора му трябват няколко ампера за възбуждащата намотка. Без акомулатор, от къде !!!

 

 

:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

става,пробвано от мен.ама не е гот за релето !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sirakoff

става,пробвано от мен.ама не е гот за релето !!!

ми как да е гот като алтернатора зарежда на 14,хх волта, а когато има акумулатор като товар е друго... може да поизгори малко от електрониката....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Може и да стане по дълго нанадолнищте на 4-та. Де да знам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Присъдата е: - кола с ECU (пълен инжекцион) - забрави- карбураторна - има 70% шанс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъдата е: - кола с ECU (пълен инжекцион) - забрави- карбураторна - има 70% шанс

за хонда с карб незнам, но лади, москвичи, рена, аудита и тн. с карборатори съм палел само с бутане, със свален акумолатор, и стига да имаш сили да буташ и двг-то да е в ред е 100% сигурно че ще запали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за отговорите. Явно не беше толкова глупав въпроса, колкото предполагах първоначално. И все пак ме съмнява да можеш увредиш каквото и да било с такива опити. Е всеки ден ако палиш така кой знае .. :lol: Аз не успях да запаля така, но и нямах най-ентусиазираните 2 човешки сили които упорито вярваха, че не е възможно. Тяхната работа мисля да върши от тук насетне maintenance free AC DELCO на скромната цена от 90 лв...дано служи вярно :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iч не е е убаво за моторетката да я палиш на бутанье вервай ми а и токовия удар при запалването без акумулатор ти е у кърпе връзан че си напраиш саде убавиня по инсталацията :D Ако толку ти се бута си купи RK1* че си буташ и че си свиркаш. *- това е ръчна количка с едно колело :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На българина все не му стига,че не е хубаво -не е,а електрически е възможно и си има обяснение:Алтернатора се възбужда през крушка 5 вата и 300милиампера му стигат да хукне, а на практика в ротора има остатъчен магнетизъм и алтернатора се самовъзбужда при 2500-3000 оборота.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eеех, теории и шмекерлъци :) Махни акомулатора и я запали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...