Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Бих желала да споделя най-вероятно последния ми оглед на кола в автокъща. Ако сте решили да си загубите времето и парите ESPRIT 69- Стара Загора е вашето място. Абсолютно некоректно отношение от джамбаза. Става въпрос за Хонда Сивик автомат по обява 2011г фейслифт. В обявата пишеше, че всичко и е наред и че всичко по нея работи. 
На огледа се установи, че половината неща не работят-климатик, ел.огледала, радио… Обяснението на собственика беше, че ни дава “гаранция”, че някъде ще ни ги оправят тези неща. 😀 От километри се виждаше как десният калник е преправен и цялата броня е изместена, но по негови думи не знае дали е удряна или не. Имал много снимки от Швейцария-показа ни една снимка, на която се виждаше само лявата страна на колата. Защо ли? Накрая също се установи, че колата не е 2011, а 2010? Кажете ми какъв е смисълът да се лъже за 1г понеже аз не разбирам? 😃 Естествено след всички тези “косури” и недостатъци , които дори един човек, неразбиращ  от коли ще ги забележи , той не пожела изобщо да се коментира цената на колата. Половин час след като си тръгнахме , цената на колата в обявата беше свалена с 400лв? ИЗВОД: НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ КЪЩА. 
ако някой се интересува от хондата: https://mobile.bg/11718429377579678

Редактирано от Moonesa
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето CR-V е купувано през далечната 2017 точно от тази къща. Карам си го и до днес без проблем. Също е швейцарка. На мен също не ми свалиха от цената, предполагам ме метнаха и с километрите (95000 за 10 годишна кола), но колата си излезе много добра. Веднага след като я купих, я закарах за основен преглед в Бултрако и там хората потвърдиха доброто състояние на автомобила. При мен отношението като клиент беше на ниво. Явно са се променили от тогава нещата.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Времето и парите (или недостигът им) променят хората.

Уповаваме се на предишните добронамерени стопани на секън хенда и на производителя. ;)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца ходих на оглед на друг автомобил там, който за почти седмица изгуби 2000лв от търсената цена. Не знам има ли смисъл да навлизам в подробности, но мога да кажа едно - беше далеч от най-евтината такава в мобиле, а за първите 5 минути на огледа открих още 1500-2000лв готови за харчене, още преди да е минала КАТ, включително съмнителни намеси.

И другите им автомобили не бяха по-добре.

Бях прочел няколко стари положителни мнения за къщата, с уговорката, че внасят леко ударени автомобили (броня, фар, калник, врата) и тук ги ремонтират.

 

В мястото се помещават две автокъщи, другата е многократно по-зле. В нея имаше Сивик, който беше в плачевно състояние. За жалост, обявата е изтекла и не мога да видя дали е същият, съответно дали просто не разместват коли по двете къщи и съответно обяви, за да избягват подобни коментари.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 8/24/2024 at 10:00 PM, s7r3l0k said:

Преди няколко месеца ходих на оглед на друг автомобил там, който за почти седмица изгуби 2000лв от търсената цена. Не знам има ли смисъл да навлизам в подробности, но мога да кажа едно - беше далеч от най-евтината такава в мобиле, а за първите 5 минути на огледа открих още 1500-2000лв готови за харчене, още преди да е минала КАТ, включително съмнителни намеси.

И другите им автомобили не бяха по-добре.

Бях прочел няколко стари положителни мнения за къщата, с уговорката, че внасят леко ударени автомобили (броня, фар, калник, врата) и тук ги ремонтират.

 

В мястото се помещават две автокъщи, другата е многократно по-зле. В нея имаше Сивик, който беше в плачевно състояние. За жалост, обявата е изтекла и не мога да видя дали е същият, съответно дали просто не разместват коли по двете къщи и съответно обяви, за да избягват подобни коментари.

Аз имам скрийншоти на обявата. Ако искаш ги погледни. Наистина беше най-евтината обява. 

IMG_1067.jpeg

IMG_1066.jpeg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това автомобила. Този, който забелязах тогава, беше светло сив.

Доста от обявите им са най-евтините или в ниският ценови диапазон за марка и модел. В такъв случай, не бих имал претенции, автомобила да е добър и бих очаквал много главоболия и неработещи възли. В моят случай обаче не беше така и затова споделих наблюденията си.

 

С най-добри чувства съветвам, да не търсите в ниският ценови диапазон или най-евтиният автомобил в мобиле. Има защо да са им такива цените. А нашата марка си е винаги скъпа, поне при бензиновите представители.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...