Jump to content
553311

Автоматична скоростна кутия Акорд 7

Recommended Posts

Здравейте, моля да препоръчате сервиз за автоматична скоростна кутия на Акорд 7. Отскоро се появи шум (подобен на свършил лагер), който се чува постоянно в движение, а когато колата е на място се чува само в позиция на селектора на P и N, а на R и D изчезва. Кутията се обслужва редовно, само с оригинални консумативи.

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има писано по тая тема и кой точно лагер е това. Потърси из форума и ще намериш. Това е лагера на страничният капак, който превърта в леглото си. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много.

 

Някаква идея къде могат да го оправят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, аз смених капака преди няколко месеца, но при мен се чуваше това потропване само при загряла кола на P и на N. Доста трудно намерих кой да го смени, при положение, че се пуска само предното "магаре" надолу  - не се сваля цялата кутия. Аз съм от Пловдив и тук го смениха. Бях си поръчал капака и гарнитурата от Япония. В интерес на истината лагера вярно беше излязъл от пръта, но като се опитах да го върна не ставаше на ръка. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички "майстори" казваха заеби тая работа - вземи си друга кутия и ще я сменим... Сервиза в Пловдив се казва FT Motorsports. Вече бяха сменяли такъв капак на колега от Бургас - сменя се за половин ден по спомен. 

Редактирано от Галин Абушев
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай тук

535247684_.thumb.png.104301f235b7efb3a03aa768356e9cb2.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, CARPERA написа:

Пробвай тук

535247684_.thumb.png.104301f235b7efb3a03aa768356e9cb2.png

Баш тези младежи едвам ме изтраяха докато им обесня и директно ми казаха - заеби ще ти намерим друга кутия и ще ти я сменим... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, Галин Абушев написа:

Много странно, аз смених капака преди няколко месеца, но при мен се чуваше това потропване само при загряла кола на P и на N. Доста трудно намерих кой да го смени, при положение, че се пуска само предното "магаре" надолу  - не се сваля цялата кутия. Аз съм от Пловдив и тук го смениха. Бях си поръчал капака и гарнитурата от Япония. В интерес на истината лагера вярно беше излязъл от пръта, но като се опитах да го върна не ставаше на ръка. 

Супер, благодаря много.

Точно такава информация ми трябваше.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...