Jump to content
drav4o

Съвет за газова уредба

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги :) имам нужда от съвет относно поставяне на газова уредба на Accord 7 2.4 facelift Executive..

Прехвърлих Акорд-а на баща ми, който живее в Бургас.
Досега автомобилът е каран само на бензин, но баща ми иска да му сложи газова уредба.

Пратих го при Илия, който е зад Лукойла в Бургас, тъй като видях, че хора от форума го препоръчват. Човекът е казал, че монтират газови на Eaton, които са американска марка, но проблемът е, че не намирам никакви отзиви за тази марка.

Та въпросът ми е някой има ли отзиви за газова уредба от въпросната марка и/или можете ли да препоръчате друга качествена марка за газови уредби, които могат да се инсталират в Бургас?

Предварително благодаря на всички отзовали се 🙂

Редактирано от drav4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Остави Илия да си свърши работата и ще си доволен. Аз съм със същия навес и газовата ми е слагана там преди 4 години, много съм доволен също и от отношението на Илия, лично посрещане, обяснение и лично изпращане. Прави цялостна диагностика на мотора преди монтажа и ти казва ако има нещо за правене преди монтажа. имам доста познати с газови слагани при него и никой не се е оплакал. Аз си запазих час за профилактика и преглед на настройките, както и за два филтъра да си ги сменя.

Регулирай клапани, слагаш нови свещи и при него. Другите "големи" в Бургас не се барат, нито отношение, нито поддръжка. Малките сервизи са доста но отзиви не мога да ти дам. 

Колкото до конкретната марка газово нямам мнение, дори не знам какво е моето, пък и не ме интересува защото проблеми няма. 

И един малък съвет ако не е нахално, сложи бутилка на мястото на резервната гума, аз заложих на цилиндрична и сега ме е яд. Но това си е ваше решение все пак.

Редактирано от CCord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с BRC и никакви проблеми вече една година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...