Jump to content
Shanky

Огледало Хонда Джаз / Honda Jazz

Recommended Posts

Здравейте. Търся ляво огледало за Хонда джаз 2006г с мигач и подгрев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
28 minutes ago, Shanky said:

Здравейте. Търся ляво огледало за Хонда джаз 2006г с мигач и подгрев.

Здравей, колега!

И аз търся такова огледало, но цените на новите са сериозни. Освен това има една подробност ако правилно съм разбрал от търсенето и четенето насам натам а именно, че има значение дали е с електрическо прибиране на огледалата или не. Ако е с електрическо прибиране е с повече пинове кулунга за включване. Вече забравих какви цени точно излизаха когато търсих но за такова с прибиране бяха някъде над 300лв.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, електрическо е и са наистина скъпи. Съгласен съм и за вариант само стъкло, но и такова не намирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото стъкло/огледало ли ти трябва на теб или стъклото на мигача? Ако е това на мигача имам чисто ново такова. От Aliexpress съм го поръчвал. Мисля, че се предлагаха и самите огледала.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото огледало ми трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и Аз си търся такова огледало - всички екстри.

При мен някой дивак го е прибрал на паркинга и така се е счупил механизма за прибиране. Чатка постоянно и не работи тази екстра. За сега съм го решил с изключване от буксата, но така не работят и другите неща. Не че ги използвам много, но подгрева върши работа през зимата.

Та ако се намери отнякъде на прилична цена, без значение от цвета (всичко друго е здраво и работи), ще взема едно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 6/21/2023 at 3:27 PM, Shanky said:

Самото огледало ми трябва

 

On 6/21/2023 at 5:59 PM, toinspire said:

Здравейте,

и Аз си търся такова огледало - всички екстри.

При мен някой дивак го е прибрал на паркинга и така се е счупил механизма за прибиране. Чатка постоянно и не работи тази екстра. За сега съм го решил с изключване от буксата, но така не работят и другите неща. Не че ги използвам много, но подгрева върши работа през зимата.

Та ако се намери отнякъде на прилична цена, без значение от цвета (всичко друго е здраво и работи), ще взема едно.

 

Аз гледах, че огледала се предлагат в avtochastionline24.bg. Имат доста разновидности , но трябва да знаеш OEM номера на конкретното огледало. Например 76250SAAG62ZC . По номера на рамата може да се провери в различни сайтове за части, например amayama.com

Редактирано от ifko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...