Jump to content
Hondainishtodrugo

Проблем с тъчскрийн на навигацията

Recommended Posts

Здравейте,

 

Акорд 7 2.2 дизел 140кс, голямата навигация дисплея и се размазва често и спира да работи тъча. Може ли да ме насочите има ли конкретен проблем тогава понеже бях чел отдавна, че ставало на въпрос отзад за студена спойка или директно трябва да се сменя целия екран? Някой път още със запалването не светва или светва, но е размазано и едва работи. Също дойде проблем, че от едната страна духа студено даже и да е докрай температурата. Не знам дали е свързано с управлението от дисплея. Помагайте...

Редактирано от Hondainishtodrugo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако духа по-студено от ляво, вероятно радиаторчето има нужда от почистване.

Ако нямаш човек да ти оправи дисплея, аз имам целия блок от кола от Испания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - оправи ли проблема с екрана, че и моя започна да прави същите номера? Размазва се и спира. Тръгва когато си поиска и също така спира когато си поиска без някаква конкретна зависимост. Питах един двама познати, които пипат електроники но точно с такова не се занимават. Поне за Варна никой не ме насочи към правилния човек. Мисля след празниците евентуално да питам Иван Иванов от Бургас дали няма да се заеме. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за Варна ако ти се наложи смяна на екрана - моя остана, сложих китайска навигация. Ще се разберем! Дано решиш проблема и весели празници!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...