Jump to content
stivenj

Проблем със СД плеъра на Сивик 8 2010г.

Recommended Posts

Проблемът го открих вчера докато пътувах към Мидалидаре, при слушане на сиди в уредбата, свири 10-15 минути и започва страшно прескачане, като го извадих беше горещо,преди разтапяне, откъде може да загрява така, има ли лечение тази болест? Благодаря .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази музикална система няма ли възможност да се слуша с флашка, извинявам се за тъпия въпрос, но от скоро я имам и още не вдявам доста неща по нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди фейс лифта не може. Има вариант да се активира АУХ на нея, но нестабилен и дава грешки. След фейса вече радиото е снабдено с АУХ и Флашка вътре в подлакътника.

Иначе радиото може да бъде сменено с Андроид с тъч екран, но за хубава система ще струва около 1000лв. Може и за по-малко пари, но тогава андроида ще работи бавно и няма да ви доставя удоволствие.

 

Ето тук е писано повече по този въпрос:

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам подлакътника място за флашка, но не знам как се използва , там има място и за още нещо , как няма никой с такава от смотания Търновград да се видим , че да обясни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес снимах , какво има в подлакътника,където пише USB, флашпамет не влиза там, AUX е с жак някакъв. откъде ще е по лесно да ползвам флашпамет за да не се занимавам с дискове?Благодаря ако някой е решил проблема и помогне.

357623245_1028937008010035_8028942304673404103_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах този кабел от Алито , ще видим ,като дойде дали ще върши работа и ще споделя резултата, благодаря на колегата Raakem за решаване на проблема.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабелът дойде,и стана без проблем, сега има и флашка и радио, благодаря на колегата Rakeem за помощта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...