Jump to content
list

CR-V скъсана кормилна рейка

Recommended Posts

Искам да запитам дали някой е имал някакви проблеми с кормилната рейка. Конкретно колата е внесена от канада (CR-V 2018 1.5 бензин) . 

Днес се заговорих с притежател на въпросната Хонда за мнение за колата. Сподели нещо което много ме притесни. Тааа:

Тръгвайки от паркинг във Варна взема ляв завой, после се движи по права и спира на светофар. При светване на зелено потегля и опитва да завие отново на ляво. Чува се изщракване и колата не може да завие. В сервиза казали скъсана или счупена (не си спомням)  кормилна рейка.  Напро се стъписах. Човека каза, че малко преди това е карал по магистралата с 150 км/ч. Направо ме отказа да си купувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е твърде общо казано.

Добре е да се знае коя точно част от рейката е дефектирала.

Диагностика от сервиза + снимки ще помогне да не се всява паника!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е лист хартия да се скъса. Ако може по-точна информация, че така малко е като рибаря с рибата с ееееейййй такова око. Изначално, не вярвам да е "скъсана" рейката а вероятно някой накрайник да е сдал багажа за което CR-V-то няма вина. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да се свържа със собственика да ми даде повече инфо, но щом не сте запознати, значи да не се стряскам :-)

Не съм влизал отдавна във форума...ами стрийма си е стрийм. Много здрава жапанка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно не слагат електрически рейки от вчера в различни модели на хонда. Има хонда джаз спукани от каране и още са им здрави ел. рейките. Много неща може да са, така да хвърляме боб малко няма смисъл. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...