Jump to content
DDDimitrov

Светлинна индикация на автомат 7 ген.

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да попитам колегите които карат автоматици дали светят инициалите на скоростния лост долу, при смяна на позицията сменя ли индикациата?

Ако има осветление и някой се е сблъсквал с този проблем ще се радвам ако сподели инфо.

Извинявам се ако повтарям темата, но не попадна на информация.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има индикатор на таблото, точно пред погледа на шофьора. Когато се мине в "ръчен" режим, светва допълнителен дисплей, който показва на коя скорост е автомобила. Около скоростния лост няма индикатори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  за информацията, не бях сигурен дали свети долу, карал съм други марки на които индикира и долу.

Леко и безаварийно пътуване на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети и долу но без индикация на коя скорост си, всъщност има такава но вътре всичко е зацапано през годините и трудно се вижда коя позиция на лоста си избрал, оправя се но е голяма играчка да се разглоби и почисти. Аз като купих колата и с ентусиазъм на нов притежател сериозно бях се навил да го направя да работи както е замислено но липсващото свободно време ме отказа, та само смених лампата и сега работи просто като обща подсветка. Цокъла на лампата се вижда в ляво след като махнеш капака, сменя се много лесно а лампата е:       https://www.aliexpress.com/item/32958190872.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.280.14e81802eAzi7e

Редактирано от CCord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...