Jump to content
iliyan_pi

CR-V 2013: Климатикът духа отдясно студено, отляво топло

Recommended Posts

Каквато и температура да задам в ляво, там духа въздух като отвън, т.е. топло, а в дясно всичко е ОК. Познат предположи, че и при Хонда клапите са електронно управляеми и от време на време трябва да им се прави "обучение" както е при Ауди. Това майсторите го знаели и можели. Моля, ако нкой е имал подобен проблем или е прочел някъде да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да пипаш клапи погледни нивото на фреон в климатичната система. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на акорда имах подобен проблем, но с режимите на духане. Не можех да сменя къде да духа в общи линии. Оказа се моторчето за смяна на режима от страна на пасажера, което объркваше всичко. Хванахме го с вградената диагностика на климатроника. Предполагам, че и при црв-то ще има такава. Задържаха се някакви бутони заедно, системата си прави диагностика и дава код накрая. Този код проверяваш какво значи в интернет. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фреон, колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с фреона познаха- наистина фреонът е "изчезнал", останал само 50 мл и аха да скапе компресора. Заредиха ми и ожветител, за да се види дали не изпуска и от къде. Интересно е, защото миналата година като я купувахме, майсторите казаха, че са я пълнили с фреон, а сега тестовете, които се правят след пълнене не показаха никакво спадане или друг проблем. Благодаря на отзовалите се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Сивик 8, по същият начин през година, през две допълвам ^_^ Да сме здрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...