Jump to content
323f-fan

Интересно сравнение!

Recommended Posts

ами освен онези двамцата да се пуснат и да напраявт едно клипче, не виждам как ще разрешим спора,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако въпросното БМВ е М3 европеиската версия която е 286 коня :P Но хондата едва ли има някакво предимство,освен това че е Хонда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Х аха ха,колко е малък света!!!Баси засечката дето стана хи хи хи. :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте стана ми интересно като прочетох тука работите, аз преди време имах спор с един тупак който кара бмв 318i тия кадето са 115 коня всеки пьт като спирсах до него на паркинка ми викаше леко подигравателно махни тая хонда, че ми грози бмв-то а пьк някой пьт ми викаше "Слави бвм-то си е бмв и номеа си е номер" защото беше сложил номер 4626, абе мани пьлен селяним викам си няма да му обрььщам внимание ама един ден се нервирах ми му викам "заставай до мен и да видиме колко варви бмв-то ти" той почна да отклонява темата вика на "кьсо можеда ме дрьпнеш ама на сьгло ще те прелетя" но се сьгласи 2 старта на около 500 метра с мойта бивша вече хонда Д16-ка бих го и двата пьти оня му се прирева викам си на дьлго може и да ме бие я да го видя викам му аиде и на дьлго изглежда тогава го хвана шубе и вика абе сега имам малко бензин друг пьт, и още го чакам само малко е гадно че вече не раполагам с Д16-та а сега карам автоматик Д14, от тогава не ми се хвали и подиграва дори и на Д14-та с която сьм сега, така че незнам защо ама собствениците на бмв-тата имат доста голямо самочуствие и като карат бмв мислят че карат самолети, вярно добри машинки са харесват ми но не са пькчак толкова бьрзи, това не искам да звучи катозаяждане кьм хората който карат бмв, но тези който ги познавам с такива коли са с е***си и голямото самочуствие ))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега,на 318 4-та на прекъсвач е на 160,на 5-та пълни оборотомера някъде на 205,дали има и толкова.Прави си сметката кво може и как го може.Със суифт 1.3 моно такова 318 си го помпех до 130 както си искам.Чак на 160 ми правеше няма и една кола,така че с чиста съвест може да го пробваш с Хонделата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма кво да си говорим . Голфаджиите се качват на БМВ-та вече . От последната седмична сбирка на ЕКО-то поне 7-8 бмв-та излязоха с пилеж на гуми от бензиностанцията. Като невидели бензинец :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ама как ги е шубе тия с БМВ-тата смях особенно как мацките се качвали в М3 а не в Хондите ма тия са верно ебаси тъпаците ве.... а ве направо немам думи ;);););););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по-полека с обидите де, все пак пича ми е приятел и колега и живеем в една къща ;) . А за мацките за съжаление не е далеч от истината. Тука мечтата на всяко маце е да си купи БМВ ;), та предполагам че и не отказват да се возят в такова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest addevil

Е по-полека с обидите де, все пак пича ми е приятел и колега и живеем в една къща ;) . А за мацките за съжаление не е далеч от истината. Тука мечтата на всяко маце е да си купи БМВ ;), та предполагам че и не отказват да се возят в такова ;)

хехех - забавна ситуация - аз пук не съм искала да си купувам БМВ ;) мисля че и двете марки са достойни за уважение инче е забавно така да си спорите, но наистина преди да се пробват няма как да разберем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хората са си направили за всеки вкус кола например акорд и сивик :) Много съм щаслив че имам и двете, но от както съм семеен и си имам и бебче все повече клоня към акорда нищо че е по тромав :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и двете марки си имат плусове и минуси. в пове4ето слу4аи тия с бмв-тата ги е по яд 4е колите им не вьрвят толкова,но ние не сме виновни 4е колите са им мьртво родени и няма защо всеки пьт когато видят хонда да се побьркват......все пак имат решение да си вземат и те хонда пьк да усетят какво е вьрвене и здравина......... :) .мисля 4е сте сьгласни с мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да батка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...