Jump to content
Емилчо

Търся магазини и части Хонда Акорд

Recommended Posts

Здравейте. Карам Хонда Акорд 9 генерация,2014 г. 2.4 бензин, 185 к.с. С директно впръскване, внос от Канада. Понеже модела не се произвежда за Европа и срещам трудности с намирането на части,консумативи и т.н.

В повечето магазини каталозите са им до 8-ма генерация и нито номер на рама помага, нито нищо. 

Все ми казват да им покажа търсената част и щели да ми намерят..... Но не винаги е възможно ! Та ако може да ми препоръчате магазин,сервиз или БГ сайт с който сте си имали вземане-даване и знаете че ще могат да ми помогнат ! 🙏

Благодаря !

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни тази тема. Има координати на колегата вътре (адрес на физическия магазин и телефон). Той ще ти намери каквото ти е нужно оригинално за твоята кола. Внася оригинални части за всичко което е от Япония, Америка, Канада и Европа. ;)

Поздрави! :hondarulez:

 

  • Благодаря 1
  • Хаха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми! Радвам се че мога да помогна.
Много добър автомобил си избрал и само безаварийно да ти е с него!

:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емилчо, по-скоро звънни един телефон на мостауто, освен че внасят автомобили отвъд голямата вода, доставят и части, а ако не могат да ти помогнат ще те насочат към човек който ще се справи. А този горния не знам как ще ти помогне след като има проблеми с намирането на части по vin номер в Европа, а за модел правен и продаван в Канада не ми се мисли! Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Всяка помощ и мнение ми е от полза. Важното е да имам опции когато се наложи .🙏😇:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Емилчо

Аз за акурата си поръчах ангренажен ремък и всичко покрай него от @tsonev.autofix. Всички части бяха ОЕМ. Има снимки в темата ми.

При нужда пак бих се доверил на г-н Цонев.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 22 часа, Емилчо написа:

Благодаря ти. Всяка помощ и мнение ми е от полза. Важното е да имам опции когато се наложи .🙏😇:worthy:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...