Jump to content
stany681

Блутуута умря

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Ще съм благодарен на някое и друго мнение. От край време си ползвам блутуута в колата.Свързал съм се преди доста време и всичко си е наред. Преди няколко дни - няма никой. Пробвах да се свържа отново , step by step, не става. Изобщо няма първоначалния сигнал, след който да започнеш процедурата на свързване м/у телефона и колата. Нищо! Съответно и телефона не намира колата.

Та, какво да правя ? Бушон ли някакъв ли е , що ли ???

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модула се намира под жабката, закрепен на пластмасовата кора от към краката погледнато нагоре. Свали го и го занеси на някой който може да ти смени електролитните кондензатори 220мкф(двата) и 680мкф, задължително със същите. Водят смд и са малко по скъпи но има защо ... дълго е за обяснение. Ако не захапе пак, ще се наложи малко по-сложна интервенция свързана с горещ въздух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, marto_bo написа:

Модула се намира под жабката, закрепен на пластмасовата кора от към краката погледнато нагоре. Свали го и го занеси на някой който може да ти смени електролитните кондензатори 220мкф(двата) и 680мкф, задължително със същите. Водят смд и са малко по скъпи но има защо ... дълго е за обяснение. Ако не захапе пак, ще се наложи малко по-сложна интервенция свързана с горещ въздух.

Благодаря :) .Май ще карам без него :( . Така или иначе съм поръчал CR-V 5-ца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
9 hours ago, stany681 said:

Благодаря :) .Май ще карам без него :( . Така или иначе съм поръчал CR-V 5-ца.

lkit48nbmhkd0jzvw28r.webp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...